Dokonči výrobu zboží

předmět dokončí výroby zboží, je v titánů na nic, z podpory píšou že nelze použít předmět k výrobě speciálního zboží, já jim na to píšu že zboží z mé doby titánů není speciální, to je krystalizovat uhlovodík a já vyrábím běžné zboží své doby v kolonii a na to chci tenhle předmět použít, na co jinak bych ho jako použil, že bych si ve svém městě, v době titanu postavil třeba zlatníka a použil to na něj? To je přece blbost, tahle cenná věc má být použita na výrobu standartního zboží doby hráče, na co jiného sakra, nejsem přece sám kdo tohle řeší
 
Naposledy upraveno:
Qwerti, prosím tě, tohle slovíčkaření, chápeš co jsem tím myslel? Předmět “dokonči výrobu zboží” by měl jít použít prostě na výrobu zboží, to že se zboží od Marsu vyrábí v kolonii neznamená že jde o speciální zboží, je volně směnitelné na trhu není to speciální zboží jak ten uhlovodík z mapy nebo jak se to nazývá, prostě ten předmět je k hovnu, a chci vysvětlit logiku věci, o nic nejde, mám tu věc jednu v invu a leda mi pomůže k 40 kapslím, vem to buřt. Ale vydává se to za bůhví jakou vzácnost a je to nepoužitelné, podpora tvrdí že nelze použít na speciální zboží, já tvrdím že zboží mé doby (kapsle,data,molekuly,pojiva,uhlovodík) nejsou speciálním zbožím a předmět by měl jít použít na výrobu v kolonii na marzu,Jupiteru,titanu atd
 

qwertik

Komentátor
To není slovíčkaření, každé je něco jiného, kdybys přečetl popisek u tebou zmiňovaného předmětu, dočteš se, že neplatí na zboží z vesmírné základny. Jinak je ještě předmět dokončí speciální výrobu, to bude asi ten vzácný, co se vydává ze bůhvijakou vzácnost a není k hovnu. Avšak, jak koukám, asi ani ten nejde na vesmírnou základnu, zkrátka surky budou vzácnost, to je úmysl.
 

Mrtvejmagor

Veterán
ve svém městě můžeš postavit továrny na zboží s minulé éry a to pořád můžeš použít "Dokonči výrobu zboží"
1690709122689.png

A i v době titánu máš tyto továrny na které to lze použít
1690709273013.png
 
Nahoru