Dokončit výrobu zásob

Ahoj,

Aplikoval jsem zrychlení Dokončit výroby zásob ale k mému úžasu se to neaplikuje na výrobce saní, tak i na Doktorka čarodějnice. U saní to ještě dokáži pochopit, tam je výroba jiná dle času ale u doktorky jsou vždy jen kladiva. A aby v tom byl guláš, tak lze zrychlení aplikovat na Bar na pláži, který je "totožný " jako doktorka. Je to chyba nebo jen nechápu princip zrychlení?

Pro rychlost dávám link na wiki: Výrobce saní, Doktorka čarodějnice, Bar na pláži

Díky
 

Mrtvejmagor

Veterán
SUPER aspoň jsem si to nemusím sám hledat ;)

no tak na Výrobce saní se to neaplikuje páč mám každou výrobu jinou
a na další máš taky řešení - stačí si porovnat vlastnosti ;)
Doktorka čarodějnice > Při motivování vyrábí mince (zásoby nejsou zdvojnásobeny). Lze vyplenit, když se nemotivuje
Bar na pláži > Základní výroba se při zušlechtění zdvojnásobí. Lze vyplenit, pokud není motivována
 
Díky ale i tak z toho nejsem moudrý. V popisu zrychlení je fráze, že se neaplikuje na speciální budovy a velkolepky. Jak ale poznám speciální budovu?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Toto je jeden z těch unikátních případů ve hře kde se jistý předmět nedá uplatnit, podobně jako uložení budovy na Klášter. Poohlídl jsem se kolem a našel podobný příspěvek už z roku 2019, u Doktorky čarodějky je to znemožněno tím že disponuje jedinečnou vlastností dodatečné produkce mincí při zušlechtění, tedy se nejedná čistě jen o produkci zásob a je tak jediná produkční budova ve hře na kterou nelze použít jakékoli urychlení zásob, i když není motivovaná. Vyzkoušel jsem i zbylé dvě budovy, výrobce saní i bar, kde použití urychlení funguje jak má za předpokladu že daná produkce vyrobí zásoby.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ona je wiki psaná podle oficiální předlohy, jen přeložena do jednotlivých jazyků, takže pokud patřičný správce neuvede takové podrobnosti tak tam bohužel nebudou zmíněné. Shodou náhod je zrovna tento případ taková výjimka na kterou narazí jen hrstka hráčů v konkrétních případech, ale souhlasím že by některé věci mohly být rozepsané podrobněji, třeba si i vzít příklad z komunitní fandom wiki kde jsou kolikrát daleko detailnější informace.
 
Nahoru