Doplneni zobrazeni nebo volby svetu

Nirvána

Turista
Hraji pouze na androidu a hraji vsude ve 7 svetech, a jdu zde od zacatku stejne, tak me mesta jsou k nerozeznani. Jsem aktivni a cilevedomi, tedy denne vsude delam denni i vsechny eventy a expedice a tak dale, takze prepinam v kuse a porad ...

Neprijemnost vznika pri obcasnem nucenem odhlaseni nebo jinak: po navratu do hry napr. po hodince a pravidelnem objeveni okna prehlaseni, se neda zjistit, ve kterem svete jsem prihlasen. To same kdyz rano zapnu mobil ktery je v letovem rezimu, se zobrazi hra drive, nez muzu znovu zapnout data, a ta me hodi rovnou do prihlaseni.

Bylo by v prihlaseni zadouci rovnou ponoukat puvodne hrany svet, nebo alespon by pomohl jasny, pevne umisteny, neustale viditelny odkaz na aktivni svet. Ale trebars navic zde v menu prihlaseni pridat moznost nastaveni (hacek ve ctverci) automatickeho znovuprihlaseni.

Ale radeji rovnou pri cerne obrazovce k moznosti prepnout k prihlaseni, dat dalsi volbu a to znovunacteni. K moznosti rohodnout se, je potrebne take zde (napr. z horniho leveho rohu) alespon vedet, kde jsem byl puvodne.

Dale zobrazit v menu nastaveni (take v tom rohu).

A take a hlavne rovnez v horni liste ve meste, by stacilo prvni pismeno, ktere by navic bylo rozbalovaci a kde by se pohotoveji dalo prepinat mezi svety.

Take za prubehu nacitavani udelat nahore v 1 radku ikony kde by se dalo rovnou prepinat svety, jestlize diky hlaseni o dokoncene vyrobe nebo plne krcme vim, ze se nacitava nespravny svet usetri to cas (a jiste nikoliv pouze v mem pripade spoustu casu).
 
Naposledy upraveno:

Nirvána

Turista
Plus interpunkce:
Je to nahoře dost obšírně rozpísané tak to shrnu:

Tedy mám 5 návrhů na doplnění zobrazení posledně aktivního/naposledy přihlášeného světa do různých menu/zobrazení:

1) Menu nastavení, kde jedině se teď v androidu musí přepínat mezi světy,

2) Horní lišta mesta, jako nova pozice k přehlášení (viz víše),

3) za průběhu načítání hry, ale je zde žádoucí také možnost přímo přepínat mezi svety

4) také pri systémové žádosti o přepnutí do přihlášení, kde by přibyla také možnost k znovunačtení stávajícího/předchozího světa.
Ta by se ostatně hodila přímo i do nastavení - bod 1

A 5) v neposlední řadě zobrazení v samotném menu přihlášení (login) také se znovunačtení.

Děkuji za konstruktivní návrhy a kritiku
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Tak dej mobil do nabíječky? :eek:
Každý Android to má, nepředpokládám, že to hraje na tlačítkovém telefonu ;-)

A mají to i Jablka ;-) - stačí hledat
Nabíječka přes celou noc nedělá moc dobře baterce, a každý android to určitě nemá, záleží jaká je tam nadstavba od výrobce.
 

Mrtvejmagor

Veterán
To nešetří baterku a nemá to každej telefon. :D
KAŽDÝ mobil mám 3 režimy ZVUK/ ZTLUMIT/ VIBRACE
ještě jsem se nesetkal aby to nějaký neměl tyhle 3 funkce

Nabíječka přes celou noc nedělá moc dobře baterce
a tohle si četl kde? teď už je spíš lepší když tu baterku pořád dobijíš :D a ne ji uplně vybíjet

ALE UKONČÍME TOTO debatování takže prosím toto vlákno zamknout (@sabinabetty, @NoVa ) nebo řešit to co se má ;)
 

Nirvána

Turista
to nedává smysl, když spíš tak si to nemusíš dávat do režimu letadlo...
Vím proč vám na to záleží abych byl poŕád online. Vím že to mobily a soc.spolky doslova vyžadujou a to je o důvot více to vypnout. Je to na víc má výsostní věc a ano, zcela mimo téma. Můj důvod je ten, že za den toho mám až moc spolu z prácí (díky bohu jsem mimo soc sítě) a hlavně nepotřebuji aby mi to pořád zářilo v prostoru. Taková psychohygiena, doporučuji všem. Nevyšleháte se a v globále budete výkonnejší a vytrvalejší.
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
Vím proč vám na to záleží abych byl poŕád online. Vím že to mobily a soc.spolky doslova vyžadujou a to je o důvot více to vypnout. Je to na víc má výsostní věc a ano, zcela mimo téma. Můj důvod je ten, že za den toho mám až moc spolu z prácí (díky bohu jsem mimo soc sítě) a hlavně nepotřebuji aby mi to pořád zářilo v prostoru. Taková psychohygiena, doporučuji všem. Nevyšleháte se a v globále budete výkonnejší a vytrvalejší.
A? ...:p
 
Nahoru