Dostupnost cechovního fóra na tabletu,mobilu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lenulililinka

Nováček
Nyní není cechovní fórum dostupné na tabletech a mobilech, pouze na PC.
Navrhuji tuto možnost přidat i do mobilních zařízení.
Téma jsem hledala a nenašla. Díky
 

RomanS24

Člen
Proti.
Mobilní verze hry je ořezaná z důvodu toho že je mobilní. nemůže tam být vše, spíše než Cechovní Forum,bych tam uvítal CVC(cech vs Cech) nebo Honbu za pokladem.
Dále aplikace na Android ma kolem 484mb cca na ios taky tak nějak. pokud by se měla přidávat každá zbytečnost viz Cechovní Forum na který pulka lidí z cechu nechodí. tak by aplikace neměla 484mb ale 4gb.
nejlepší Rada je Chceš Cech forum. tak si kup tablet s Windows a chod tam přes prohlížeč.
 

DeletedUser187

Host
Proti.
Mobilní verze hry je ořezaná z důvodu toho že je mobilní. nemůže tam být vše, spíše než Cechovní Forum,bych tam uvítal CVC(cech vs Cech) nebo Honbu za pokladem.

Noo, co se honby za pokladem týče, tak bych uvítal, na druhou stranu pokud, by k tomu bylo nastavene i upozornění tak by ta honba tak trochu ztrácela smysl.
 

DeletedUser12887

Host
Pro
Cechovni forum není stejné jako globální, tady většinou stejně se řeší pokročilejší záležitosti, ale každý menší cech, menší komunita hráčů v cechu má jine problémy jiné poznatky, proč by neměli mít možnost objevovat hru svým tempem a dělit se o svoje zkušenosti s ostatními spoluhráči v cechu..
 

DeletedUser4749

Host
Rozhodně pro!!! Strašně mě štvou "tabletáři" v mém cechu, kvůli kterým musím každou informaci psát do zpráv na desetkrát, protože do jedné se to nevejde. Několikrát už jsem dokonce zvažoval, že dám jako podmínku členství v cechu hraní na PC. Alespoň občas.
Nevím, kolik lidí chodí na cech. forum, ale pokud tam něco dám a napíšu zprávu, ať se na to ostatní kouknou, pokaždé někdo píše, že tam z tabletu nevidí. Nejraději bych takového hráče okamžitě vyhodil z cechu. Ale prozatím jsem se vždy ovládl. Ale je to těžké.:mad:
 

DeletedUser14298

Host
Každý problém má řešení .. Lze stáhnout na mobilní - tabletové rozšíření nainstalovat prohlížeč, který rozjede PC verzi .. Sice to není nic moc, hrát by se v tom nedalo ale na prohlížení cechovního fóra je to PLNĚ dostačující .. Jednou jsem přes to jel CvC a taky se to dalo :)

Jedná se o prohlížeč s názvem Puffin
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru