Dostupnost cechovního fóra na tabletu,mobilu

Téma v sekci 'Archiv nápadů' založené uživatelem Lenulililinka, 15. kvě 2017.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
  1. Lenulililinka

Lenulililinka Turista

Registrace:
    10. led 2017
    Nyní není cechovní fórum dostupné na tabletech a mobilech, pouze na PC.
    Navrhuji tuto možnost přidat i do mobilních zařízení.
    Téma jsem hledala a nenašla. Díky

2. RomanS24

RomanS24 Člen

Registrace:
    24. dub 2016
    Proti.
    Mobilní verze hry je ořezaná z důvodu toho že je mobilní. nemůže tam být vše, spíše než Cechovní Forum,bych tam uvítal CVC(cech vs Cech) nebo Honbu za pokladem.
    Dále aplikace na Android ma kolem 484mb cca na ios taky tak nějak. pokud by se měla přidávat každá zbytečnost viz Cechovní Forum na který pulka lidí z cechu nechodí. tak by aplikace neměla 484mb ale 4gb.
    nejlepší Rada je Chceš Cech forum. tak si kup tablet s Windows a chod tam přes prohlížeč.

petrpivoj za toto poděkoval.
  3. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
  4. Melkor

Melkor Supportér

Registrace:
    26. kvě 2012
    Noo, co se honby za pokladem týče, tak bych uvítal, na druhou stranu pokud, by k tomu bylo nastavene i upozornění tak by ta honba tak trochu ztrácela smysl.

LordFrunDor za toto poděkoval.
  5. Lenulililinka

Lenulililinka Turista

Registrace:
    10. led 2017
    nechodí třeba proto, že se tam z tabletu a mobilu nedostanou :) ...je to jen můj názor, třeba se pletu, ale tím, že je Cechovní Forum dostupné jen někomu, tak vlastně naprosto ztrácí svůj smysl

fmash- za toto poděkoval.
  6. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    Oni tam bohužel nechodí ani když k tomu mají přístup. To už jsem si ověřil už dávno bohužel...:(

willy2, Silveralius, JiPi53 a 1 další osoba za toto poděkovali.
  7. Silveralius

Silveralius Člen

Registrace:
    18. říj 2016
    Bohužel musím souhlasit. Na cechovním fóru máme hodně zajímavých věcí a stejně tam lidi nechodí ač tam najdou hodně :)

willy2 za toto poděkoval.
  8. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    Pro
    Cechovni forum není stejné jako globální, tady většinou stejně se řeší pokročilejší záležitosti, ale každý menší cech, menší komunita hráčů v cechu má jine problémy jiné poznatky, proč by neměli mít možnost objevovat hru svým tempem a dělit se o svoje zkušenosti s ostatními spoluhráči v cechu..

fmash-, Lenulililinka a rOxmaNs za toto poděkovali.
  9. vordavid

vordavid Psavec

Registrace:
    9. lis 2012
    Rozhodně pro!!! Strašně mě štvou "tabletáři" v mém cechu, kvůli kterým musím každou informaci psát do zpráv na desetkrát, protože do jedné se to nevejde. Několikrát už jsem dokonce zvažoval, že dám jako podmínku členství v cechu hraní na PC. Alespoň občas.
    Nevím, kolik lidí chodí na cech. forum, ale pokud tam něco dám a napíšu zprávu, ať se na to ostatní kouknou, pokaždé někdo píše, že tam z tabletu nevidí. Nejraději bych takového hráče okamžitě vyhodil z cechu. Ale prozatím jsem se vždy ovládl. Ale je to těžké.:mad:

fmash-, Lenulililinka, sabinabetty a 2 dalších za toto poděkovali.
  10. rOxmaNs

rOxmaNs Psavec

Registrace:
    12. dub 2017
    Každý problém má řešení .. Lze stáhnout na mobilní - tabletové rozšíření nainstalovat prohlížeč, který rozjede PC verzi .. Sice to není nic moc, hrát by se v tom nedalo ale na prohlížení cechovního fóra je to PLNĚ dostačující .. Jednou jsem přes to jel CvC a taky se to dalo :)

Jedná se o prohlížeč s názvem Puffin

Naposledy upraveno: 7. zář 2017
    Dan Krutovládce I. a LordFrunDor za toto poděkovali.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.