DotA, DOTA 2, LoL, HoN (MOBA hry)

DeletedUser

Host
Je tu nějaký hráč, který rád hraje tzv. MOBA (multiplayer online battle arena) hry?

Vše začala takřka již před deseti DotA (Defense of the Ancients), což byla neoficiální mapa Warcraftu III. Nyní už tu máme druhý díl - Dotu 2 - a spoustu dalších, jako například League of Legends, Heroes of Newerth atp.

Dota 2 (malá ochutnávka na Youtube) patří mezi nejoblíbenější hry, takže co Vy, hrajete něco podobného? Pokud ne, doporučuji vyzkoušet. :)
 

DeletedUser1315

Host
Hraju LoL celkem odreagovačka když tam nenatrefíte úplně na nějaké nezkušené hráče....
 

DeletedUser

Host
já hrával profesionálně DotA Clanwary a soutěže teď už jen na pubu pro odreagování LoL jen s kamošema DotA 2 Se mi od Valve moc líbí jenže není key na spuštění takže kdyby někdo měl navíc :D Honko jen když někdo fakt potřebuje :D
 

DeletedUser

Host
Mirecek, po každé hře tam je, myslím, Report unskilled player, musíš tedy neustále používat. ;)

jjirka, dvojka se dá na internetu sehnat za pár drobných. :)
 

DeletedUser

Host
jinak dota na pubu je taky občas nehratelná :D pokaždé dám do banu po hře minimálně 5 lidí :D
jenže mě se stím nechce dělat :D není na to už ani tak čas možná na prázdniny :)
Jinak se mi líbí nové DIABLO 3
 

DeletedUser1315

Host
Mirecek, po každé hře tam je, myslím, Report unskilled player, musíš tedy neustále používat. ;)

jjirka, dvojka se dá na internetu sehnat za pár drobných. :)

To dělám ale zdá se mi jako by neubývali chiii...Neříkam i já mám své dny kdy se totálně nedaří ale co předváději ti druzí a sám tu hru nejde vyhrát.....

jinak dota na pubu je taky občas nehratelná :D pokaždé dám do banu po hře minimálně 5 lidí :D
jenže mě se stím nechce dělat :D není na to už ani tak čas možná na prázdniny :)
Jinak se mi líbí nové DIABLO 3

To vypadá luxusně....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Přesně sám tu hru nevyhraješ proto hraju jen s kamošem 5v2 :D a hned po fb začnou leavovat :D a rmk :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1153

Host
Zkouknul jsem to videjko na youtube(DotA2) a žasnu xD To je luxus xD Dá se to někde stáhnout zdarma neo se to platí jak některý servery na wowku?
Nemám s tím zkušenosti,protože jsem spíš hrával metin2(kdysi),4story,grepolis a Aion(bez placení)

EDIT:Ta DotA2 je zatím jen v beta verrzi?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Pokud se nepletu, HoNko (Heroes of Newerth) i LoLko (League of Legends) je zdarma.

Dvojku Doty si buď musíš koupit (stačí trochu pogooglit) nebo nebo vyhrát v nějaké soutěži (např. přímo na stránkách výrobce, opět stačí použít stejdu Googla), zatím totiž ještě oficiálně nevyšla, hraje se jen beta.
 

DeletedUser

Host
Hraji Lol,ale dostal jsem se k němu vcelku nedávno,takže jsem včera začal hrát teprve rankedy.
 

DeletedUser712

Host
Hrál jsem LoL aktivně 1 rok.. Teď už se mu tak nevěnuji ;)
 

DeletedUser

Host
Hraju LoL už něco málo přes rok a stále mě to baví jako kdybych se hrou teprve začal ^^
 

DeletedUser

Host
Hraju jak lolko tak dotu 2 tak Honko aktivne hraju Honko hlavne support :)
Jinak Admine Dota2 bude zdarma ;) klic dostane kazdej,kdo se prihlasi do bety na steamu :)
 

DeletedUser

Host
Taky hraji na odreagování LoL(kdysi metin2,4story,drakensang,) vždy si zapnu LoL a při čekání na update vyřizuji FoE, :)
DoTa mně moc nezajímala ale vypadáto že je to hodně dobrá hra..)
 

DeletedUser8790

Host
Dota vyšla už jako plná hra :) Ke stažení zdarma na steamu :)
 

DeletedUser

Host
Podle toho, co jsem četl, tak Dota 2 je nehrajnejší hrou na Steamu, takže si ten konec beta verze prostě zasloužila. :)
 
Nahoru