Drancování bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14042

Host
Ahoj mám dotaz, vím že jde drancovat bazar. laboratoř apod. ale ještě se mi nestalo abych vyraboval nebo aby mi vyrabovali svatyni. Jde to ?
 

Kayro

Znalec
- Pokud je motivována, produkce je dvojnásobná a zároveň produkuje jeden bod výzkumu, pokud není motivována, může být vyrabována.
- Renovační sada lze použít na posunutí do aktuální doby.
- Spokojenost/Bonus VB zvyšuje produkci budovy.
 

DeletedUser14042

Host
takže pokud chápu správně vyrabovat jde jen nenamotivovaná svatyně ?
 

Svatej

Legenda
Přesně tak jak píšeš.
Svatyni lze vyrabovat pouze v případě, že není namotivovaná.
ALE to je krajně nepravděpodobné, protože rozdělení M/Z po kliknutí na tlačítko pomoc není náhodné, ale jsou tu budovy, které mají "přednost" a svatyně jsou jednou z nich.
 

DeletedUser11297

Host
No já sám jsem kdysi právě svatyně zkoušel plenit a dostal vždy jen peníze. Ale nevím, nedávno jsme tu něco podobného s někým řešili, akorát šlo o dílnu se stejným popisem. Já stejně plením akorát bazary (a jeho jiné verze) a sklady. Zbytek budov plením jen když chci někoho podráždit. :D
 

Svatej

Legenda
WinJete, asi ti to bude připadat divné.... já si nepamatuju každou větu co tu kdo napíše. :D
Ale faktem je, že pokud by mělo jít vyrabovat namotivovanou svatyni, tak bych s tím šel přes podporu, bo to by bylo v rozporu s jedním zásadním herním prvkem a tedy nejspíš bug, než dobře utajená funkce :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru