Drobná vylepšení grafiky/ui

Ahojte,

sem tam mně napadají takové drobnosti na vylepšení. Nic z toho není nikterak nezbytné (informace se dají zjistit trochu složitěji jinak), ale implementace by možná nemusela být úplně složitá, tak jsem si říkal, proč to nezkusit...

A) Ikona doby uživatele

Několikrát jsem si říkal, že by se mi hodilo nějak rychle vědět, v jaké době je ten který hráč (v přátelích, v cechu). Jasně, dá se to zjistit tím, že si vlezu k němu do města, pokusím se najít radnici a vím. Ale co takhle, kdyby na ikoně (ksichtíku) byl nějaký piktogram doby, ve které se uživatel nachází (třebas barevně + zkratka - OF, VF, ..), případně třeba v tooltipu...

B) Název mého města v Osadě vikingů

Hraju na vícero světech, a na všech hraju i Vikingy. Vzhledem k tomu, že nemám čas se úplně věnovat všem, tak na jednom světě dávám výroby častěji, na druhém po 8h. Když vlezu na záložku se hrou, a mám otevřené Vikingy, tak většinou netuším které město to je. Musím skočit zpátky do města, a pak zpátky do Vikingů abych nastavil výrobu. Hodilo by se mi, kdyby někde v horní liště svítil název města.

C) Výraznější zobrazení dokončené výroby

Asi to všichni známe, hledání třeba Věže vítězství nebo Svatyně, kvůli které svítí nevybraná výroba. Člověk skroluje městem semtam, a nenachází :)

Rád si poslechnu vaše názory :)

Přeji hezký den všem
lennyd
 

Mrtvejmagor

Veterán
A - PRO, když mě někdo pošle žádost o přátelství tak se musím kouknout v jaké je éře abych neměl pak v obchodě surky které nepotrebuju ;) takže na to zkontrolovali v jaké éře je by bylo rychlejší

B - klidně PRO, ale já jsem vikingy vzdal, a jsem jen na jednom světě takže pro mě by to bylo zbytečné

C - PRO, hlaveň na mobilní aplikaci hledám pak nedokončenou výrobu, na PC dávám výběr za 5 dia když sbírám 24h výrobu takže tam nic nehledám...
 

Dědeq

Znalec
a) pro (hlavně by se mi to líbilo kvůli cechu, je lepší přehled, kdo kde je)
b) nemám názor. Ale to, na jakém jsi zrovna světě, vidíš jasně v adresním řádku (např. cz3 = Cirgard)
c) pro, stává se mi to celkem často, že ve spěchu na telefonu něco přehlédnu
 
Nahoru