Editace (mazání) v informačním okně VB

Markowitz

Turista
Současný stav: Pokud přispěji na VB hráče, který do té budovy přestane investovat, nebo nehraje vůbec, tak v informačním okně ten řádek s mým příhozem a aktuálním stavem bude svítit "for ever". Hraji pár měsíců, ale takových špatných investic mám skoro tři stránky.
Podobná situace nastává i v opačném případě, když je můj příhoz jistý a já jen čekám, až daný hráč (nebo někdo s příhozem, který mne neohrozí), danou budovu uzavřou. I tehdy mne ta budova přestává zajímat a zbytečně ten seznam natahuje a znepřehledňuje.

Nápad: Vedle sloupce "Činnost", která stejně umožňuje pouze volbu "Otevřít" přidat sloupec "Vymazat", který by vymazal daný řádek. Úplně nejlíp doplněnou dotazem "Opravdu si přejete tuto budovu vymazat ze seznamu?"

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 

Roginel

Komentátor
chceš jen ten řádek smazat? .. ale tam je soupis tvých investic ... .. místo mazání tam dát spíše skrýt ..

a jak by to mělo fungovat dál? .. co si představuješ, že se bude dít s těmi body? ..
 

Markowitz

Turista
chceš jen ten řádek smazat? .. ale tam je soupis tvých investic ... .. místo mazání tam dát spíše skrýt ..
a jak by to mělo fungovat dál? .. co si představuješ, že se bude dít s těmi body? ..

Ty investice jsou v tom okamžiku... "dál nezajímavé" je asi nejlepší slovo. Podívej se na ten obrázek:

FOE_VB.jpg

Dal jsem 2 body na budovu, kde je konec levelu na 510 bodech. Před Vánoci. A takto už to vypadá od té doby. Prostě mě ty body už dál nezajímají. Mám tam jiné, které potřebuji hlídat.

S těmi body se samozřejmě nebude dít nic, dál tam zůstanou viset. Třeba ten hráč tu bodovu za dva roky dokončí, nebo si smaže účet, už mne to nezajímá a nechci se tím zaobírat. O to mi jde.

A druhý případ:

FOE_VB_2.jpg

Tady chybí poslední bod, nic už se nezmění. Jen se čeká, jestli to majitel nebo z blbosti někdo jiný zavře za minutu, za den nebo za měsíc. V jednom případě jsem čekal na uzavření, jako je toto, přes měsíc a půl. Takže se budu zase opakovat: tato budova už mne nezajímá a byl bych rád, aby v tom seznamu nebyla.
 

Roginel

Komentátor
pořád je to soupis tvých investic .. s prvním i druhým případem jsi schopen něco udělat .. v tom druhém dát ten 1 bod, i když jej ztratíš .. případně komunikovat průběžně s hráči .. což je asi hlavní problém, že jsi to nechal zajít do tohoto stavu .. za mne bych investoval do těch "ležáků" a pozavíral všem, kterým to leží více jak týden ladem

PROTI,
jediný případ, kdy bych byl PRO je ten, kdy hráč smaže město a Tobě to v té tabulce visí ..
 

Markowitz

Turista
pořád je to soupis tvých investic .. s prvním i druhým případem jsi schopen něco udělat .. v tom druhém dát ten 1 bod, i když jej ztratíš .. případně komunikovat průběžně s hráči .. což je asi hlavní problém, že jsi to nechal zajít do tohoto stavu .. za mne bych investoval do těch "ležáků" a pozavíral všem, kterým to leží více jak týden ladem

PROTI,
jediný případ, kdy bych byl PRO je ten, kdy hráč smaže město a Tobě to v té tabulce visí ..

Co jsem nechal dojít do nějakého stavu? Já snad můžu za to, že toho hráče už ta VB nebo dokonce hra samotná nezajímá?
Takže ty budeš kvůli naprosto směšným dvou bodům investovat do budovy, kde jich chybí ještě 447 a kde se skoro tři měsíce nic neděje? No sorry jako, já tedy opravdu ne.
A to zavírání budov taky nejde vždy. Měl jsem případ, kdy jsem byl na prvním místě a k uzavření scházelo přesně tolik bodů, kolik jsem dal. Nikdo už mne nemohl přeskočit, ale pro to uzavření bych musel dát zbytečně body navíc a vlastně prodělat.
 

Chimichurri

Psavec
to jako vážně čekáš měsíc na to až to někdo jedním bodem uzavře? :rolleyes: tak to bych určitě čekal :D

poradil bych ti nestrkat to po jednom nebo dvou bodech do padesáti míst, pak nebudeš mít tři stránky zbytečných investic.

jediný případ, kdy bych byl PRO je ten, kdy hráč smaže město a Tobě to v té tabulce visí
to by spíš měl mazat automaticky systém ...možná s hláškou na hře o provedeném výmazu hráče a ztrátě tvých bodů

PROTI...a to jen proto, že si představuji jak pak každý druhý píše na podporu že si smazal něco co nechtěl:D
 

Mrtvejmagor

Veterán
Hraji pár měsíců
až budeš hrát pár let a budeš mít 10tisíce v invu tak nějaká 100fb do zavření VB kde ti leží body tě nebude trápit :D
tato budova už mne nezajímá a byl bych rád, aby v tom seznamu nebyla.
jako fakt? chybí ti tam jeden bod... no tak by jsi ho jeden bod přišel :D prostě to zavři :D

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
těhlech nápadů tu bylo docela dost, musíš hledat, třeba v archivu nápadů
 

Acodeti

Komentátor
Tady chybí poslední bod, nic už se nezmění. Jen se čeká, jestli to majitel nebo z blbosti někdo jiný zavře za minutu, za den nebo za měsíc. V jednom případě jsem čekal na uzavření, jako je toto, přes měsíc a půl

Chybí jeden bod do observatoře zvedané ze 17 na 18. Jestli jsem to dobře pochopil, tak jsi ty body v duchu vlastně odepsal. OK, ty body jsou odepsané, nemáš je.
No tak si teď představ, že když tam dáš jeden nový bod, tak za ten bod dostaneš 5 bodů (Arc asi ještě nemáš, jinak bys dostal více) a plánky. To je dobrá investice, ne? Za jeden bod dostat 5 bodů, plánky a pár medailí - já bych do toho šel.
 

Svatej

Legenda
Umíte tady místo debilních smajlíků taky používat normální argumenty?
To že ty osobně jsi se rozhodl smajlíky nepoužívat neznamená, že ostatní je používat nesmějí. ;) :rolleyes:
Krom toho v obou příspěvcích vidím argumenty proč dávají proti.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
V tom případě jsi hledal špatně.
Za mě další reinkarnace mnohokrát probíraného tématu - nemá smysl se vyjadřovat pro ani proti.
 
Nahoru