Editace (mazání) v informačním okně VB

Pikolo

Komentátor
Já bych byla spíš pro to, aby se víc jak půl roku staré řádky automaticky vymazali
Souhlasím spíš s touhle verzí, aby to tam vážně nesvítilo jak říkáš "for ever". Vymazávat z každé budovy údaj zvlášť a ještě to odklikávat, to je na mě moc práce :D
Dalším rozšířením tohoto nápadu, který by možná bylo i užitečnější by za mě mohlo být spíš vymazávání údaje o příspěvcích v seznamu budov na jejichž stavbě se podílíš (seznam v radnici), je jich tam zbytečně moc a ty na které už nikdy nikdo nepřispěje jsou tam jako odpad.
Pokud by byla někde možnost si vymazané údaje přece jenom dohledat (nějaká skrytá lišta nebo tak něco) tak mi realizace tohle nápadu nebude nijak překážet, jinými slovy, je mi to jedno
 

Lord Org

Psavec
PROTI
Obvykle přidávám i něco málo důvodů proč, ale když jsem si tady pročetl předchozí příspěvky, stejně to nemá smysl.
 

Roginel

Komentátor
Já bych byla spíš pro to, aby se víc jak půl roku staré řádky automaticky vymazali.

v tomto názoru jsem proti .. příklad za všechny máš ARC na 80 a již na něj nešáhneš nějakou dobu, ale uděláš chybu a poctivý hráč ti ty body vrátí do této vb, ale ty ji nebudeš lvlvovat dalšího 0,5 roku .. proč by se něco takového mělo mazat?
 
Nahoru