Editace (mazání) v informačním okně VB

Markowitz

Turista
hm.. ne proč :cool:
ale dyk jsem ti sem pár argumentů dal ale vůbec jsem nehlasoval ;)
Nenapsal jsi jediný argumet, v čem by tě ta funkcionaliita omezovala a přinášela by ti újmu.
Nutil by tě to někdo používat?
Nutí tě snad někdo stavět VB nebo speciální budovy, které nechceš, nepotřebuješ nebo se ti nelíbí?
 

Markowitz

Turista
To že ty osobně jsi se rozhodl smajlíky nepoužívat neznamená, že ostatní je používat nesmějí. ;) :rolleyes:
Krom toho v obou příspěvcích vidím argumenty proč dávají proti.

V tom případě jsi hledal špatně.
Za mě další reinkarnace mnohokrát probíraného tématu - nemá smysl se vyjadřovat pro ani proti.
Můžeš mi napsat, v čem by tě ta funkcionaliita omezovala a přinášela by ti újmu?
Nutil by tě to někdo používat?
Nutí tě snad někdo stavět VB nebo speciální budovy, které nechceš, nepotřebuješ nebo se ti nelíbí?
 

Svatej

Legenda
Můžeš mi napsat, v čem by tě ta funkcionaliita omezovala a přinášela by ti újmu?
Nutil by tě to někdo používat?
Nutí tě snad někdo stavět VB nebo speciální budovy, které nechceš, nepotřebuješ nebo se ti nelíbí?
Tebe někdo nutí nepoužívat mozek? Nebo proč nedokážeš pochopit že UŽ SE TO ŘEŠILO?
Krom toho hlasování pro nebo proti není o tom zda ti něco přináší újmu nebo ne, ale o tom zda takovou změnu chci nebo nechci. Dost podstatnej rozdíl který bys měl pochopit a nedopouštět se argumentačních faulů v prvním případě. V hlasování je naprosto v pořádku napsat PROTI a nedat k tomu důvod - není to mou poviností.

BTW: proti
 
Naposledy upraveno:

Henzis

Znalec
Můžeš mi napsat, v čem by tě ta funkcionaliita omezovala a přinášela by ti újmu?
Nutil by tě to někdo používat?
Nutí tě snad někdo stavět VB nebo speciální budovy, které nechceš, nepotřebuješ nebo se ti nelíbí?
Tebe někdo nutí nepoužívat mozek? Nebo proč nedokážeš pochopit že UŽ SE TO ŘEŠILO?
Krom toho hlasování pro nebo proti není o tom zda ti něco přináší újmu nebo ne, ale o tom zda takovou změnu chci nebo nechci. Dost podstatnej rozdíl který bys měl pochopit a nedopouštět se argumentačních faulů v prvním případě. V hlasování je naprosto v pořádku napsat PROTI a nedat k tomu důvod - není to mou povinností.

Kredit: Svatej (Díky)

Pozn. Umím taky kopírovat

..
 

Joxer

Psavec
Markowitzi jde o pro a proti. Jak bys to ošetřil proti zneužití, např. někdo nahodí pro vlastníka ne dobrej poměr. Někdo dohodí na druhé místo a pouze pokryje jištění. S někým se dohodneš, svůj nevýhodný nához smázneš a hned nahodíš ještě nevýhodnější a s tím co jsi domluvenej tak sebere druhý místo. Vůbec neřešíš ty další věci. Smáznutí nemáš zcela pokrytý. Dost strohý návrh.
Roginel tady asi usměrnil tvůj návrh nejlíp. Nejpoužitelnější by asi bylo skrytí, protože toho by se nedalo zneužít.
V téhle podobe PROTI.
Navíc to tu už bylo v minulosti probíraný
 

Markowitz

Turista
Krom toho hlasování pro nebo proti není o tom zda ti něco přináší újmu nebo ne, ale o tom zda takovou změnu chci nebo nechci.
BTW: proti

Jakou změnu?
Ještě jednou se zeptám, co by tě nutilo to používat? V čem by se pro tebe jakkoliv změnilo požívání informačního okna VB, kdyby tam byla ikona, která by ten jednotlivý řádek dovolila skrýt?

Děkuji předem za jednoznačnou odpověď.
 

Markowitz

Turista
Markowitzi jde o pro a proti. Jak bys to ošetřil proti zneužití, např. někdo nahodí pro vlastníka ne dobrej poměr. Někdo dohodí na druhé místo a pouze pokryje jištění. S někým se dohodneš, svůj nevýhodný nához smázneš a hned nahodíš ještě nevýhodnější a s tím co jsi domluvenej tak sebere druhý místo. Vůbec neřešíš ty další věci. Smáznutí nemáš zcela pokrytý. Dost strohý návrh.

Proti jakému zneužiití zase? O čem to prosím tě píšeš? Dokážeš se podívat znova na ty obrázky, které jsem připojil?
Dokážeš pochopit, že celou dobu řeším VB, do kterých jsem někdy v minulosti přispěl, proto je vidím v informačním okně VB, ale které už mne z výše uvedených důvodů nezajímají a do kterých už žádné body nebudu dávat? Takže mi bude úplně jedno, i kdyby je majitel zboural?
 

Markowitz

Turista
Chápe tady alespoň jeden z vás, že celou dobu píšu o tomto okně a řádcích v něm obsažených? O informacích, které vidím jenom já?

FOE_1.jpg

Že se mi jedná o případ jako je ten třetí řádek odspodu (s ikonou), kdy daná hráčka do té Diovy sochy dál nepřispívá, takto to vypadá přes dva měsíce, nic se neděje (i když jsem jí napsal) a já se na to přesto stále musím dívat a zbytečně ten řádek překáží?

Že dohodit těch chybějících devět bodů (jak mi bylo raděno), abych budovu zavřel a ona ze seznamu zmizela, je naprostý nesmysl, protože by to pro mne byl prodělek? Protože ty příhozy vypadají takto:

FOE_2.jpg


Ne. Opravdu nepochopím, v čem by vás omezovalo, kdybych mohl ten řádek v okně, které se jmenuje Velkolepé budovy (na horním obrázku!), smazat nebo nějakým způsobem sbalit...

Mi tahle "debata" asociuje, jako kdyby např. někdo chtěl po Škodovce, ať vyrábí Fabie a lá zebra. A vy všichni byste byli ze zásady proti.
I když by vás nikdo nenutil, ať si tu novou barvu kupujete.
I když by ta nová barva neznamenala, že se nabídka starých barev zruší. Ne; pouze by přibyla jedna nová barva, ale to je špatné....
 

ladacert

Psavec
Můžeš mi napsat, v čem by tě ta funkcionaliita omezovala a přinášela by ti újmu?
Nutil by tě to někdo používat?
Nutí tě snad někdo stavět VB nebo speciální budovy, které nechceš, nepotřebuješ nebo se ti nelíbí?
Zbytečná věc která by akorát zdržovala vývojáře jsou ve hře důležitější věci na které by se měli zaměřit!:D Proto!:D
 

Svatej

Legenda
Hele, vzteklounku, nikdo z nás není povinen tu uvádět důvody proč je pro a nebo proti v tom kterém případě. To že se to zpravidla dělá, neznamená že to je nutností ani, že máš právo si to vynucovat.

Není to o tom, zda nám tvůj nápad ublíží nebo ne. Není to o tom, zda tvůj nápad využijeme nebo ne, není to ani o tom co si myslím o tvém duševním zdraví.

Je to pouze o tom, zda tebou podávaný návrh ve hře chceme a nebo nechceme.
Za sebe můžu říct, nechci. ;)

Krom toho, již se to na fóru řešilo - dodržuj prosím zásady vytváření návrhů a nespamuj nám tady, díky! ;) O dodržování základní slušnosti a neuchylovávání se k vulgarismům a nadávkám nemluvě. :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Henzis

Znalec
PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI

A pokud si to dočetl až tady tak PROTI
 

Markowitz

Turista
Zbytečná věc která by akorát zdržovala vývojáře jsou ve hře důležitější věci na které by se měli zaměřit!:D Proto!:D

Díky. První skutečný argument.

Akorát nevím, které to jsou ty "důležitejší věci". Podle zdejší ankety např. nová budova "Staroměstský orloj"...?
Mimochodem - tuší autor, že Staroměstský orloj není budova?
 

Markowitz

Turista
Je to pouze o tom, zda tebou podávaný návrh ve hře chceme a nebo nechceme.
Za sebe můžu říct, nechci. ;)

Aha.
Takže přesně jak jsem psal ten příměr s barvou auta - to, že by někdo jezdil s Fabii, která bude mít barvu zebry se tě absolutně netýká, ale uděláš vše pro to, aby se tak nestalo.

Prostě jen proto, že můžeš škodit. BRAVO! A to tady máš status "legendy".
Nevím, jaké vulgarity máš namysli, ale s lidmi s tak omezeným myšlením opravdu nejsem zvyklý se stýkat.
 

Svatej

Legenda
Nevím, jaké vulgarity máš namysli,
Aha.
Takže přesně jak jsem psal ten příměr s barvou auta - to, že by někdo jezdil s Fabii, která bude mít barvu zebry se tě absolutně netýká, ale uděláš vše pro to, aby se tak nestalo.

To není o tom dělat vše proto, aby se to nestalo. To je o tom že mám právo vyjádřit svůj názor, že to je špatnej nápad. :D Pokud se ti svoboda projevu nelíbí, zkus emigrovat do číny nebo ideálněji, severní korei. ;)
Děkuju. :)
A to tady máš status "legendy".
Jo, mám. :) A ty ho nemáš. :)
(je otázkou pár vteřin si tu vyhledat co si myslím o vypovídající hodnotě hodností na fóru)
 
Nahoru