Egyptská osada - po bitvě

sams999

Turista
  • Svět: B
  • Prohlížeč a verze: IPAD PRO app
  • Popis chyby: Po vítězné bitvě v osadě otevřu kasárna (libovolná) a zobrazí se u všech jednotek vyrobit, přestože byla zabita pouze např. jedna. Po kliknutí na vyrobit dojde k odhlášení aplikace, resp. pád - ztratili jsme připojení.
  • Jak často se chyba vyskytuje: Opakovaně, vždy nasimulovatelné ve stejné situaci.
  • Detail chyby: Bitva-ztráta jednotky-kasárna: všechny jednotky jsou ve stavu vyrobit
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 
Ono není potřeba ani válčit a ztratit jednotku. Stačí se jen podívat do egyptských kasáren a celá hra spadne taky. A v hlavním městě mi všechny kasárny začnou svítit prázdné.
 

DeletedUser16624

Host
Tuhle chybu uz jsem hlasil na Support minuly tyden. Zda se, ze dnes bylo opraveno - alespon mne uz se nestava...
 
Chyba stále přetrvává. Na mobilu.
Jakmile bojujete nebo se jen podíváte do kolonky egyptské armády, tak v hlavním městě začnou svítit kasárna prázdné a pokud do nich vejdete, celá hra spadne. Děje se nahodile.
Ovšem stačí skočit do kolonky Armáda v hlavním městě ( ne do kasáren) a hra si načte vojáky jak má a Zzz nad kasárnami zmizí a je po problému.
 
Naposledy upraveno:
Vždyť píšu, že to svítí v hlavním městě. A když do kasáren skočíš, celá hra se hryzne. Řešení je otevřít v hlavním městě armádu a neskákat do kasáren.
 
Nahoru