Elvenar

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7485
  • Vytvořeno

Dan 77

Veterán
To sice je, ale u Grepolis nebo u Divokých kmenů to není tak markantní a nejsou taková kvanta toho, co by se dalo vylepšit.
 

DeletedUser

Host
Tak já se regnul už někdy v prosinci a pak jsem si radši našel klíč na G+. Dá se taky získat na Facebooku, Twitteru. Chce to jen chytit ten správný okamžik.
 

DeletedUser2059

Host
Já na této hře mám právě rád, že je vždy co se učit nového, u divokých kmenů jen zasíláte armádu, stavíte vesnici a pořád dokola, ...
Tady je to proetě úchvatné :)
Na oko pestré a vždycky to smrdí novotou.
R_SS_TomorrowEra_Residential1.png
 

Dan 77

Veterán
Tak třeba ten Grepolis se mi líbí mnohem víc než Divoké kmeny (obě jsou na podobném principu, ale každá je propracovaná jinak), ale ani jedna z nich není pouze o tom dělat něco pořád dokola, ale hlavně se to musí UMĚT hrát (a že teorie i praxe, jak dobře hrát Grepolis, je dost rozsáhlá) a musí daného hráče bavit hrát spolu se spoluhráči atd. Jako u každé hry, někoho něco baví a někoho něco ne, každý si vybere podle svého.
I tyto dvě hry jsou neustále ve vývoji jako FoE, ale zdá se, že jsou vývojáři Grepolis daleko "akčnější" než vývojáři FoE (a nestabilita FoE vlivem Adobe Flash Playeru tomu moc nepřidává).
Ale jinak je tahle hra vymyšlena fakt skvěle, to jo... Líbí se mi všechny ty epochy (propracované jednotky a systém jednotek, vhodný výzkum, budovy...) a vůbec celý koncept této hry. Ty dodatečně přidávané epochy se mi jedna od druhé líbí čím dál víc (koloniální až současnost) a ani nezklamaly - tak jsem zvědav na 1. budoucí epochu, ale zatím mé dojmy z obrázků nejsou nic moc - uvidíme. Dojem z FoE kazí pouze rychlost opravování chyb a potřebných vylepšení. Jinak fajn.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11457

Host
hmm, tak sem taky zaregistrovaný orakticky od oznámení a klíč nikde... nevím, proč takhle shánějí lidi, když pak nejsou schopni ten klíč zaslat :(
 

DeletedUser11297

Host
Já jsem také už od oznámení registrován a nic. A zkoušel jsem ten kód najít i v tom videu nedávno, ale přišel jsem pozdě. Tak budu trpělivě vyčkávat dál.
 

DeletedUser10110

Host
"Shánějí" takhle lidi z důvodů propagace hry a zvýšení zájmu při spuštění hry. Je to klasický a ověřený způsob. A pokud to moc nenatáhnou tak hráč se bude více těšit a bude si i beta klíče více vážit.
 

DeletedUser

Host
Ahoj, já mám klíč už asi 2 tejdny a hra se mi moc líbí. Je to moc hezky udělaný a bojovej systém se mi tam zdá bejt lepší, než v FoE. Napište kdyžtak svoje jména ve hře, je lepší si mít s kým o tom pokecat :).
 

DeletedUser7347

Host
Štastný to člověk já pořád klíč hledám kde se dá ale stále nemám kliku a v mailu taky nic :(
 

DeletedUser

Host
To já ani netušil, že bych ten klíč měl někde hledat. Prostě se mi neposlal, tak jsem se zkusil registrovat znovu na český i anglický stránce a když už jsem to vzdal, tak mi klíč přišel na mail.

Ve hře se jmenuji Dugrim, jako tady, tak když se to někomu povede, napište. Není tam chat, ale zprávy už jo. Chat se snad dodělá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

zrovna mi přišel jeden klíč na Elvenar. Tak kdyby měl někdo zájem, piště soukromou zprávu a někomu z Vás ho daruji ;)
 

DeletedUser11317

Host
Taktéž mám jeden klíč a mohu podarovat, kdyby někdo měl zájem :) Tedy doufám, že je ještě stále funkční :D
 

DeletedUser10110

Host
Tak jsem si nemohl pomoct, prostě tohle musím napsat.

Vir blikající zprávy maji i v Elvanaru. Musel jsem se smát :))
 
Nahoru