Emisar,co přidává v radnici diamanty

dudasek

Znalec
Zdar!
není to přímo můj nápad,ale napíšu,co jsem četl

máme emisary na přidání 1fp,vojáčka,medaile,nějakého pro podporu mincí a kladiv

co zatím chybí je produkce diamantů.vím,že je to placená komodita,ale myslím,že by takový avatar mohl zvýšit aktivitu(každodenní účast ve hře),když by po přihlášení a vybrání radnice přibyl 1(nebo 2?) diamanty.
INNO by mělo spoustu aktivních účtů z toho by mohly nějaké dolary/eura/koruny přitéct....

co vy na to?
 

Svatej

Legenda
Nazdar!
INNO by mělo spoustu aktivních účtů z toho by mohly nějaké dolary/eura/koruny přitéct....
INNO už teď MÁ spoustu aktivních účtů.
Pokud jsi měl na mysli že 1dia denně přispěje významě k nákupu diamantů mezi skupinou hráčů kteří to nedělají, tak to tě bohužel zklamu. Hráč který neutrácí realmoney za herní měnu nebude přesvědčen takovými drobnými. Naopak, tím že si zvýší přísun herní měny mu dává argument proč nekupovat i nadále. Což potenciálně vede k zvýšení ceny diamantů. Což vede k tomu že ti co si diamanty do té doby kupovaly si je kupovat přestanou, protože cena pro ně bude příliš vysoká. což ve výsledku vede ke snížení zisků pro INNO.

Jo, slyšel jsi někdy o hrách kterým zrušili jazykově dedikované servry protože přestaly být výnosné? Já ano. Celkem běžná věc.
Případně dochází k slučování s jinými jazykovými mutacemi. V případě CZ by to byly slováci.
Víš co mám rád méně než představu zrušení české mutace FoE včetně mého roky piplaného účtu? Představa že budu hrát a chatovat na fóru s bandou čučoriedek co neumí vyslovit Ř. :mad::rolleyes::p
PROTI
 

ladacert

Psavec
Představa že budu hrát a chatovat na fóru s bandou čučoriedek co neumí vyslovit Ř. tak ted si mě rozesmál že chytám záchvat smíchu :D:D nejlepší vtip co sem dneska slyšel :D:D:D
 

d arvit

Odborník
pro
příjem 1 diamant denně za emisara neni nijak velký a vlastně v celkových cenách věcí za dia je to totálně nepodstatný, ale hráče by určitě potěšilo vidět zelené číslo přírůstku k diamantům

určitě bych to ale nějak omezil, např. by šel emisar umístnit až od 6tého slotu a asi bych se vyhmnul i příjmu 2 dia za emisara.. bez toho si dovedu hravě představit farmičku na 5ti světech co by lehce dávala stabilních 10 dia denně a to už by byl docela velký přírůstek, když uvážim kolik produkuje expe a kolik dalších možností na dia je ve hře (hrad, hnízdo, banka, studánky..)

jinak souhlasim s Lordem, diamanty už jsou hodně degradovaný,
pro představu: zkusil jsem spočítat kolik by vyšlo druhé hnízdo a výsledek je 11k-12k diamantů (balíček za 2 000Kč dá 13 000 diamantů)

ve hře už jdou získat diamanty tolika způsoby v takovém množství, že to cenu diamantů degradovalo/navýšilo cenu eventových budov na částky které normální hráči nedaji, platiči se na to vykašlou a dovolit si to budou moct jen ultra farmáři se stovkama studánek
 

dudasek

Znalec
nic o nákupu diamantů jsem nepsal...právě ten 1 dia je poměrně zanedbatelný,ale jsou lidi,co sem jdou 3*týdně...možná by zašli alespoň sklidit 5-6*týdně=stoupla by aktivita...začínajícím hráčům by stoupalo číslíčko a hra.co se vleče by mohla dostat nějaký smysl..
já jsem vcelku zklamán studánkami-dia jsem měl v lednu?expedice mi taky moc nedává-alespoň,že 100kolečka mi občas padnou,HH mi dia nedal,semenná už také dlouho nic nevydala,,,,
dříve při eventech studánky a fontány sypaly kvanta dia-asi to típli.
 
Nahoru