Evolující diamantové budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kayro

Znalec
Zavedl bych do hry diamantove budovy ktere by se vyvijeli spolu s prichodem novych dob.Byly by drazsi nez stavajici diamantove budovy neprinaseli by takovy zisk ale postupne by se vyvijely.Zda se mi ze nova doba o ktere si uz cvrdlikaji vrabci na strese prichazi tentokrat nejak drive(mozna je to jen tim ze vyvoj postmoderny trval dele diky velke potrebe materialu a fb). Ale prijde mi ze lide kteri si koupili stale drazsi diamantove budovy si jejich exkluzivity moc dlouho neuzili.Dat klidne i dve realne stovky za budovu ktere si budu uzivat +-tri mesice a potom jeji realna hodnota ve hre klesne . . . nevim asi bych se citil malicko ošizen.Ale zase to nechci nejak hrotit treba to tak pripada jenom me.
 

DeletedUser2451

Host
Ano taky souhlas, na to se nedá říct ne jedině velké ANO.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Vážně by to přitáhlo víc peněz? Já bych neřekl když by si stačilo koupit v bronzové divadlo a mít ho až do věku budoucnost. Ve skutečnosti je nápad motivován tím, jak ušetřit za nákup dalších budov, nikoliv jak utratit víc ;)
Z toho důvodu si nemyslím, že INNO bude z nápadu stejně nadšené.

A já osobně si dovolím s nápadem nesouhlasit. Nedává to smysl, mít středověkou budovu až bůhví do kdy. Lesk nových diamantových budov vždy přinášel obdiv do měst hráčů, co se v nové době nezdráhali utratit za novinky reálné peníze. Možná by jim tohle vzalo to potěšení ze zkrášlení svého města novými, jedinečnými budovami.

A nesouhlasím s tím ani po technické stránce, já mám z eventu pokrokový Zeppelin, jsem v Postmoderně a jak jsem počítal tak ani v nové době (současnosti) ho asi ještě nesmažu, protože je stále výhodný (ale to hlavně kvůli nepotřebě silnice a skvělému tvaru). Každopádně prémiové budovy drží krok minimálně ještě další dvě doby takže to stárnutí není zase tak zlé.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2237

Host
souhlasim s thesseus mam 2x muzeum (prumysl) a jsem v postmoderne az na par jinak nevyuzitelnych mist (1x1 2x1 atd) kde je nejaka ozdoba, mam jen ty dve muzea a nejake vb. Kdyz se na to podivam tak je mensi nez zoo a nepotrebuje dvouproudovou. Rozdil v usmevech?? 300. Za me ne. Kazdopadne ber ty budovy jako spotrebni zbozi navic ve hre se daji v nekterych akcich tyto diamantove budovy ziskat popripade se daji dia z ukolu nasetrit jen nesmis utracet za blbosti.
 

DeletedUser11359

Host
Když jsem si tento návrh přečetl poprvé, tak se mi celkem zamlouval, ale po zvážení všech okolností musím taktéž nesouhlasit. Myslím, že thesseus to vyjádřil přesně. Nejvíc by mi asi vadilo, že lidi z doby bronzové budou mít další stejné věci jako lidi z postmoderny. Navíc by to pro INNO nebylo výnosné, takže by to stejně neprošlo :D
 

trojan1673

Veterán
Takováhle věc by neprošla asi i tak.
Na druhou stranu by se budovy mohly změnit z dobou za nějaký diamant.
A dalo by se to určitě udělat tak aby na tom i INNO vydělalo:)
Jen by to asi dalo dost práce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru