Expedice do neznáma

Současný stav: Není

Nápad:
Všechny zdravím.
Měl bych nápad, který je inspirován hrou ogame. Snad to nebude vadit.
Jednalo by se o tzv. expedice - vybrali bysme si určitý počet jednotek a poslali je zkoumat neznámé území. Zadali bysme čas, popřípadě nějaký bonus, zaplatili goldy,kladiva, popř. nějaké surky.
Jednotky by měly šanci - 1. nenajít vůbec nic 2. najít zdroje 3. najít jednotky 4. najít boj 5. najít dia 6.najít budovy/části budov/7.najít plánky /třeba i na novou VB týkajících se těchto expedic/ 8. ztratit se.
Podle mě by to bylo dobré oživení, takový nadšení "co zas ta expedice našla"
Počet vyslaných expedic by byl určo omezen. Např. na max 3.
expedice by se mohla poslat na dobu 1-24h, platba za expedici by se platila za každou hodinu.
Kapacita expedice - muselo by se vymyslet jak a kolik by čeho co zabíralo. Toto přesně vymyšlený nemám, to bych nechal na Vás nebo na vývojářích.
Děkuji za zhodnocení, upravení či rozšíření nápadu. Třeba je šance že by se to k vývojářům dostalo.


Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO
 

traktorista

Odborník
Nějak moc mě to nezaujalo. V podstatě mám denně - co zase bude za veteš u Starožitníka :D. Plus k tomu po dvou hodinách - objeví se něco zajímavého v dražbě? A expedice (pravda ne do neznáma) taky běží co týden, s tím že někdy zisk diamantů mie překvapí, jindy nemile. Takže nějaký zásadní přínos pro hratelnost nevidím.
 
Nějak moc mě to nezaujalo. V podstatě mám denně - co zase bude za veteš u Starožitníka :D. Plus k tomu po dvou hodinách - objeví se něco zajímavého v dražbě? A expedice (pravda ne do neznáma) taky běží co týden, s tím že někdy zisk diamantů mie překvapí, jindy nemile. Takže nějaký zásadní přínos pro hratelnost nevidím.
Ahoj, díky za názor.
Toto by bylo trošku jiné než starožitník. Tady bysto vlastně mohl posílat třeba každou hodinu na hodinu např. /jsou lidi, co u hry tráví opravdu hodně času/. expedice běží co týden, ale tam más jasně dané odměny - tady by to bylo více tajemné a nevěděl bys co čekat.
U té VB na tyto "expedice" bych levelováním zvyšoval počet současně běžících expedic a zárověň druhý efekt - snižování nákladů na jednotlivé expedice. lvl 1 - 1 expedice a snížení o 10%, až třeba na lvl 100 - 8současně běžících expedic a 40% discount na cenu expedic.
Snad jsem maličko změnil aspoň Tvůj názor :))
 

Svatej

Legenda
PRO
Možná bych to okořenil tím že na expedici je možné poslat jen závislé jednotky (z kasáren)
 

DeletedUser16624

Host
Proti - vzhledem k tomu, ze uz mame dva pristavy, s novou dobou budou dve rakety a navic lod na kolonie.. A ted chces dalsi lod na vysilani jednotek do neznama? Uz mi to prijde preplacane..
 

sir mcbacon

Komentátor
Pro - nezabere moc času, a pro lidi, kteří si nemůžou dovolit je 4. lvl expedice i dobry způsob jak přijít k diamantům (z cb obvykle dostanu jenom třeva 50 dia za sezonu v diamantové lize, i když dám přes 500 bd)
 

JOSEF 70

Psavec
PROTI
Zbytečnost ve hře a nepříliš kvalitně zpracovaný návrh.
PRO
Možná bych to okořenil tím že na expedici je možné poslat jen závislé jednotky (z kasáren)
PRO
Možná bych to okořenil tím že na expedici je možné poslat jen závislé jednotky (z kasáren)
PRO
Možná bych to okořenil tím že na expedici je možné poslat jen závislé jednotky (z kasáren)
 

JOSEF 70

Psavec
Podle mě tohle by okořenilo průzkum osobní mapy:)) prozkoumání dalšího území na mapě tak jak je nyní by byla další možnost k těm popsaným nahoře( zabloudění a t
d)
. Výhra kterou by průzkumná četa vyhrála by v další expedici nebyla takže by nakonec k průzkumu došlo. Jakmile by byla část mapy prozkoumaná byly by v další expedici zase všechny možnosti a postupně by vypadávali odhalila se mapa přibyly na plný stav atd. Každá expedice průzkumu osobní mapy by stála mince jako teď:)) A jako ted po dosažení určitého počtu průzkumů by byl možný další až po obsazení části území v rozsahu jaký platí teď :))
 
Naposledy upraveno:
Nahoru