Fallout

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
images

Kdo by neznal dnes už tuto legendární hru.Tolik dní a nocí,které sem strávil při opakovaném hraní této klasiky už ani nespočítám.Jedna z mála her,kterou si i po letech rád zahraji znovu.Tolik možností jak hrát a vyhrát je hned několik.Chcete vše vyčistit pomocí zbraní?Není problém.Spoléháte se raději na vědu a vaši diplomatickou výřečnost?I pro vás se zde najde uplatnění.A co takhle se s tím nepárat a všechny pěkně zmlátit holýma rukama.S energo pěstí je hned vše jednodušší :)

Nyní se mi dostala do ruky hra Fallout 3.Tak sem se už také dočkal.Hra už je sice trochu starší,ale já už přece namám tolik času jako za mých mladých let,kdy sem si mohl hrát jak sem jen chtěl.Chtěl bych si tu hru pěkně rozehrát a už si jen tak po internetu hledám nějaké pomůcky jak co nejlépe vytvořit postavu akorát pro mě.Zkušenosti mám akorát z Fallout 1 a 2.Dohráno nejméně 14 :) (říkal sem,že je to dost trvanlivá hra) :)

Nyní by jsem si chtěl ve 3 dílu zahrát za Stealth Snipera
Akorát jak hledám jak hledám.Všude si to každý prezentuje trochu jinak.Každý si počáteční atributy nastavuje jinak a já sem pak akorát zmatený.A tak se vás ptám,jestli je zde nějaký zasvěcenec,který zná tuto hru a mohl by mi poradit jak co nejlépe rozehrát Fallout 3 build Sniper
 

DeletedUser1162

Host
Hodně atribut ti budou upravovat perky a následně ti STR klasicky zvedne Energozbroj. Takže pro úplný začátek si to rozhoď všechno na průměr a perkama to vylepšíš. Jestli se nepletu, tak jsem si nahodil vyší charismu a vnímání na začátek. Ale přiznám se, že trojku už sem nehrál skoro rok. Každopádně na madbrahmine ti určitě poradí ;)
 

DeletedUser

Host
[video=youtube;qM4sWzfarnE]http://www.youtube.com/watch?v=qM4sWzfarnE[/video]
 

DeletedUser

Host
já hrál kdysi jedničku, velmi dobrá hra, ale další díly se mi do ruky nedostaly =/
 

DeletedUser

Host
Dvojka je nejlepší díl z celé série ;) Já nyní hraju třetí díl,který je už trochu jiný.Je to vlastně už kompletně ve 3D,ale hodně mě to vzalo.Rozehrál sem si postavu a trénuji ji na snipera.Naposledy,když sem hrál Fallout 2,tak sem se vykašlal na všechny ty zbraně a vymlátil sem to tam všechno ručně :) to byla sranda.S energo pěstí sem dal takovou pecku,že to lámalo ruce a nebo to dalo takovou pecku,že oponent odlétl přes půl obrazovky :)
 

DeletedUser1857

Host
Série Fallout - nádherná záležitost, s "2" jsem se dobře před mnoha lety pobavil. V současné době mám rozehranou 3ku a New Vegas, nemá to chybu. New Vegas je opravdu dost povedené. Hraji zloděje, vše co není přišroubované tak "čmajznu" a zbytek "ukecám"....
 

DeletedUser

Host
Táák Fallout 3 dohráno.Nakonec sem hrál za postavu specializující se na chladné zbraně,opravování a léčení.Všechno jsem to tam vymlátil technologickým super-kladivem :) Neskutečný masakr :)

Dnes rozjíždím nový Fallout New Vegas a tentokrát pojedu na klasické konvenční zbraně.Nejlépe lovecká nebo odstřelovací puška-a na kratší vzdálenost nějaký pořádný kvalitní revolver.Musím říct,že je to po letech hodně dobrá nostalgie,protože nový New Vegas má podobnou atmosféru a pěkný příběh jako na mě působil kdysi legendární Fallout 2.Takový návrat ke kořenům řekl bych.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru