Fifa

Lord Termoplína

Host
Zdravím všechny příznivce FIFY,
myslím, že každý, kdo zde zavítá má ponětí o čem tato hra je. Ten okamžik, kdy jste to VY, koho "sledují" masy lidí na tribunách, TEN OKAMŽIK, kdy si plníte svůj vlastní sen.
Nedávno nám vyšla hra s označením 13, která obsahuje několik novinek.
Nicméně uvítáme každý názor, zážitek, či nějakou fintu z této hry :)

[video=youtube;NGetmGeUOIo]http://www.youtube.com/watch?v=NGetmGeUOIo&feature=player_embedded[/video]

539356_10151173345198754_1398167311_n.jpg

557084_10151173344118754_1468549249_n.jpg

225865_10151173344683754_955263302_n.jpg
 

Arthoris

Odborník
Jasně tady jsou novinky a vylepšení pro ročník 13

Ofenzivní inteligence – Zcela nová poziční inteligencedává útočícím hráčům schopnost analyzovat průběh hry, vyhledávat lepší pozice a více se tlačit do vytváření šancí. Hráči budou důrazněji a chytřeji pronikat přes obranu soupeře, pokoušet se na sebe natáhnout obránce, donutit je k opuštění pozice a otevřít tak prostor pro přihrávky spoluhráčům. Disponují také schopností sledovat hru i bez míče, promýšlet dopředu dva způsoby řešení každé situace, nabíhat obloukem, nebo dokonce měnit směr běhu tak, aby dokázali využít okének v obraně.

Kompletní driblink – Každý dotek s míčem je teď důležitý. Vyrukujte na obránce s naprostou volností a nekonečnou kreativitou v útoku. Hráči mají ostřejší starty s míčem a využívají k obcházení bránících soupeřů možností precizního driblinku v rozsahu 360°. Pro obránce můžete znamenat neustále hrozbu, pohybovat se s míčem v každém směru, vyhýbat se zákrokům, chránit si míč a dlouhou dobu odrážet pokusy protivníků odebrat vám jej.

FIFA 13 – ovládání zpracování míče – Nový systém eliminuje téměř perfektní přijetí přihrávky prakticky kterýmkoli hráčem a vytváří tak moment nejistoty při zpracovávání obtížných míčů. Špatné přihrávky se hůře krotí a obránci tak mají více šancí využít chybného pasu nebo zpracování. O úspěchu, či neúspěchu přihrávky nyní rozhodují faktory jako je tlak obránců, rychlost míče či jeho trajektorie. Hráči s lepší technikou a dovednostmi mají přitom výhodu. Těšte se na méně perfektních zpracování, možnost přihrávku „přepálit“, více možností ztráty míče a celkově lepší vyváženost mezi bráněním a útočením.
Player Impact Engine – Druhá generace cenami ověnčeného enginu řízení fyzických soubojů nyní ovládá navíc i kolize hráčů bez míče a obránci tak mají více možností, jak útočníkům znepříjemňovat život. Bránící hráči využívají těla k zisku míče, ve snaze vybojovávat si lepší pozici strkají a tahají a využívají síly a výšky, aby soupeře donutili ke špatnému zpracování přihrávek a zbrklým rozhodnutím ještě dříve, než se k nim míč vůbec dostane.

FIFA 13 – taktické volné kopy – Vytvořte si nebezpečné a nepředvídatelné signály pro volné kopy. K míči nyní můžete postavit až tři útočící hráče a využívat falešné rozběhy či naznačené přihrávky k zahrávání sofistikovaných signálů. Soupeř jim však může čelit přidáním či odebráním hráčů ze zdi, jejím pomalým posunem dopředu nebo nasazením rychlého běžce k zachycení přihrávky, či zblokování střely.
Nové přihrávky – Dvě nové možnosti přihrávek dávají hráčům technicky přehodit nataženou nohu obránce nebo zahrát kolmou přihrávku vzduchem, ale nízkým obloukem, a vyslat tak spoluhráče do náběhu.

Základní prvky FIFA 13 – Základní prvky byly jemně doladěny tak, aby poskytovaly ještě autentičtější prožitek ze hry. Rozhodčí nyní lépe vyhodnocují nedovolené zákroky a citlivěji udělují karty, zlepšila se inteligence brankářů a systém taktického bránění přidal hráčům více možností provádět efektivní zákroky v jejich blízkosti. Pro střely, při nichž je hráč vyveden z rovnováhy, střely z otoček a gólové oslavy byly navíc přidány nové animace.

Kompletní autenticita – Více než 500 oficiálně licencovaných klubů a přes 15 000 hráčů
 
Nahoru