Filtr - cechovní vs. mimocechovní nabídka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14789

Host
Aha, tak ono to bylo podobně i dříve, pouze cechovní musí hráč zaškrnout pouze cechovní při vložení na trh, ale úplně jsem to nezkoušel, abych teda zjistil, jestli to každý hráč třeba ze 60ti vážně zaškrtává, jinak se zobrazují prostě komplet nabídky pouze hráčů z cechu, ať už cechovní nebo mimocechovní v cechu, to bylo i dříve. Nejde spíš rozlišit pouze mimocechovní a to teda nešlo snad ještě nikdy, ale chápu co máš na mysli, lepší na trh ani nekoukat.

A to je právě to,proč to řeším...dost často se setkávám s tím názorem,že na trh raději nikdo ani neleze,protože je v něm bordel :) ...ale dříve ta možnost opravdu byla.Cechovní ukázali jen označené jako cechovní...necechovní ukázali nabídky všech hráčů+ty,které členové cechu jako cechovní neoznačili.
 

DeletedUser14703

Host
Ano moznost B nebyla nikdy a je na ni tlak uz roky, da se to. najit ve vice uzavrenych forech.. ale vzdy byl na to prilis maly tlak.
Pritom je to malickost, ktera muze vyresit mnoho sporu.

Protoze chapu, ze nekdo chce vydelavat na externim trhu - proc ne - mnohdy je to lepsi nez obchodnik. A hre to. dava novy rozmer.
Ale taky sakra chapu, ze mit cechovni trh plny nevyhodnych nabidek je proste k vzteku.
 

DeletedUser14703

Host
existovala jen moznost oznacit jako cechovni... jediny rozdil pak byl, ze v symbolu nabidky byl pouze cech... ale odfiltrovat: byly tam samozrejme nadale vsechny nabidky cechu.. takze i ty verejne nevyhodne.. takze to neresilo tu chybejici moznost B... nebo by clovek musel pracne hledat co je a neni cechovni podle symbolu a to sorry, ale to neni zadny rozumny filtr
 

DeletedUser14789

Host
existovala jen moznost oznacit jako cechovni... jediny rozdil pak byl, ze v symbolu nabidky byl pouze cech... ale odfiltrovat: byly tam samozrejme nadale vsechny nabidky cechu.. takze i ty verejne nevyhodne.. takze to neresilo tu chybejici moznost B... nebo by clovek musel pracne hledat co je a neni cechovni podle symbolu a to sorry, ale to neni zadny rozumny filtr

Pravda,pravda...trochu jsem se v tom zamotal.Přesně takhle to bylo.Rozumný filtr možná ne,ale alespoň nějaký :)
 

Dědeq

Znalec
Rozhodně PRO nějaké řešení. A nemusí být složité.

Je dobré mít rychlý přehled o nabídkách, za které nemusím zaplatit bod. K tomu současný filtr na "cechovní", já bych to však spíš označil za nabídky členů cechu, slouží výborně.

Bylo by výborné, kdyby šlo filtrovat na nabídky skutečně cechovní, tj. určené POUZE pro cech (ostatní je vůbec nevidí). To v současnosti zřejmě chybí (i ze zdejší diskuse je patrné, že vlastně není všem úplně zřejmé, jak to funguje, resp. je tu určité zmatení pojmů). A myslím, že to je primární účel této funkce, který se zřejmě (nehraji foe příliš dlouho) časem vytratil.

Domnívám se, že než vymýšlet relativně komplikované nástroje, které by vyhověly různorodým z praxe hráčů vzešlým požadavkům, nejjednodušší by bylo využít už existující knihovny a umístit do obchodu stejný výsuvný seznam, jako je v historii událostí. Ostatně podobný tam již funguje pro výběr poptávaného nebo nabízeného zboží.

Ten by SNADNO umožnil filtrovat např. na "všechny nabídky", "nabídky přátel", "nabídky členů cechu", "(exkluzivně) cechovní nabídky". (Výčet není kompletní, šlo by třeba rozlišit tzv. fair ceny apod.).

Pro zobrazení jmen nabízejících v mobilní aplikaci jednoznačně PRO!
 

DeletedUser13620

Host
Abych se dlouze nerozepisoval a nespamoval naprostý souhlas s předešlým příspěvkem !!!!
 

DeletedUser14550

Host
Pokud vám někdo z cechu spamuje nevýhodné nabídky tak se s ním rozlučte a hotovo!!! Jinak je mě absolutně šumák jestli to ten dotyčnej vystavil jen pro cech nebo i do světa, prostě pokud na to mám nebo se mě to hodí tak mu to bez bodu vyměním pokud ne tak někdo jiný z cechu nebo někdo ze sousedů mu to vymění.
Já když zadám více nabídek jen pro cech tak to tam “zavazí” 2x déle, když to dám i mimo cech tak se to relatovně brzy vymění a nezavazí to tam více dní.

Nakonec se budu opakovat: Jediný problém vidím v nemožnosti na mobilu vidět jména, nepoznám tak nabídky těch co o ně poprosí v chatu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru