Filtrace zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

bleksej

Turista
S tím, jak přišly války, tak bych přívítal, kdyby mi zprávy ohlašovaly třeba i napadení cechovního sektoru, případně ztrátu života v obranné armádě. A protože někteří členové cechu nebojují a třeba je to ani moc nezajímá, tak bych do nastavení přidal jednoduchý filtr na zprávy. Třeba motivace od jisté doby moc neřeším, tak bych si je v klidu vypnul, ale zase by mě zajímalo, když mi někdo přispěje na VB.
 

DeletedUser10488

Host
Naprostý souhlas, filtr na zprávy by měl být, proč bych měl být rušen při bitvě o tom, že mi někdo zušlechtil strom?
 

bleksej

Turista
Teď když na to koukám, tam jsem měl správně napsat asi filtrace událostí, aby se to nepletlo.
Pro začátek by asi stačily tři filtry.
1. Motivace/zušlechtění
2. VB - oznámení o příspěvku na VB. Oznámení o tom, že někdo v cechu postavil lešení (i když tohle se myslím už chystá)
3. Cechovní války - oznámení o napadení sektoru. Oznámení o prolomení obranné nebo obléhací armády.
To jestli by se filtr nastavoval v nastavení hry nebo přímo v okně událostí je asi už jenom technický detail.
Jestli někoho ještě něco napadá, tak napište.
 

DeletedUser

Host
Nikde není 100% dáno, že nápady budou implementovány do hry. Záleží jaký ohlas dostanou a zda vývojáři této hry budou souhlasit. To, že někdo navrhne nápad neznamená, že zde bude hned.
 

DeletedUser3370

Host
Jakto ze se nic nestalo...dve nove doby,cechovni valky...Nebo to uz se bere jako samozrejmost,vim.
 

bleksej

Turista
Tak jsem to nemyslel. Po té, co jsem si pročetl Marihoodovi odkazy, tak z nich vyplynulo, že problém filtrace událostí už se tady řešil dávno a ohlasů tam bylo celkem dost, aby byla šance určité změny provést. Možná to zapadlo mezi jinými problémy, tak proč to nezkusit oživit. To že se nic nepřidalo jsem samozřejmě vztahoval jenom k tomuto určitému návrhu. Jinak samozřejmě dík tvůrcům za všechny dodatky do hry v poslední době, i když některé budou asi potřebovat doladit. Taky je jasné, že toho asi mají dost a nemohou hned na všechno reagovat. Ale zrovna tohle by možná nemuselo být programátorsky až tak složité a nijak to nezasahuje do systému hry. Jde mi jenom o to, zkusit to připomenout.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru