FoE CZ chat, pokec, podpora

DeletedUser

Host
Již dnes :) okolo 18:00.
www.foe-chat.php5.cz

máte se na co těšit, online pokec, online podpora a řešení problémů typu jak smazat cache, cookies, kde najtu tu či onu věc aj., pakliže to bude v silách hráčské komunity. ČLENOVÉ TÝMU FOE CZ budou mít přístupy v soukromé zprávě s oprávněním admina či moderátora.

:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
ještě malý dodatek: prosích apchu, aby mi napsal prosím PM nebo mail s kontaktem na něj, abych mu mohl zaslat administrátoský účet.
Všem ostatním krom innogame účty rozeslány.
Během večera si admini budou moci změnit přístupy.

For Fun ^^
 

DeletedUser

Host
apchu jestli to nebude tím, že jsem ti nezaslal tvé přístupy, protože nemám kam :D
 

DeletedUser

Host
asi aby někdo nezneužíval něčí nick a tzv. za něj nepsal hlouposti, které by ten dotyčný/á nikdy nenapsal =)
 

DeletedUser

Host
Nene o to nejde, mohu udělat otevřený chat, to asi není problém, přihlašovat se budou muset jen členové týmu, správci a moderátoři chatu. Jak to teda vidíte? Otevřít? Já se budu muset ještě domluvit s někým z členů FoE týmu, jak to bude dál a jak by si to představovali i oni, nejde jen o to, jak to vidím já... :)
 

DeletedUser

Host
Osobně jsem za stávající verzi
Nerad bych, aby se někteří vydávali za někoho jiného ;)
 

DeletedUser

Host
Strify ty jsi členem týmu? Proč Tě nevidím v seznamu týmu? Hned to napravím i ty dostaneš své přístupy.

apchu pošlu během pár minut :)
 

DeletedUser

Host
V seznamu týmu jsem, mám na starost všeliaké projekty a propagaci. Tím pádem to budeme řešit spolu a případně Skrty.
 

DeletedUser

Host
NOVÁ VERZE FoE CZ ONLINE CHATU

Jelikož je chat zatím moc neaktivní, ale to vůbec nevadí, ale ipřesto máme už dost registrací a pár kecalů se tam sejde. Dnes o plnoci chystám nasazení pár nových funkcí a oprava chyb. Po rozmluvě s pár členy týmu a po vašich názorech se uděje následující.

Oprava chyb:
- oprava časové prodlevy session (automatické odhlášení po 1 hodině)
- oprava časové prodlevy session (po půl hodině bude jméno označeno jako nepřítomný, nicméně stále přihlášený)
- automatické vlkádání reklam robotů (přesune se na jiný hosting, i adresa bude trochu jiná, ale bude zařízeno přessměrování)

Co vás, nás čeká nového?
- odkazy se budou měnit na [link]
- možnost jednorázové vstupu (to znamená dvě pole. Jedno pro registraci a jedno, kde zadáte jen přezdívku a vstoupíte. Jednorázový vstup bude sloužit pro ty, co vědí že se nebudou chtít na chatu působit pravidelně, ale potřebují se jít například jen na něco zeptat.)
- chcete mít nějaká provilegia na chatu? Bude tu možnost ověření nicku, který bude graficky odlišen. Jak? Jednoduše, napšete mi pod vaším nickem zde na foru soukromou zprávu, o jaký nick se na chatu jedná a tím pádem budete mít nick ověřen. Tím pádem zamezíme možnému zneužítí accountu.
- změna hesla, změna statusu, například na momentálně nedostupný.
- pro moderátory, správce a adminy možnost vykopnout uživatele na určitou dobu a nebo udělení permanentního banu ip adresy. IP adresy nikdo nevidí a nejsou zveřejňovány a řídíme se zákonem § 4 písm. a) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Nikdo z adminů ip adresy nevidí.
- pro členy týmu FoE CZ možnost změnit upozornění v chatu. Například poukazující na oficiálně vypsanou soutěž FoE aj.
- dodělání grafických smajlíků.

To vše už dnes, na přelomu půlnoci. Bude to na delší dobu poslední update verze na 1.1, poté se můžete těšit na verzi 2.0 kde se změní komplet motiv na FoE tématiku (máte se na co těšit, grafici už na ní pracují) a další chatové vymoženosti.

Díky všem, který chat podporujete a chodíte na něj kecat, zvláštní mé poděkování za podporu chatu patří těmto hráčům: Jonik, Georgik a Lord Termoplína :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
nedalo by sa spravit aby sa hraci prihlasovali pod svojim nickom v hre a heslom ktore tam ma?
 
Nahoru