FoE CZ chat, pokec, podpora

DeletedUser

Host
Zde máte malou upoutávku toho, co vás čeká již dnes v nové verzi včetně designu :)


Dare85 to rozhodně nešlo. Jde o neoficiální projekt a VÝRAZNĚ DOPORUČUJI používat jiné heslo k účtu na chatu než jako máte k foru a ke hře. Hesla jsou sice šifrovaná pomocí md5, takzvaný hash a přístupk DB mám jen já (zatím), ale i tak...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
A je to tady!
Zbrusu nový chat, nový design, nový a nový lidé se registtrují, přijďte si pokecat taky na nový online chat! Těšíme se na vás!
www.foe-chat.php5.cz

Brzy na mezinárodní úrovni, ve 4 jazycích! Poznejte hráče FoE ze zahraničí, chatové hry, soutěže, to vše si pro vás připravujeme! :)
 

DeletedUser

Host
Taková asi trošku hloupá otázka... ale tohle je komplet nový chat, tj. musím dělat i registraci od znova?
 

DeletedUser

Host
Asi jsi nečetl pořádně. Musíš mi napsat soukromou zprávu zde na foru, pod stejným nickem jako používáš na chatu. Je to dobré proto, že se nikdo za Tebe nemůže vydávat.
 

DeletedUser

Host
vyvojar toho chatu by se mel stydet za to ze netoleruje prihlaseni uzivatelu si Internetem Explorerem.
jinak nechapu proc se proste nepouziva nejake webove IRC
 

DeletedUser3370

Host
Uživatel počítače by se měl stydět, že používá Internet Explorer :)
 

DeletedUser6273

Host
vyvojar toho chatu by se mel stydet za to ze netoleruje prihlaseni uzivatelu si Internetem Explorerem.
jinak nechapu proc se proste nepouziva nejake webove IRC

Správně,stejně jako konstruktéři dieslových motorů by se měli stydět za to,že jim nejedou na benzín:) Teď vážně: Už kdysi od dob firefoxu jsem nechápal,proč Widlous obsahuje něco tak blbýho,jako explorer
 

DeletedUser

Host
jde o to ze ten chat bezi i v IE, jen se to musi obejit. vyvojar je proste jen nastvany na microsoft.
nevim proc sem pises neco o typu paliva, kdyz tohle je o uplne necem jinem. dieslove auto funguje jen na naftu, ale ve windows muzes pouzivat vice prohlizecu.
nechapu proc je spoustal lidi tak zamrzlich a hodnoti produkt podle jeho nazvu nikoliv podle verze.
proc tu ale krmit trolly, hlavne nad produktem ktery za to nestoji. tim myslim ten chat
 
Nahoru