FoE Help

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
FoE Help
první česká FAN stránka Forge of Empires

Vážení hráči,
rád bych vám tímto představil krátké informace o první české FAN stránce ke hře Forge of Empires. Toto téma je založeno především pro představení stránky a jejího odkazu pro nováčky na fóru, kteří neměli možnost zachytit odkaz z nově zrušených podpisů.

Stránky byly oficiálně spuštěny 26.5.2012, tedy tři dny od spuštění české bety. Budou se snažit ucelit informace o budovách a jednotkách, přinést užitečné rady a tipy do pokročilejšího stádia hry. Kromě rad se již nyní snaží stránka celkem úspěšně dodat informace o jednotlivých dílnách, ale i obytných budovách a vojenských jednotkách. Ty jsou neustále aktualizovány dle dostupných informací.

Její návštěvnost dosahuje v době psaní tohoto příspěvku 706 zobrazení různých stránek na webu, což při metrice 7,76 stránky na uživatele dělá 91 reálných návštěvníků (nepočítají se zde roboti ani návštěvy, pouze množství reálných lidí, které stránku alespoň jednou navštívili). Snažíme se s návštěvníky komunikovat i přes naší Facebokovou stránku.

Kromě představení odkazu pro nováčky na fóru, kteří jej nestihli zaregristrovat z podpisu, což je cíl tohoto tématu, zde také chceme komunikovat a zpracovávat názory uživatelů fóra (názory je možné také vyjádřit na naší Facebooké stránce, nebo přes záložku nalevo přímo na stránkách). Budeme v tomto prvním příspěvku také psát krátké novinky a změny na webu, které si nezaslouží samostatného článku přímo na něm.


Novinky
* Spuštěn widget s krátkými novinkami nad widgetem nových příspěvků.
* Nový článek: Opravdu jde hacknout FoE?
* Opravy drobných chyb
* Nová stránka "O stránkách"
* Spuštěna slovenská verze webu
* Vylepšeno vyhledávání
* Spuštěn newsletter
* Upravena horní lišta - přidány vlajky jako výběr jazyka a upravena ikonka facebookové stránky FoE Help
* Spuštěn dlouhodělaný systém překladů na žádost 44% slovenských IP adres navštěvující stránky (zdroj: Google Analytics). V menu vidíte možnosti jazyků (zatím Čeština a Angličtina), po kliknutí na jazyk se ovšem nezobrazí strojový překlad nějakým robotem, nicméně ručně dělané překlady u každého nápisu a příspěvku. Z toho důvodu bych byl moc rád za angličtináře nebo němčináře, kteří by mi pomáhali přeložit jednotlivé příspěvky a stránky s nápovědou do cizího jazyka

* Sjednoceny widgety na hlavní stránce a na ostatních stránkách
* ​Doplněny informace o obytných budovách
* Doplněny nové vojenské jednotky do stávající tabulky


Připravujeme
* Přidání odkazu k obrázkám budov
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ach jo... :)
Vidím, že jsis nechal stejný styl jako pro TW-DB. :)
 

DeletedUser

Host
No chceme to urobit podobnym stylom. Ziadny strach ze ti klesnu navstevy, potrva to velmi dlho kym sa to urobi.
 

Darios

Turista
Stránky pěkné.Akorát já osobně nějak nemusím WordPress, ale tak je na každém jaký systém webu si zvolí. :)
 

DeletedUser

Host
Děkuji. Zkoušel jsem i jiné redakční systémy, nicméně s WP jsem byl díky rozšířitelnosti, pomoci a aktualizovanosti nejspokojenější. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru