foe helper

s1000rr

Nováček
chtel jsem jen podekovat innu, ze pojebali celou hru, kdyz vytvorili cechovni bitvy a na konec dojebali i foe helper. diky tomu jsem se konecne rozhodl ukoncit hru.
takze vazne vam dekuji, ze se konecne vratim do reality, kde nebudu jak kokot porad na mobilu.
 

miri19

Turista
naprostý souhlas... hra na PC a helper udělalo pro mě hru maximálně zábavnou a byla jsem schopná u toho prosedět hodiny, teď je to o ničem...!!! nuda !!! všechno pryč... no alespoň bude čas na koníčky a sport a ne denně sedět u PC i když to fakt bavilo... no myslím, že to odradí více lidí, kdo už teda helper poznal a byl zvyklí využívat.... pro mě hra tímto nejspíš končí...
nechápu proč se v tomzačalo vrtat, spousta lidí to ani nepoužívala a bylo na každém zda si to stáhne nebo ne.
 

GENS35

Psavec
...nechápu proč se v tomzačalo vrtat, spousta lidí to ani nepoužívala a bylo na každém zda si to stáhne nebo ne.
helper zobrazoval která studánka dává diamanty, tedy byl to boost proti pravidlům... předastav si takovou modrou galaxii a tenhle ilegální buff
takže asi takhle...
osobně jej nepoužívám a ani jsem nepoužíval, vše se dá dohledat přes fandom a wikinu
 

Dan 77

Veterán
Gens: Ne která studánka, ale zda a kolik - nebo se pletu? Vše nedohledáš na Wiki nebo Fandim Wikia, ten FoE helper má přehledy ve hře a vylepšení hry přímo pro tebe. :)

Za mě tolik změn se v Helperu zase nekonalo, pořád je to s Helperem lepší než bez něj. :) Prostě vyplňuje díry, které Inno nikdy nezalepilo. To se týká i právě teď nově přidaného poznámkového bloku přímo ve hře. A pořád má FoE Helper kopu funkcí, které mírně zrychlují a zpříjemňují hru, takže za mě pořád velká spokojenost. Já to totiž nemám jenom na vydělávání bodů na VB sousedů a ke zjednodušení rabování jako jiní. :D Sice se pár funkcí odebralo a pár se jich omezilo, ale teď je Helper aspoň oficiálně povoleným rozšířením prohlížečové verze hry a tím pádem za jeho používání nemůžeme dostat najednou trvalý BAN! To je myslím důležitější. Jinak by bylo povyku mnohem víc, nemyslíte? ;)
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
To není zdaleka jenom o cheatech. Stačí si přečíst, co jsem zrovna psal, anebo to jednou vyzkoušet, abys to viděl na vlastní oči, co všechno ti to ukáže za možnosti. Soudíš něco, o čem prakticky nic nevíš.
 

miri19

Turista
kdyby Inno Games vytvořilo helper nebo něco podobného a vložili přímo do hry v podobě v jaké to bylo ještě včera, tak bych za to klidně i zaplatila, protože mě to prostě bavilo a ušetřilo mi to i spoustu času.... ať už se jednalo o jakoukoliv funkci...
Takže škoda no... Každý má na to svuj názor. Buď se něco změní a nebo si prostě najdu jinou hru, která mě bude bavit jako náhradu za FOE :)
Je to jako s World of Tanks... to byla také zábava a teď je to o hovnu, peněz mě to stálo ani nemluvím, ale už to prostě není ono tak to nehraji.
Tohle už si musí přebrat vývojáři hry zda něco změní nebo to nechají tak... ale lidí je jak sraček, takže pár nespokojených hráču jim určitě nevadí....
Mějte se a užijte si hru takovou jaká je... pokud Vás baví :) Mě už totiž ne. Tak ahoj
 

Dan 77

Veterán
Jenže oni by funkce Helperu ve staré podobě do hry nikdy nedali, proto Inno chtělo ty funkce omezit, aby používání Helperu dali jako oficiálně povolené.
Každopádně ať už bez Helperu nebo s ním, v appce je těch nevyplněných uživatelských děr ještě víc + zcela vynechané funkce (fórum, chat, CvC, sběr za dia, velikost VB atd. atd.). A nic se na tom roky nezměnilo, takže vývojářům je to jedno.
 

Green Jane

Turista
Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky
zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
 

peepee77

Znalec
Mějte se a užijte si hru takovou jaká je... pokud Vás baví :) Mě už totiž ne. Tak ahoj
Pokud tě hra bez pomocníčka nebaví tak hledej chybu u sebe a ne ve hře. Každej má stejný možnosti a je jen na něm jak je dokáže nebo nedokáže využít. Já to zkusil nainstalovat a za chvilku jsem to zas smazal. Používat to nechci, chci hrát podle vlastních schopností.
 
Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky
zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
Elvenar je primitivní hra až nápadně podobná FoE.(Měla jsem jí staženou a už jsem odinstalovala).