foe helper

DeletedUser14444

Host
chtel jsem jen podekovat innu, ze pojebali celou hru, kdyz vytvorili cechovni bitvy a na konec dojebali i foe helper. diky tomu jsem se konecne rozhodl ukoncit hru.
takze vazne vam dekuji, ze se konecne vratim do reality, kde nebudu jak kokot porad na mobilu.
 

miri19

Nováček
naprostý souhlas... hra na PC a helper udělalo pro mě hru maximálně zábavnou a byla jsem schopná u toho prosedět hodiny, teď je to o ničem...!!! nuda !!! všechno pryč... no alespoň bude čas na koníčky a sport a ne denně sedět u PC i když to fakt bavilo... no myslím, že to odradí více lidí, kdo už teda helper poznal a byl zvyklí využívat.... pro mě hra tímto nejspíš končí...
nechápu proč se v tomzačalo vrtat, spousta lidí to ani nepoužívala a bylo na každém zda si to stáhne nebo ne.
 
...nechápu proč se v tomzačalo vrtat, spousta lidí to ani nepoužívala a bylo na každém zda si to stáhne nebo ne.

helper zobrazoval která studánka dává diamanty, tedy byl to boost proti pravidlům... předastav si takovou modrou galaxii a tenhle ilegální buff
takže asi takhle...
osobně jej nepoužívám a ani jsem nepoužíval, vše se dá dohledat přes fandom a wikinu
 

Dan 77

Veterán
Gens: Ne která studánka, ale zda a kolik - nebo se pletu? (Opravuju: jde zjistit která, stačí rozkliknout "oko" a vyznačí se vám dotyčná studánka v náhledu města - divím se, že to Inno nechtělo dát odstranit, asi nepočítá s Galaxií. :D)
Vše nedohledáš na Wiki nebo Fandim Wikia, ten FoE helper má přehledy ve hře a vylepšení hry přímo pro tebe. :)

Za mě tolik změn se v Helperu zase nekonalo, pořád je to s Helperem lepší než bez něj. :) Prostě vyplňuje díry, které Inno nikdy nezalepilo. To se týká i právě teď nově přidaného poznámkového bloku přímo ve hře. A pořád má FoE Helper kopu funkcí, které mírně zrychlují a zpříjemňují hru, takže za mě pořád velká spokojenost. Já to totiž nemám jenom na vydělávání bodů na VB sousedů a ke zjednodušení rabování jako jiní. :D Sice se pár funkcí odebralo a pár se jich omezilo, ale teď je Helper aspoň oficiálně povoleným rozšířením prohlížečové verze hry a tím pádem za jeho používání nemůžeme dostat najednou trvalý BAN! To je myslím důležitější. Jinak by bylo povyku mnohem víc, nemyslíte? ;)
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
To není zdaleka jenom o cheatech. Stačí si přečíst, co jsem zrovna psal, anebo to jednou vyzkoušet, abys to viděl na vlastní oči, co všechno ti to ukáže za možnosti. Soudíš něco, o čem prakticky nic nevíš.
 

miri19

Nováček
kdyby Inno Games vytvořilo helper nebo něco podobného a vložili přímo do hry v podobě v jaké to bylo ještě včera, tak bych za to klidně i zaplatila, protože mě to prostě bavilo a ušetřilo mi to i spoustu času.... ať už se jednalo o jakoukoliv funkci...
Takže škoda no... Každý má na to svuj názor. Buď se něco změní a nebo si prostě najdu jinou hru, která mě bude bavit jako náhradu za FOE :)
Je to jako s World of Tanks... to byla také zábava a teď je to o hovnu, peněz mě to stálo ani nemluvím, ale už to prostě není ono tak to nehraji.
Tohle už si musí přebrat vývojáři hry zda něco změní nebo to nechají tak... ale lidí je jak sraček, takže pár nespokojených hráču jim určitě nevadí....
Mějte se a užijte si hru takovou jaká je... pokud Vás baví :) Mě už totiž ne. Tak ahoj
 

Dan 77

Veterán
Jenže oni by funkce Helperu ve staré podobě do hry nikdy nedali, proto Inno chtělo ty funkce omezit, aby používání Helperu dali jako oficiálně povolené.
Každopádně ať už bez Helperu nebo s ním, v appce je těch nevyplněných uživatelských děr ještě víc + zcela vynechané funkce (fórum, chat, CvC, sběr za dia, velikost VB atd. atd.). A nic se na tom roky nezměnilo, takže vývojářům je to jedno.
 
Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky
zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
 

peepee77

Veterán
Mějte se a užijte si hru takovou jaká je... pokud Vás baví :) Mě už totiž ne. Tak ahoj
Pokud tě hra bez pomocníčka nebaví tak hledej chybu u sebe a ne ve hře. Každej má stejný možnosti a je jen na něm jak je dokáže nebo nedokáže využít. Já to zkusil nainstalovat a za chvilku jsem to zas smazal. Používat to nechci, chci hrát podle vlastních schopností.
 
Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky
zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
Elvenar je primitivní hra až nápadně podobná FoE.(Měla jsem jí staženou a už jsem odinstalovala).
 

Dan 77

Veterán
Pokud tě hra bez pomocníčka nebaví tak hledej chybu u sebe a ne ve hře. Každej má stejný možnosti a je jen na něm jak je dokáže nebo nedokáže využít. Já to zkusil nainstalovat a za chvilku jsem to zas smazal. Používat to nechci, chci hrát podle vlastních schopností.
Souhlasím. Je tam třeba funkce na stavbu vlastních VB s náhozy 1,9, aby byly akorát pojištěné, nebo na to, kolik máš hodit, abys s Arcem vydělal u souseda ve VB co nejvíc. Jenže odčítat, sčítat, dělit dvěma, násobit 1,9, násobit dvěma atd. umím sám. :D Běžně to dělám sám dosud. Někomu se to počítat nebo k sobě házet jen tak zhruba od oka nechce a někomu takové funkce pouze ušetří čas s počítáním, aby ho pak mohli věnovat něčemu jinému. A o tom to je. hra už je totiž přecpaná a časově náročnější než dřív.
Ale to nejsou ty funkce Helperu, které vyplňují díry v uživatelské stránce hry - tj. podle mě to není něco, co by do hry měli dávat vývojáři sami.

V Helperu je ještě:

- seznam VB produkujících body seřazené podle nákladů za zvýšení produkce o +1 bod;
- součet bodů v inventáři+rozházeno+výdělky (po otevření investic v radnici);
- kolik bodů lze ještě koupit za mince;

- součet denní výroby ve městě (všechny komodity, čte data to z aktuálně probíhající výroby, která skončí třeba zítra);
- u každé komodity zvlášť lze seřadit v tabulce budovy produkující tuto komoditu podle jakéhokoli kritéria (např. abecedně, podle výše produkce, podle efektivity na 1 políčko, a to vzestupně i sestupně);
- zda a která studánka přání/fontána mládí/Vraní hnízdo má vyrobit 50 diáků (stačí rozkliknout "oko" a vyznačí se vám dotyčná studánka v náhledu města - divím se, že to Inno nechtělo dát odstranit, asi nepočítalo s Galaxií :D);
- kompletní prohledávatelný seznam budov ve městě;

- náhled na město shora;
- seznam výběrových sad a vylepšení v inventáři vhodných ke zkompletování setů;
- poznámkový blok;

- kompletní seznam jednotek (výhodné pro rychlejší orientaci při hospodaření s jednotkami určenými na CvC);
- dále když při boji ztratíte hlavní jednotku/y a zbudou jen tuláci před druhou vlnou, během rychlého zautomatizovaného klikání s již naučenými pohyby vám to většinou stihne zabránit odbouchnout hned tu 2. vlnu a přijít tak zbytečně o všechny tuláky;

- ukáže vám seznam a počet nenalezených příhod ve městě;
- odkaz na seznam eventových úkolů přímo ve městě (tj. pořád rychlejší přístup k nim, kdo se chce podívat);
- ba dokonce bez nutnosti počítat nebo koukat průběžně na Wikia vám to ukazuje, kterým hráčům je nejefektivnější přihrávat, se kterou origami je nejefektivnější skákat přes rybník atd. (podle eventu), vždy z hlediska co nejlevněji překonané vzdálenosti nebo z hlediska co nejlevější šance na denní speciálku (... tady se taky divím, že to Inno nechtělo tvůrcům Helperu zakázat);
- součet potřebného kulturního zboží k dokončení osady (nemusím to pak dokola sčítat sám, takže je to pohodlnější);

- lze si v nastavení aktivovat i pomocníka s vyjednáváním (nově nefunguje v CB a tam ho ani nepotřebuju);
- v CB dělá screeny tabulky, kolik kdo udělal střetů, po opětovném otevření oscreenuje znovu a zvýrazní rozdíl (+ kolik střetů u koho od posledního otevření tabulky) - a navíc sečte celkový počet střetů, co tam všichni cechovníci zatím nabouchali (náš rekord je 3000 vyjednávání + 70 000 bitev za jedno kolo);
- dále přehled nákladů k dokončení éry ve výzkumu nebo k i převzetí provincie za úplatu zboží (což už vůbec nedělám, vše jen bojem);

- nakonec co nepoužívám vůbec, jakési dlouhodobé statistiky, ve kterých se mi někdy špatně hledá, infobox, alternativní herní chat pouze mezi uživateli Helperu, sofistikovanější filtr obchodních nabídek, export výdajů a příjmů cechovní pokladnice do excelové tabulky...
(a ještě lze ukládat na svůj účet na stránkách FoE Helperu údaje o výsledcích expedice, o motivacích v radnici, o velkolepkách členů v cechu...)
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
;) ;)
Proto tu píšu, že FoE Helper vyplňuje uživatelské díry, zpříjemňuje a zrychluje hru. Ten doplněk do prohlížeče není tak docela jenom o "cheatování", jak to pojmenoval Mrtvejmagor. A ano, po nedávné aktualizaci je FoE Helper vzhledem k InnoGames zase ve stavu "povolený" (resp. tolerovaný).
 

d arvit

Odborník
- nakonec co nepoužívám vůbec, jakési dlouhodobé statistiky, ve kterých se mi špatně hledá,

jj ty jsou nepřehledný, nejlepší mezi nima je přehled odměn (množství, % šance) odměn ze všeho co něco dává, je super vidět kolik ve skutečnosti dávaji bitevky zdrojů, kolikrát padlo 100fb atd.. vidět kolik cech udělal bojů

za mě jsou super i ty různé přehledy, vidět kolik čeho získám za den, kolik dávám do pokladny (surky, body cti, kolik mám sběr)

osobně si myslim že helper udělali lidi co dělali hru, pochybuji že by to na téhle úrovni a znalosti hry udělal nějaký fanda

tohle jsou přesně ty funkce (přehledy, statistiky, zjednodušení, pomocníci) které bych uvítal u premium účtu a používal ho kvůli tomu.
 
Nahoru