FOE II

JOSEF 70

Psavec
Blíží se 10 LET FOE. Přibyla hromada nových herních dob a i při snaze jsou to přílepky a ne plně zamontované součásti hry .Navíc první doby chybí. Přílepky herních dob i když se osvědčily si vynutily přílepky expedic+ CB a ARC.. Aby hra nebyla neúnosně dlouhá k tomu je navíc potřeba hromada budov z eventů a VB jako další přílepky. Některé VB-se nepovedli :)).Nastal problém jak omezit nákup zboží na VB za výzkumné body a mnohé další které maří smysl hry- například ARC v době bronzové-je jako pěst na oko:)) Postoj že doba kamenná nebyla důležitá-také:)) Je tu rušení FLASH. Město potřebuje víc místa na všechna rozšíření co brzy přijdou.....ATD. JE čas na FOE II bez přílepků .Co se osvědčilo či je třeba přidat nebo zůstane potřebné bude jednodušší jako zamontované do základů hry.:))NEJDE o návrh ukončení FOE I---ale o souběh dvou her :))
 
Naposledy upraveno:
To jako myslíš vážně? Napíšeš někdy něco logického? ( nemusíš odpovídat, samozřejmě, že odpověď zní NE, to dojde asi každému, kdo už je tady na fóru nějakou chvíli a tudíž tě trochu zná)

Mimochodem, jak by asi mohl mít hráč v bronzu Arc?

A k tomu pitomému nápadu: samozřejmě PROTI, PROTI a ještě jednou PROTI
 

JOSEF 70

Psavec
Proč myslíš že je tam úsměv trocha přehánění neuškodí-hned je živo :))---to že je ARC možný o pár dob později problém neřeší--Koloniál s ARC je taky rána:)) Můžeš se rozčilovat můžeš nesouhlasit ale to je tak všechno co můžeš s tím že FOE zastarává a stává nezajímavou udělat:)) Jsem rád že mezerník alespoň drhne--:))FOE II kupodivu může běžet s souběžně FOE I:))
 
Proč myslíš že je tam úsměv trocha přehánění neuškodí-hned je živo :))---to že je ARC možný o pár dob později problém neřeší--Koloniál s ARC je taky rána:)) Můžeš se rozčilovat můžeš nesouhlasit ale to je tak všechno co můžeš s tím že FOE zastarává a stává nezajímavou udělat:)) Jsem rád že mezerník alespoň drhne--:))FOE II kupodivu může běžet s souběžně FOE I:))

NEJPRVE SI PROSÍM PŘEČŘTI PRAVIDLA PRO TVORBU NÁPADŮ POTÉ NĚCO NAVRHUJ!!!
Rádi si projdeme nápady od hráčů a některé návrhy postupují dál k zpracování, ale vše má svůj řád. Napiš návrh tak jak má být a můžeme se o něčem bavit.

Jde o to, že to s tebou je tak pořád, každý návrh co jsem od tebe viděl, neměl ani hlavu ani patu z pohledu pravidel pro tvorbu nápadů:
Pravidla pro tvorbu nápadů

Jak jsem řekl jednou, přečti si je a návrhy piš podle těchto pravidel, možná potom dojde na to, že některé tvé návrhy dostanou pozitivní hodnocení...
děkuji

A ostatním hráčům děkuji, že jej také odkazují na pravidla.
 

JOSEF 70

Psavec
ARC v době bronzu= zboží vyměním hned-postavím v bronzu ARC a dohodnu si že výzkumné body s přídavkem dám hned jak vyzkoumám architekturu-znám li dodavatele z jiného herního světa a on mě-brnkačka-až tak je ohnut záměr hry získat obtížně tak prima VB jako ARC-:))
 

DeletedUser

Host
Ono vlastně stačí mít souseda z Bud, získat aspoň jeden plánek z motivací a zbytek dokoupit za dia. Surky jsou asi fakt to nejmenší...
 
ARC v době bronzu= zboží vyměním hned-postavím v bronzu ARC a dohodnu si že výzkumné body s přídavkem dám hned jak vyzkoumám architekturu-znám li dodavatele z jiného herního světa a on mě-brnkačka-až tak je ohnut záměr hry získat obtížně tak prima VB jako ARC-:))

Jak chceš v Bronzu, když nemáš jak získat první nákres?
 

weri85

Komentátor
Jak chceš v Bronzu, když nemáš jak získat první nákres?

Plánky může získat motivací přátel z budoucnosti.

Ale co tady Josef popisuje je podobně nepravděpodobný scénář, jako že člověk vyhraje v loterii. Sice někdo může v bronzu získat Arc, ale k čemu mu bude? Arc dává odměny z náhozů do cizích velkolepek, ale možnost přispět body je až od železa.

Josef by se prostě měl smířit s tím, že si hráči mohou pořídit jakoukoliv velkolepku ve hře bez ohledu na dobu. Pokud s tím má problém, tak ať jde hrát Elvenar, tam se odemykají velkolepky vždy až na konci každé doby a nejdou pořídit dopředu.
 
Nahoru