FoE rádio

DeletedUser11297

Host
Tak jsem si řekl, že po shlédnutí několika žebříčků k-songů za rok 2016, si také jeden vytvořím. Ale můžu říct, že vybrat jen 10 bylo tedy něco naprosto šíleného. :)

Tak začnu nejprve čestnými zmínkami (původně pořadí 11-15, teď bez pořadí), tedy písněmi, které se nevešly, ale nechtělo se mi je úplně vypustit.

TWICE - TT

K.A.R.D - Oh NaNa

BTS - Fire

LADIES' CODE - The Rain


STELLAR - Crying

 

DeletedUser11297

Host
A teď tedy Top 10. Zde už na pořadí záleží. :)

10. GFRIEND - Navillera

9. 4MINUTE - Hate


8. BERRY GOOD - Don't Believe

7. SISTAR - I Like That

6. BLACKPINK - Whistle
 

DeletedUser11297

Host
A Top 5. :)

5. MAMAMOO - You're The Best

4. TWICE - Cheer Up

3. BTS - Blood, Sweat and Tears

2. RED VELVET - Russian Roulette

1. BTS - Save Me
 

DeletedUser11297

Host
Kuš, já ti dám bez zvuku. :D

Ještě vypíchnu pár věcí k některým písním (i když vím, že to vůbec nikoho nezajímá) :D
TT - nejrychleji dosažených 100 miliónů shlédnutí vůbec (v odvětví k-pop skupin)
Ladies' Code - loňský návrat skupiny v novém složení po tragické nehodě, při níž zemřely dvě původní členky
Hate - poslední MV této skupiny, loni v červnu byla rozpuštěna
Navillera, Cheer Up, Russian Roulette - jaké to pěkné tělocvičny v Koreji mají, takové ani v České Třebové nejsou. :D

A dodatková pro Lorda. V Koreji má označení "banned" a na YT má omezení věkem. :D Až na to drbání na zadku, které asi mělo být sexy, docela pěkný videoklip. ;)

 

Svatej

Legenda
Teď jsi se trefil do mého vkusu :D
Jakých 18+ a banned? Dyť na tom videu není nic vidět...:rolleyes: Ti korejci maj hodně divný názory...;)
 

DeletedUser11297

Host
Tak oficiální popis - Banned for highly sexual imagery & choreography. Mají holt nastavené standarty jinak, jak i doložil Kayro. :)

Tak teď něco jemnějšího, název písně nemá nic společného s mým dalším vkládáním příspěvků do tohoto tématu. :)

 

Svatej

Legenda
To by mě zajímalo, kolik klipů od Beyonce je u nich přístupných pod 18+ :D
No nic... pokračujeme v seznamu méně známých, poctivých metalových fláků :)
 

DeletedUser11297

Host
To těžko říct Lorde. :D Docela bych chtěl vidět seznam toho, co tam do televize nepustí. Třeba tenhle videoklip je také nevyhovující a to proto ... pozor ... že je v něm nakopnut dopravní kužel. :D Dokonce byla píseň kvůli tomuto zákazu odebrána z YouTube Rewind 2013.

 

traktorista

Odborník
U MG mám rozporuplné pocity. jako přes minutu intro bez výraznějšího nápadu to už je dneska docela odvaha. Pak slušný riff a zvuk dokud nezačne zpěvačka. Ta je vážně hlasově na tenhle typ muziky bídná, takže ani velmi fešná kytaristka to nezachrání :/. Posloužím tedy kapelkou která vychrlila pouze jedinou desku, ale jak kytaristka tak slavice vskutku exkluzivní, možná i WinJet si poslintá růžový bryndáček :D.

 
Nahoru