FoE Soccer Cup 2020 (Již brzy)

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tratě se dají připojit i jen k jedné z krajních budov, ale kdo by to dělal, když bonusy z tratí může zdvojnásobit
O dvojnásobku jsem teda nikde nic psané neviděl. Pokud je to tak, tak to ještě zvážím, původně jsem chtěl jen ty 2 hlavní budovy, ty malé "vagónky" jsou neefektivní, což by dvojnásobek odměny změnil.

A proč by to někdo dělil? Třeba kvůli ušetření místa za cesty ;)

Ohledně toho násobení, nějaký zdroj?
 

explorer Pablo

Dopisovatel
"A proč by to někdo dělil? Třeba kvůli ušetření místa za cesty ;) " :

Tak prostě vyhodí pár velkolepek a místo bude nežene :p
 

DeletedUser

Host
Wow tolik otázek :D
Car:trať:X dalších tratí:trať:Sphe

Zkusme se na to podívat jako na dva rozdílné vlaky. Na jeden se vagóny napojují shora (Carceres) a na druhý zdola (Sphendone). Vlaky se vzájemně nijak neovlivňují. Fungují jako jednotlivé Speciální budovy, na které se dá řetězit budova, která k tomu slouží. Namísto vagónů v tomto případě budou těmito budovami jednotlivé tratě. Pokud teda dáš vedle sebe Carceres a Sphendone, budovy se navzájem nijak neovlivňují, protože pro řetězení slouží tratě. Pokud však mezi ně umístíš X tratí, pak se počítají, jakoby šlo o dva vlaky s X vagóny.

A dá se postavit arénu z dvou Carceres dílů a tratě šoupnout mezi ně? Pokud se tedy dá Carceres sehnat 2x.

Určitě ne, u vlaku je taky přesně určené pole k napojení vagónů a to je vpravo nahoře. Sphendone jej tedy bude mít vlevo dole a Carceres stejně jako vlak.

O dvojnásobku jsem teda nikde nic psané neviděl. Pokud je to tak, tak to ještě zvážím, původně jsem chtěl jen ty 2 hlavní budovy, ty malé "vagónky" jsou neefektivní, což by dvojnásobek odměny změnil.

Například trať Leukoi sama o sobě hlavní řetězené budově (Carceres/Sphendone) přidá 1 FB, pokud je správně zapojená. Pokud je zároveň jedna trať zapojená správně pro obě budovy, pak ten jeden bod přidá oběma budovám najednou. Tudíž dohromady přidá 2 body. Obdobně to funguje i u ostatních tratí.

Ohledně toho násobení, nějaký zdroj?

Na Fandomu to doslova napsal do komentářů StrategyFirst, který je členem tamního týmu:
"Yes, tracks will only provide the bonus if chained in a logical way. It's basically the same thing like the Winter Train, where the cars gave no bonus when put in front or on the side of the engine. So if you want to get the double bonus, you'll have to use both Carceres and Sphendone."
(Odkaz zde, jen je třeba trochu scrollovat dolů.)
Ono to už vyplývá z toho, co jsem napsal jako odpověď na první z otázek.

Snad to dává hlavu a patu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Na Fandomu to doslova napsal do komentářů StrategyFirst, který je členem tamního týmu:...
Jo, no a dál? To že je členem fandom týmu mu nedává žádnou autoritu, dokud není zároveň i zaměstnancem/dobrovolníkem innogames, což není. ;)
Tak jak to prezentuješ to vypadá že jeho názor bereš jako 100%ní zdroj na cokoliv okolo FoE i když ve skutečnosti jde jen o dalšího zažraného hráče. ;)
 

Tomas 0482

Psavec
Například trať Leukoi sama o sobě hlavní řetězené budově (Carceres/Sphendone) přidá 1 FB, pokud je správně zapojená. Pokud je zároveň jedna trať zapojená správně pro obě budovy, pak ten jeden bod přidá oběma budovám najednou. Tudíž dohromady přidá 2 body. Obdobně to funguje i u ostatních tratí.
Pokud by to bylo tak jak píšeš, tak ty tratě taky ještě přehodnotím. Původně jsem chtěl, jak je psáno výše, postavit jen ty dvě hlavní budovy, protože jsou ty tratě neefektivní, ale dvojnásobek to zcela mění.
 

Svatej

Legenda
Z důvodu smazání zpráv na které jsem reagoval dávám vše do spoileru a slučuju do jedné zprávy.
Tak si to vyřeš sám... Já se tady s*ru půl hodiny s příspěvkem se záměrem pomoct hráčům a ty mi napíšeš tohle, po tom, co mě zj*beš za to, že tě v osobce upozorním na chybu. Já se snažím lidem pomoct a poradit a ty se chováš jak nácek... Nezapomeň mě nahlásit za nadávky atd. na toxicitu některých členů fóra jsem už párkrát upozornil, ale tohle je moc... a nikdo to tu neřeší, končím tady, čau
Nepleť do toho prosím soukromé zprávy, kór když v nich porušuješ pravidla na což jsem tě právě upozorňoval. ( • Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis. -§2 komunikace)
To jak dlouho jsi ten příspěvek psal netuším ani to přeci nemůžu vědět. Na co jsem upozorňoval je že členové fandom wiki týmu jsou jen velice znalý hráči této hry. Není mezi nimi jediný člen innogames týmu, proto je třeba brát foe fandom wiki vždy se špetkou rezervy a ne jako nejlepší možný zdroj.
Please note that this Wiki is run by players and fans of the game. Neither officials nor developers from InnoGames GmbH are directly involved with this Wiki.

Pokud tě to tak trápí, tak mě to fakt mrzí. Nicméně když druhé opravuješ, máš být připraven být sám opravován. :)

Toxicitu ani nadávky nahlašovat nebudu, tady si to můžou moderátoři přečíst a vyhodnotit sami. ;)
______________________________________________________________________________________________
Sloučení z důvodu smazání reakcí:
Nespamuj prosím vlákno off topicem :)
Já se ti tu jen snažím vysvětlit proč jsem napsal co jsem napsal o foe fandom wiki. ;)
______________________________________________________________________________________________
Zda jde o provokaci z mé strany nebo ne musí rozhodnout moderátor. Za mě o provokaci nejde.
Za druhý, z čeho tohle vlákno vychází je na vyjádření autora @Mrtvejmagor. Ne na tobě. ;) Věřím že tvoje příspěvky z fandomu vychází, ale ke tvému údivu může vycházet z bety nebo z facebooku, instagramu či z jiného zdroje či z jejich kombinace. :)
Nakolik jsi tolerantní jsi ukázal více než dobře. :)
 
Naposledy upraveno:

explorer Pablo

Dopisovatel
Člověče ty si jak Frištenský kterej se při cestě na Severní pól už od Náchoda ptal, kdy tam konečně budeme :D
Sranda musí bejt :D :D měl jsem právě dobrou náladu, tak jsem vám jí chtěl zlepšit taky, aby jste měli na co reagovat.
Jinak mně to nezajímá kdy to začne. Práci mám ve městě a okolí (osada) víc než dost a další event mně jen připraví o zdroje...
 

ladacert

Psavec
Tak si to vyřeš sám... Já se tady **** půl hodiny s příspěvkem se záměrem pomoct hráčům a ty mi napíšeš tohle, po tom, co mě ****** za to, že tě v osobce upozorním na chybu. Já se snažím lidem pomoct a poradit a ty se chováš jak nácek... Nezapomeň mě nahlásit za nadávky atd. na toxicitu některých členů fóra jsem už párkrát upozornil, ale tohle je moc... a nikdo to tu neřeší, končím tady, čau
Prosimtě běž s tím někde jinde..jidu si tu něco přečíst o eventě a ne o tom že ti něco někdo udělal...
 

Mrtvejmagor

Veterán
Za druhý, z čeho tohle vlákno vychází je na vyjádření autora @Mrtvejmagor
no jelikož je většina příspěvku MadnessFalax smazaná tak nevím co jak jen si můžu přečíst tvé odpovědi @LordFrunDor
A jelikož je TATO událost jen na beta serveru a na fan wiki fandom tak se to může ještě změnit a nebo vůbec nemusí na oficiální hru přijít takže vše jsou jen domněnky. Na oficiální FB, IG ani YT kanálu zatím žádné informace o této události nejsou!
Edit: Ve hře to začíná za 4 dny a kousek ale nikde o tom nepíšou takže se to taktéž ještě může změnit
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Ale kluci, tak se nehádejte. Chápu, že fandom wiki není ofiko, nicméně taky to není stavěné na pouhých doměnkách hráčů. Pokud je tam nějaké info dopředu, tak je to většinou z bety, kde to opravdu může fungovat jako dvojnásobná odměna. Takže tento zdroj beru a děkuji. Vím, že se to semtam změní při vydání na normální servery, ale lze to brát jako dostatečný ukazatel. Je to něčím podložené takže věrohodnější, než kdyby to jen byla někoho doměnka, protože mu to takhle prostě dává smysl :) A myslím, že zrovna tohle měnit nebudou jestli už to mají naprogramované na betě.

Blbé je, že to musím taky přehodnotit a najít teda víc místa :-D
 

traktorista

Odborník
No, já bych celkem chápal, že je možné že při připojení z obou stran ten "vagonek" dá 2x tolik (koneckonců klasický vlak se připojoval jen z jedné strany). Ale stejně si počkám až to bude jisté, protože bez dvojnásobku jsou ty prostřední vsuvky opravdu o ničem.
 
Nahoru