FoE tým

Téma v sekci 'Základní informace' založené uživatelem Skrty, 25. kvě 2012.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Skrty

  Skrty Znalec

  Registrace:
  29. úno 2012
  O vaše blaho se starají:

  Pomocníci
  Pomocníci vám rádi zodpoví vaše otázky ohledně hry a věcí kolem. Nejsou to doslova členové FoE týmu, ale důvěryhodní hráči, kteří nemalým dílem pomáhají hladkému fungování hry. Z této skupiny jsou, poté co se prokážou a osvědčí, vybíráni členové týmu. Hráči jsou do pozice pomocníků jmenováni na základě jejich působení na fóru a ve hře.


  Správce sociálních sítí
  Správce sociálních sítí se stará třeba o Facebook Forge of Empires pro Českou republiku. Zároveň je připraven odpovídat na Vaše otázky, které mu můžete poslat prostřednictvím komentářů nebo zpráv.


  mnemuk

  Překladatel
  Překladatel se stará o překlady aktualizací, událostí a všech novinek, které se do hry chystají. Díky překladateli si můžete všechny novinky přečíst v českém jazyce!


  Supporteři
  Supporteři stejně jako moderátoři rádi zodpoví vaše otázky. Jejich hlavní práce ale spočívá v kontrole správného průběhu hry, dodržování jejích pravidel. Pokud napíšete na "Podporu", právě tito lidé s vámi budou komunikovat. Herní problémy s nimi řešte ale pouze přes systém podpory!

  DabraBary
  Dejv91
  lenadam
  kamil II.
  prchalka89
  richie666
  Smajl8592
  Trolan
  tuile


  Moderátoři
  Moderátoři odpovídají na vaše dotazy, starají se o fórum a dodržování jeho pravidel. Pokud máte nějaký problém na fóru, ozvěte se jim, rádi ho spolu s vámi vyřeší. Můžete je také soukromou zprávou upozornit na prohřešky ostatních hráčů na fóru.

  lawnot66
  mnemuk
  peepee77
  trojan1673


  Vedení FoE
  Jsou to osvědčení členové týmu, kteří se starají o zbytek týmu tak, aby nevznikaly žádné problémy. Řeší větší problémy ve hře a na fóru.


  carameels
  Ramaloke I.

  Administrátoři
  Tito lidé se starají o celý tým FoE a hladký průběh hry jako takové. Jsou nejvyšší instancí jak na fóru, tak ve hře. Jsou prostředníkem mezi hráči a vývojáři hry.

  KaseO


  Jsme tu pro vás.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 8. pro 2018
  lenadam, SDS-Runden, rOxmaNs a 1 další osoba za toto poděkovali.

Nahoru
Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.