Foebergého obchod

DanielCZ84

Komentátor
  • Svět: Houndsmoor
  • Prohlížeč a verze: aindroid verze
  • Popis chyby: u bodovy Foebergého obchod nefunguje u mobilni verze zadaní společné výroby s ostatníma budovama na zásoby. Na pc verzi to funguje správně
  • Screenshot:
  • Jak často se chyba vyskytuje: stále
  • Detail chyby: Popište jak chybu navodit. Ideálně uveďte kroky k reprodukci (1. Otevřu dialog... 2. Kliknu na ... 3. Objeví se dialog .... 4. Chyba)
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Se kterými budovami přesně ti nenavazuje výrobní kolečko? Právě jsem si ověřil několik možných variant, a ať už to jsou speciální dílny na zásoby (Bar na pláži, Doktorka čarodějnice, i ten Foebergého obchod) nebo regulérní dílny tak na sebe navazují správně, to už ovšem neplatí pro takové kde mají rozdílné produkce pro jednotlivé typy výrob (například Magnum opus či Bazaar) což je záměrné.
 

DanielCZ84

Komentátor
Jsem v pozdním a nenavazuje mi to na pivovar, bednářství , alchymistů ani kováře. Tuto jedinou budovu na mobilu musím dělat samostatně
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ještě před pár dny to nenavazovalo ani na PC. Evidentně to změnili a na mobil se to ještě nedostalo. Jestli to změnili záměrně tak to změní i na mobilu (jen to trvá o něco dýl než na PC) a pokud je to chyba tak to na PC opraví.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nedávno proběhla drobná úprava ohledně seskupení výrobních budov, kde výrobní kolotoč rozlišuje jednotlivé typy budov, jejich soupis jsme doplnili do oznámení k aktualizaci. :)
 
Nahoru