Forge Bowl 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


Veďte svůj tým šampionátem a vylepšete Kolos na maximální úroveň!
Vážení hráči a sportovní nadšenci!

Je tu triumfální návrat Forgerů! Cal Rogers se k nám letos opět připojí, aby pomohl svému týmu zvítězit ve Forge Bowl!

Forge Bowl začíná 15. ledna a potrvá do 3. února 2019.
Jakmile Forge Bowl začne, zpřístupní se okno události a vy můžete skórovat pro váš tým:


Vaším cílem je dostat se do koncové zóny a získat touchdown, čímž získáte touchdownovou odměnu. Posuňte svůj tým dopředu o 80 yardů, tlačte soupeře před sebou blíže k vaší odměně za touchdown. K dosažení tohoto cíle je nutná nějaká taktika! Vyberte si tu nejlepší, abyste postupovali dopředu a současně získávali úžasné odměny.

K začátku hry vyberte jednoho hráče z hřiště, který zahájí postup k cíli. Každý hráč nabízí jinou odměnu a každá přihrávka vyžaduje fotbalové míče, které získáte prostřednictvím plnění úkolů. 30 úkolů můžete dokončit okamžitě, poté budou k dispozici denní úkoly až do posledního dne události. Další míče můžete získat při každodenním přihlášení do hry.

Za každý získaný yard na hřišti se budete pohybovat vpřed i v lize. S vyšší ligou přichází lepší odměna! Na konci akce obdržíte další speciální odměny na základě vaší pozice v lize. Rozhodně stojí za to se snažit o vyšší ligu, abyste získali některé další úžasné odměny!


Uvědomte si však, že nehrajete sami! Všichni ostatní hráči z vašeho světa soutěží v rámci ligy s vámi. To znamená, že požadavky na každou ligu se budou měnit v závislosti na probíhající události. Ujistěte se, že máte vždy dostatek yardů, aby nedošlo k propadu do nižší ligy.


S Forge Bowl 2019 představujeme také nové zajímavé budovy!

Kolos


Kolos o velikosti 4x4 může být vylepšen až na 10. úroveň. Čím vyšší je jeho úroveň, tím lepší bonusy získáte. K vylepšení Kolosu budete potřebovat
předmět Vylepšení Kolosu. Kolos na 1. úrovni a jeho další vylepšení můžete získat za plnění úkolů a jako odměny za touchdown. Vylepšení Kolosu nelze získat jako denní spciální odměnu.
Jakmile vylepšíte Kolos na 10. úroveň, bude vám poskytovat mince, útočný bonus, populaci a po namotivování medaile a 6 výzkumných bodů.

Sada Klasická zahrada

Tato sada obsahuje 3 různé budovy: Klasické zahradní jezírko (4x2), Klasickou zahradní terasu (2x2) a Klasické zahradní sochy (2x2). Poskytují různé navýšení pro výrobu mincí a zásoby, útočný a obranný bonus a také poskytují zboží. Budovy ze sady Klasické zahrady můžete získat jako denní speciální ceny.
Zpětná vazba od vás je pro nás důležitá, na vaše komentáře se těšíme zde!

Váš,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.