Forge Bowl 2021

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


Sbírejte míče z úkolů a příhod. Utrácejte je za postup po hřišti a získávejte tak denní odměny a odměny za touchdowny!Náš slavný quarterback, Cal Rogers, se s týmem InnoForgers vrací na hřiště, aby se zůčastnil dalšího Forge Bowlu! Letošní ročník začíná 14. ledna a probíhá do 3. února.


Jakmile rozhodčí odpíská začátek zápasu, dostanete se přes ikonu v levém horním rohu do okna události, kde můžete pro svůj tým pokládat touchdowny! Poslouchejte rady Cala Rogerse, pomůžou vám se zdoláváním letošní sady úkolů. Prvních 35 úkolů můžete splnit okamžitě, poté dostanete na každý den události ještě jeden, tedy dohromady dalších 20 denních úkolů.


Vaším cílem je dosáhnout koncové zóny a zaznamenat touchdown, čímž si vysloužíte možnost vyhrát vytouženou odměnu za touchdown. K získání touchdownu posuňte svůj tým o 80 yardů vpřed a protlačte se přes protivníky až ke své odměně. Stejně jako vloni si můžete najmout jednoho z pěti dostupných trenérů, aby vám poskytl výhodu podle vašich potřeb. Vybírejte moudře!


K zahájení hry vyberte jednoho z hráčů na hřišti a vyšlete ho směrem ke koncové zóně. Každý z hráčů poskytuje jinou odměnu a každá rozehra stojí nějaké míče, které si vyděláte plněním úkolů. Pár míčů navíc dostanete za každodenní přihlášení do hry a nějaké můžete najít také v příhodách.

Každým yardem, o který se posunete vpřed, vylepšíte svou pozici v ligovém žebříčku. Čím vyšší pozice, tím větší odměny! Na konci události získáte dodatečné speciální odměny v závislosti na své lize. Snažte se dostat do co nejvyšší ligy, abyste dostali ty nejúžasnější dodatečné odměny!


Stejně jako vloni, i letos vám bude pomáhat jeden z pěti výborně přichystaných trenérů. Svého aktuálního trenéra změníte kliknutím na jeho portrét v levém horním rohu. Zde si můžete vybrat trenéra, který nejlépe odpovídá vaší aktuální taktice. Jsou zde čtyři dobrovolníci a každý z nich vám poskytne jinou výhodu při cestě za touchdownem. Je tu ale také jeden profesionál - Ultimátní trenér - který poskytuje všechny tyto výhody najednou. Váš první trenér je Výchozí trenér, můžete ho mít, jak dlouho chcete. Pokud si vyberete jiného trenéra, může pro vás pracovat až 24 hodin (lze ho propustit i dříve), ale pak si musí dát 24 hodin odpočinek, než jej budete moci najmout znovu. Pokud byste ale moc chtěli, za malý poplatek jej můžete najmout hned. Tento odpočinek se nevztahuje na Výchozího ani Ultimátního trenéra.

Výchozí trenérPokrokový trenérSpecializovaný trenérLigový trenérUltimátní trenér
Poskytuje šanci na zdvojnásobení odměny za rozehru​
Za každou rozehru přidá yardy navíc​
Zvyšuje šanci na výhru denního speciálu​
Dvojnásobí body zapsané do ligové tabulky​
Poskytuje bonusy všech trenérů najednou​


S Forge Bowlem 2021 představujeme i nové vzrušující budovy! Hlavní cenou je Terakotová vinice. První úroveň této budovy získáte jako odměnu v úkolové řadě a poté ji můžete pomocí Vylepšení Terakotové vinice vylepšit až na úroveň 8. Vylepšení získáte buď v úkolové řadě nebo jako odměnu za touchdowny. Na první úrovni poskytuje tato budova spokojenost, populaci a mince, od druhé úrovně rovněž produkuje medaile. Čtvrtá úroveň přidává zboží a body výzkumu, od páté úrovně poskytuje Terakotová vinice také navýšení výroby zásob. S dalšími vylepšeními se její produktivita ještě zvyšuje.Hlavní cena: Terakotová vinice je vylepšitelná obytná budova 5x3 s 8 úrovněmi

Dodatečně máte také šanci získat čtyři nové dekorace 5x2, z nichž každá má dvě různé varianty:


Nejenže skvěle vypadají, ale pokud je umístíte před Terakotovou vinici, budou jí poskytovat dodatečný bonus:
  • Cypřišový průchod - 8% navýšení útoku pro útočnou armádu.
  • Vinná réva - 10 zboží.
  • Levandulové pole - 4 body výzkumu.
  • Olivový háj - 8% navýšení obrany pro útočnou armádu.
Můžete jich řetězit, kolik chcete, dokud na ně máte ve svém městě dostatek místa.Ale to stále není vše! Jestliže jste neměli možnost zúčastnit se našich předchozích událostí, nyní máte příležitost získat některou ze skvělých budov, které se v minulých událostech objevily: Kolos, Olympijskou pokladnici, Strážní věž a další!

A jako vždy budete moci ukázat svůj pokrok přátelům a sousedům získáním jednoho ze tří tematických portrétů:
První dva portréty jsou dostupné jako odměny z úkolové řady, třetí je součást ligové odměny.

Při postupu událostí rovněž narazíte na Truhlu události s překvapením!
Truhla události s překvapením se odhalí až při příští události, takže si ji ukryjte v inventáři a dávejte na ni pozor! :cool:.


Doufáme, že si letošní událost užijete :] a těšíme se na vaše ohlasy :).
Pokud narazíte na problémy s lokalizací, prosíme nahlašte je v tomto samostatném vlákně.


Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.