Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host


Plňte úkoly a jako odměnu obdržíte míče. S jejich pomocí se propracujete až k touchdownu a získáte skvělé ceny!


Naši milí hráči,

s radostí vám představujeme naši zbrusu novou událost - Forge Bowl! :) Vaše město má nový fotbalový tým a role kouče připadá právě na vás.
Událost začne během 16. ledna :)

Jakmile bude událost spuštěna, umožní se vám přístup do tohoto okénka události:


Smyslem hry je propracovat se až k touchdownu, což vám umožní vybrat Touchdown odměnu. Hru začnete 50 yardů od touchdownu. Počet zbývajících yardů se zobrazuje na hřišti.
K tomu, abyste mohli kliknout na tlačítka, která vás přiblíží k touchdownu, budete potřebovat míče. Ty získáte plněním úkolů. 20 úkolů budete mít k dispozici ihned a další budou přicházet den po dni, až do posledního dne události. Dokud nesplníte prvních 20 úkolů, budou se vám denní úkoly hromadit, takže jich na vás po dokončení prvních 20 bude pravděpodobně čekat hned několik.
Váš quarterback Cal vás také odmění nějakými míči bez práce, stačí přijít do hry každý den :)

Pokud se rozhodnete utratit míče kliknutím na některé z tlačítek, posunete se na hřišti o tolik, kolik je zobrazeno na šipce. Navíc získáte i jeden z předmětů skrytých v chlaďácích vedle nich (jejich obsah se změní vždycky poté, co nějaký otevřete). V každém z nich se ukrývá i Denní speciálka, což je vytoužená cena, měnící se každý den.


Mluvíce o odměnách... S touto událostí se navrací nějaké odměny ze starých událostí, ale to není zdaleka všechno! Jak se dalo čekat, budeme mít i zcela nové položky, kterými můžete rozšířit svou sbírku :) Jedná se o šest nových „fotbalových“ portrétů a o 5 nových budov:Aréna vítězů
4x5 - Výrobní budova
V závislosti na zvoleném typu produkce poskytuje zásoby, mince, medaile, zboží nebo výzkumné body.

Rezidence sportovců
3x4 - Obytná budova
Navíc k mincím poskytuje i bonus do obrany, namotivována poskytuje i zboží.

Náměstí vítězů
3x3 - Kulturní budova

Poskytuje i bonus k útoku.

Trofej Forge Bowl
1x1 - Dekorace


Památník hrdinů
3x3
Památník hrdinů je speciální vylepšovací budova. Jakmile ji získáte na 1. úrovni (těšit se na ni můžete již mezi prvními úkoly), dostanete možnost ji vylepšit až šestkrát! Aby se tak stalo, bude třeba procházet úkolovou linií a získávat tak předmět jeho vylepšení. Ten budete moci získat i jako Denní speciálku nebo odměnu za touchdown. Takto získaný předmět už stačí pouze použít na váš Památník hrdinů a vylepšit jej tak na další úroveň.

Sám od sebe Památník hrdinů produkuje mince. Namotivovaný produkuje i zásoby. Po dosažení druhé úrovně se jeho produkce, v případě motivace, rozroste o výzkumný bod. Třetí úroveň pak přidává medaile a čtvrtá zboží. Pátá až sedmá úroveň pak navyšuje stávající produkci.Forge Bowl skončí 5. února. Doufáme, že se vám nová událost bude líbit! Jako vždy se velice těšíme na vaši zpětnou vazbu, je pro nás důležitá, tak nám zde nezapomeňte zanechat nějaký komentář.

Hodně štěstí na hřišti! :)

S přátelským pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.