Forge magazín 2/2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
magazn.png

Editorial


Milí čtenáři,

je tady druhý díl Forge magazínu! Je až k nevíře, jak ten měsíc rychle utekl. A obávám se, že tento uteče ještě rychleji. Čekají nás, pro mě nejkrásnější, svátky. Už jenom 20 dní a vánoční atmosféra zaplaví rodiny.

Ale zpátky k magazínu... V listopadu se toho na blogu FoE moc neudálo, nicméně i tak vám přinášíme dvě odhalení. Také si ukážeme, jak si naše fórum vedlo v listopadu a opět na vás čeká malá magazínová soutěž.

Přeji vám, aby následující dny byly jen plné radosti a krásných chvil!
Těším se v novém roce.
carameels

* * *

Téma měsíce

Ledová budoucnost – 4. část

arctic4_promo_pic.png


Už v minulém Forge magazínu jsme naznačili, že se blíží další část Ledové budoucnosti! Hráči Beta serveru si už určitě plně užívají chladného města. Zřejmě tušíte, kam tím míříme. Beta je vždy tak trochu napřed a napovídá nám, co by se u nás během pár týdnů mohlo také objevit. Je tak možné, že doba inspirovaná ledem a mrazem brzy ovládne i vaše města.

Na co se můžete těšit? Jako s každou dobou, i s touhle očekávejte nové úkoly s příběhy, které vás provedou ledovou dobou. Těšit se můžete na nové technologie, nové budovy a také... na novou velkolepou budovu! Dočkáte se i nových tváří posádky, ze kterých si můžete vybrat. Správný výběr je pro výrobu promethia totiž klíčový.

Více podrobností přineseme už brzy v oznámení na fóru!


* * *
Aktuálně

Zimní událost

Užíváte si rozbalování dárečků? Nezapomeňte, že Vánoce ve Forge of Empires běží už pár dní a sněhulák Frosty čeká, až splníte jeho úkoly!
Pokud jste ještě neviděli video k Zimní události, podívejte se.


Kdo se s námi jako první podělí screenem města s novou budovou?


Je čas odhalit... další kapitolu!

Co by asi mohlo dalšího přijít po Ledové budoucnosti? Nenecháme vás dlouho tápat. Na obrázku níže naleznete jednu z nových budov a... jméno našeho nového rozšíření Stromu technologií!

Budova, kterou vám dnes představujeme je:

OF01.jpg


Restaurace s mořskými plody!

A jak vidíte na našem návrhu, příští éra se bude jmenovat „Mořská budoucnost“! Prosím, vezměte na vědomí, že toto není konečná podoba budovy do hry, ale pouze návrh jedné z nových budov a samozřejmě budeme nejprve očekávat 4. část Ledové budoucnosti! Mořská budoucnost se ve hře objeví během roku 2017. Doufáme, že se na ni těšíte stejně jako my!
(www.blog.forgeofempires.com, 11. 11. 201
6)

Nabídka práce

Společnost InnoGames nabízí aktuálně několik volných pozic. Vybrat si můžete z nabídky práce v oblasti herního designu, vývoje nebo marketingu. Většina pozic vyžaduje především lásku ke hrám. Dále se požadavky odvíjí od nabízených pozic. Jako vývojář mobilní aplikace musíte umět programovat, mít zkušenosti s tvorbou aplikací a skvělé anglické a německé jazykové dovednosti slovem i písmem. Abyste se mohli stát markeťáky a obsluhovat třeba Facebook, musíte mít ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru marketingu, požadována je také dvouletá praxe ve Facebook marketingu, skvělé znalosti v oblasti sociálních médií a musíte umět anglicky.

Zaujala vás tato nabídka? Přečtěte si více podrobností u konkrétních pozic na jejich webu.


* * *
Co se událo v listopadu

Změny v týmu

22. listopadu jsme se po téměř pěti letech rozloučili s bývalým komunitním manažerem Skrtym; se členem, jehož historie v současném FoE týmu byla nejdelší.

Statistiky

Počet registrovaných uživatelů: 55
Počet založených témat: 124
Počet příspěvků: 1057

Oproti minulému měsíci došlo k nárůstu počtu příspěvků a založených témat. Děkujeme za vaši aktivitu!


Soutěže

V listopadu jste se mohli zúčastnit soutěže o nejlepší tituly. Soutěž trvala 14 dní a během té doby nám přišlo neuvěřitelných 52 návrhů! V průběhu soutěže jsme sledovali vaše komentáře a počty poděkování u jednotlivých příspěvků. Po konci soutěže jste pak měli možnost hlasovat pro pět nejlepších návrhů, a nakonec i my, tým, jsme si vytipovali nejkreativnější soutěžní příspěvky. Na základě těchto kritérií byli vybráni tři vítězové: willy2, Ellemonto a LordFrunDor. Gratulujeme!


Výherní tituly

00-15 Novic
16-30 Komentátor
31-50 Dopisovatel
51-70 Sloupkař
71-100 Redaktor
101-130 Psavec
131-180 Cimrman (Cymrman v případě práv)
181+ Legenda

(willy2, 10. listopadu)

Všechny soutěžní příspěvky můžete najít tady: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?forums/soutěž-o-nejlepší-tituly.144/


* * *

Magazínová soutěž

V minulé magazínové soutěži jsme se ptali, kolik zobrazení bude mít za 14 dní (20. 11. 2016 ve 20:00 hodin) první číslo Forge magazínu?
První číslo Forge magazínu bylo zobrazeno 491x.
Vítězem se stal Arfienel. Gratulujeme!

Soutěž pro tento měsíc:

Soutěžní otázka: Tipněte si, kolik bude za měsíc prosinec nově registrovaných uživatelů na fóru?

Do odpovědi napište váš tip (číslo), vaši herní přezdívku a svět.
Své tipy zasílejte do 31. 12. 2016 do 23:59 hodin.

Odměna pro nejlepšího tipujícího:
1. místo: 1 libovolný plánek a 30 výzkumných bodů

Další číslo: 1. ledna 2017
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jsem zvědavá jaké v té Mořské budoucnosti vymyslí jednotky... že by nějaké lodičky? :)
Jinak můj tip je 42 - Ečko
 

DeletedUser11304

Host
Jsem zvědavá jaké v té Mořské budoucnosti vymyslí jednotky... že by nějaké lodičky? :)

Já si myslím, že by tam mohlo být něco, jako obojživelný voják, jenž by měl bonus v nějakých bažinách nebo v něčem podobným
A můj tip je 45-Brisgard
 

DeletedUser13974

Host
67 - grandimir - East Nagach

Taky k tomu číslu přidávám :D
 
Nahoru