Forge magazín 3/2017

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
magazn.png

Editorial


Milí čtenáři,

vítám vás v novém roce. V roce 2017! Už od doby, kdy jsem začala trochu vnímat svět, mám v hlavě zažité, že je sedmička šťastné číslo. Tak doufám, že vám všem přinese nový rok spoustu radostných dní a pohody.

Poslední dny byly sociální sítě plné příspěvků, abyste si do nového roku dali nová předsevzetí a výzvy. Já osobně nejsem zastáncem těchto předsevzetí, protože když chci něco dokázat, nepotřebuju mít tu dobu ohraničenou rokem. Pokud se do něčeho chcete pustit, pusťte se. Ať je 1. ledna nebo 20. listopadu. Já třeba každý rok začínám s příchodem letních dnů běhat a vždycky jsem plná odhodlání běhat i v zimě. A jak myslíte, že to zase dopadlo? :) V září jsem měla zranění, které mě na chvíli indisponovalo, k běhání jsem se už nevrátila a například vánoční prázdniny jsem doslova chrochtala jak prasátko v žitu. Takže za mě předsevzetí fakt ne! Jak to máte vy? Dáváte si nějaká předsevzetí a dodržujete je?


V neposlední řadě ještě zmíním, co se dnes dočtete ve Forge magazínu. Prosinec se na FoE nese vždycky v duchu Zimní události, která nám ještě do 5. ledna běží. Proto pro vás moc novinek nemám, ale můžeme se třeba společně pobavit o nové době, která už nám odtajnila název.

Hezké čtení a v únoru na shledanou.
carameels

* * *

Téma měsíce

Oceánská budoucnost

Pokud jste už netrpělivě čekali na odkrytí názvu pro novou dobu a zvědavě jste ve stromě výzkumu doklikali až na konec, tak jste určitě stejně jako my zjistili, že je připravena doba s názvem Oceánská budoucnost. První výzkum má název Podvodní stavebnictví, ale zatím není jasné, jestli nabídne stejně jako předchozí doby rozšíření, nebo budeme mít jako v Postmoderní době více možností, do čeho body investovat.

Je zřejmé, že s novou dobou přijdou i nové budovy. Jak byste si představovali vzhled budov pro tuto dobu? A jakou velkolepou budovu byste přivítali? Napište nám dolů do diskuze! Těšíme se na vaše nápady.


* * *
Aktuálně

Nové grafické rozvržení fóra

V současné chvíli pracují vývojáři a designeři na novém grafickém rozvržení fóra. Dojde tak ke sjednocení a design fóra bude stejný jak na prohlížečové verzi, tak na verzi mobilní.

Na novinku už můžete narazit třeba na Betě.

betaforum.jpg


Historické okénko Tour de France

tourdefrance_forum_logo.png


Hráči Beta serveru si v prosinci mohli zahrát nové historické okénko. Úkolovou řadu provázel příběh Maurice-Francoise Garina, prvního vítěze Tour de France, který se stal legendou tohoto zřejmě nejznámějšího cyklistického závodu. Za splnění všech úkolů hráči dostali unikátní portrét Maurice-Francoise Garina a další část Barokní sady: Kiosek.

S napětím očekáváme, kdy se historické okénko objeví i na českých serverech.


* * *
Co se událo v prosinci

Statistiky

Počet registrovaných uživatelů: 51
Počet založených témat: 101
Počet příspěvků: 1 311


Děkujeme za vaši aktivitu!

Soutěže

V prosinci probíhala Silvestrovská soutěž. Připraveno bylo celkem devět kategorií a dvě bonusové. V soutěži jste mohli předvést svou zručnost, pozornost i fantazii. 27. 12. byli vyhodnoceni vítězové; na prvním místě se umístil Lord Org, na druhém Lucieen a třetí místo obsadila diviska9. Na dalších pozicích se pak umístili WinJet, boxerka, sabinabetty, Toro toro, Mauro, Jabloňové, axuram1, Alliens26, Knedlikobecný, Budik77, Kritix, Dan77, MikeTT96, nethermy a Froberg. Dvě bonusové kategorie ale stále na své výherce čekají. Jejich spuštění je naplánováno až na rok 2017. Tak pozorně sledujte fórum a zúčastněte se. Dosavadním výhercům gratulujeme a děkujeme za vaši účast!


Všechny soutěžní příspěvky můžete najít tady: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?forums/silvestrovská-soutěž.146/

* * *

Magazínová soutěž

V minulé magazínové soutěži jsme se ptali, kolik bude za měsíc prosinec nově registrovaných uživatelů na fóru?
V prosinci se na fórum registrovalo 51 nových uživatelů.
Vítězem se stal Arfienel. Gratulujeme!

Soutěž pro tento měsíc:

Soutěžní otázka: Tipněte si, kolik bude v měsíci lednu napsáno celkem příspěvků?

Do odpovědi napište váš tip (číslo), vaši herní přezdívku a svět.
Své tipy zasílejte do 22. 1. 2017 do 23:59 hodin.

Odměna pro nejlepšího tipujícího:
1. místo: 1 libovolný plánek a 30 výzkumných bodů


Další číslo: 5. února 2017
 
Arfienel To je taky dobrej vyčůránek... počkat si do poslední chvíle a pak poslat odpověď :D (včera 22:34) :D

počet příspěvků: 1451, MrPatas, Brisgard
 

DeletedUser11297

Host
Tak zakázané to není. Dělal bych to tak také, ale jak se znám, tak bych zapomněl hraniční termín a neměl bych nic. Tak to raději plácnu dopředu, ať mám aspoň malou šanci. :)
 
Nahoru