Forge of Empires na sociálních sítích

Lord Termoplína

Host
Forge of Empires na sociálních sítích


Vážení hráči,

rádi bychom Vám představili oficiální stránky české verze Forge of Empires na sociálních sítích. Pokud některou z těchto sítí používáte v běžném životě, máte příležitost dozvídat se veškerých důležitých novinkách týkajících se hry jako jedni z prvních. Rádi bychom Vám prostřednictvím těchto stránek přinášeli i další informace o dění ve Forge of Empires, některé návody, případně i soutěže o diamanty.

Zároveň budeme rádi za jakýkoli námět, co by na těchto sítích Vám hráčům pomohlo se lépe orientovat a jaké informace zde chcete dostávat.


Sledovat nás můžete na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

České kanály

Stránky českého Forge of Empires na Facebooku. Zveřejňujeme zde changelogy k aktualizacím, necháváme hráče pobavit se nad výročními úkoly. Máte-li nápad, jak stránky zatraktivnit, budeme rádi, napíšete-li nám.
Pro Google+ komunitu je připravena stránka i na této platformě. Obsahem se blíží Facebooku, najdete zde také nejnovější aktuality, screeny ze hry. Cílem je doplnit Facebook pro ty hráče, kteří upřednostňují tuto sociální síť.
Někdo z Vás upřednostňuje Twitter, i tito hráči nebudou ochuzeni a mohou sledovat aktuální dění přes naše tweety. Nejčastějším obsahem zde bude upozorňování na nové aktualizace.


Zahraniční kanály

Oficiální stránky pro hru Forge of Empires na Facebooku. Najdete zde základní obsah pro FoE, pokud se chcete podívat na prémiové aktivity, musíte dát stránce LIKE. Dále zde najdete odkazy na další hry InnoGames.
Blog hry přímo od vývojářů InnoGames.
Youtube kanál Forge of Empires s několika videi vydaných InnoGames. K dispozici jsou trailery pro tuto hru v několika jazycích včetně návodu pro stavbu Velkolepých budov.
 
Naposledy upraveno moderátorem: