Fotbalová kecárna

DeletedUser1698

Host
Jen tak dál Plzeň!!!!!Takovej tým je potřeba a ne jenom namachrovaný herečky co si chtěj jenom nahrabat.....Plzeň se hrozně moc zvedla a to co předváděla v lize mistrů a evropský lize.....klobouk dolů....a co si budeme povídat národní tým na Euru bez Plzeňáků ať už bejvalých nebo současných by nedal ani gól....prostě se tam předvedli....prostě Plzeň do toho!!!
 

DeletedUser

Host
a co si budeme povídat národní tým na Euru bez Plzeňáků ať už bejvalých nebo současných by nedal ani gól....prostě se tam předvedli....prostě Plzeň do toho!!!

Koncepci Plzně sch¨valuji, ale zde nemůžu souhlasit. Hráči jako Rezek, Petržela, Kolář byli spíše na škoda a zabrali místa perspektivnějším, nebo kvalitnějším hráčům. To bych přenesl přes hlavu, ale Bílek následně hraje s nimi defenzivní fotbal, takže ani nevyužije naučeného systému.
 

DeletedUser1698

Host
Asi máš pravdu...ale myslim že nikdo jinej góla nedal...
 

DeletedUser

Host
Nedal, ale budou to jen spekulace s "kdyby tam byli jiní hráči, tak ... ". Když tam nbyli, tak ani nikdy nezjistíme jestli bychom se dostali dál nebo ne
 

DeletedUser

Host
Myslím si, že do této sekce budu chodit často!

Doufám, že se zasměju některým názorům :D, protože přece každý občan ČR rozumí fotbalu :))

Co se týká Daridy a odmítnutí 150 mega, jsem velmi rád, že ho udrželi. Budou ho potřebovat, nedej bože třeba se zraní Horváth..a kdo tam půjde Darida...možná Procházka, ale Darida to má před sebou a myslím si, že jeho cena s přibývajícím časem půjde nahoru.

A co se týče Reprezentace, souhlasím s tím, že by bez hráčů, co hráli nebo hrají za Viktorku by to nebylo ono, odmyslete si Pilaře, Jiráčka,Daridu, Limberského, Petrželu a další hráče :) Neříkám, že všichni jmenovaní jsou, tak dobří jako Jiráček a třeba Pilař, ale zapadli do kolektivu a to taky hodně ovlivňuje pohodu v týmu a poté jeho výsledky na hřišti :))
 

DeletedUser

Host
Co se týče Repre, tak snaživí a učenliví mladíci jako Kozák, Krejčí, Čelůstka, Černý, Kalas a mnoho dalších by jen účast hodně dala, cenná zkušenost a nemyslím si, že jsou to typy hráčů, co nejsou do pohody

Těch + nejen kolem Daridy je více. Škoda, že je klub 1 z mála, který se u nás tak chová. Doufám, že ho budou následovat i ostatní.


Jinak Pavel Horváth zase předvedl svůj um. Na jeho věk a i tělesné parametry klobouk dolů, co předvádí.
 

DeletedUser1698

Host
Tak co si myslíte o prohře na OH Španělska s Japonskem...? Docela překvapení ne....:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Ani ne, unavení hráči z Eura a těch překvapení je tam daleko více. Rozhoduje aktuální forma, takže je to dost o štěstí.

Jinak jak tipujete dnešní boje o Evropskou ligu? Vyhraje Sparta, Liberec, či Plzeň?

Taky si myslím :D

Plzeň je mírným favoritem
U Liberce jsem hodně skeptický. Hodně lidí Dněpropterovsk podceňuje
Spartě dávám slušné šance, i když to bude velmi těsný postup pokud EL zavítá na pražskou Letnou na podzim ;)

Tak to je novinka, hned se na to jdu podívat. Navíc kdo by to čekal právě od Slávie ...
Ukrajina je bohužel o kus dál než my
Občas si taky vsadím, ale jen tak pro lepší náladu ;)

Viděl jsem. Lafato, třes se :D

Tak Dněpr... si hraje s Libercem, jak kočka s myší

Tak u nás je to jednoznačně Baník Ostrava
V evropských pohárech každý český klub, protože tím pádem se zvyšuje koeficient a Baník má tak lepší příležitost taky nahlédnout do světa

Nicméně mou hlavní prioritou je Liverpool FC :) Mimochodem dnes hrají taky o EL proti Hearts of Midhlotian

Naštěstí jen 0:2
Já už to raději vypnul, jelikož Dněpropterovsk předvádí exhibici a nebýt té tyčky, jak šel sám na hráče v bráně, tak je to 0:3

Jo, to byl pěknej podraz. Tak máte v kádru plno exBaníkovců ;)
Plzeň se mi zamlouvá především současným vedením týmu a přestupové politiky

Já se těším až na Liverpool ;)

Tak Sparta jsem myslel, že by mohla něco urvat, ale až takhle. Překvapení ;)

Měli by, ale dnešní fotbal je zrádný

To mne těší :)

Škoda, že to neuvidím

No, tak nějak jsme to doklepli a na Anfieldu je dobijem :)

Je to škoda. Doma se budou akorát nervovat z toho, i když dali aspoň 1 gól

Ano, viděl jsem. Byl to skutečně vlastňák
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
A co repre? Ten přátelak na Ukrajině jsem viděl a docela jsem se i zasmál (přesto, že to bylo k pláči) :)
 

DeletedUser

Host
Já ani nechci vidět tu kvalifikaci :)
Dokud tam bude sedět pan Bílek, tak nejsem zrovna moc šťasten
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Tak,dlouho se tady nedebatovalo o fotbalu,tak co říkáte na Evropskou ligu,zatím úspěch.Rysuje se to,že se naše mužstva dostanou do vyřazovací části.
 

DeletedUser

Host
Věřil jsem v to, že by Plzeň mohla postoupit, jelikož byly ve skupině hratelné týmy. Spartě už jsem tolik nevěřil, i když mi něco říkalo, že týmy budou mít větší jména než je jejich momentální síla. V tuto chvíli mají oba možnost postoupit a přeji jim to, poněvadž by se pak zvýšil koeficient pro naši ligu a tím pádem i pro oblíbenější kluby

Nicméně neříkej ho, dokud neskočíš :)
 

DeletedUser

Host
Tak právě koukám na Plzeň a nestačím zírat :)

Že bychom měli vítěze EL z ČR? :rolleyes:
 

DeletedUser3817

Host
No, nevím, vaše Lordstwo, ale mám nejasný pocit, že z Anderssena už jsem vyrostl.... :)
Ale velmi rád bych fotbalové pohádce uvěřil. :D
 

DeletedUser3817

Host
No tááááák, co je co je co jééé ???
Já bych čekal oslavné chorály na Plzeň - a tady je totál mrtwo...
To je fakt nikdo ani nepochválíte??!!
 

DeletedUser3370

Host
Viktoooooooooooorka Plzen !!

picClubLogo.php


[video=youtube;a-SummHoDAs]http://www.youtube.com/watch?v=a-SummHoDAs[/video]
 

DeletedUser

Host
Já poslední dobou držím smutek jako správný fanoušek Liverpoolu. Podali vynikající výkon, fanoušci byli po dlouhé době fantastičtí a zápas mi celkově připomněl istanbulské finále z roku 2005, ale tentokrát s trpčí tečkou. I tak jsem na jejich výkon hrdý

Co se týká Viktorky, tak dokázali něco úžasného a celkově tím neskutečně pomůžou českému fotbalu, co se týká nasazování do poháru, kdy v případě, že příští rok uhrajeme slušný výsledek můžeme pomýšlet i na přímé nasazení týmu do LM, což by bylo fantastické! Proti Fenerbahce bude hodně záležet, jak ustojí istanbulské peklo, jelikož to co bylo v Neapoli byl naprostý čajíček. Nezbývá než držet palce a fandit!
 
Nahoru