Fotbalový pohár 2022

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Soccer Logo.png

Vážení hráči,

Naleštěte kopačky a rozcvičte se, protože Fotbalový Pohár 2022 je opět zde. Trenérka Miller se s vámi opět připojí na cestě za vítězstvím na hřišti! Vytrénujte své mužstvo, vyhrajte svou cestu ke slávě a během cesty vyhrajte skvělé odměny!

Událost potrvá od 2. června do 22. června!

Trénink

Po hřišti budete posouvat míčem podle toho kterému hráči se rozhodnete přihrát. Během toho se také dostanete blíže ke vstřelení gólu.

Zvolte moudře svou strategii protože na každé přihrávce na hřišti záleží; krátká přihrávka vyžaduje méně Energetických nápojů, ale pomocí té delší se přiblížíte ke gólu rychleji! Každá přihrávka nabízí různé odměny a rozdílné šance pro zisk Denního Speciálu. Kliknutím na otazník nad každým hráčem se vám zobrazí potenciální odměny poté co jim přihrajete míč.

Hráči po každé přihrávce ztrácejí výdrž; výdrž obnovíte za pomoci Energetických nápojů (
tinydrink.png
) — dokončete úkoly abyste jich získali více. Můžete také nalézt malé množství Energetických nápojů v příhodách kolem vašeho města.

training field new.jpg

Okno události - ukázka z webové verze

Hráčské kartičky

Při postupu událostí získáte Hráčské kartičky. Každá nová karta buď odemkne nového hráče nebo vylepší úroveň jednoho kterého již vlastníte. Tlačítko 'Tým' zobrazí všechny Hráčské kartičky které jste doposud získali. Jejich aktuální úroveň bude také zobrazena během 'Tréninku' vedle jejich karty. Přidáním nového hráče do týmu znamená že takovému hráči budete moci během tréninku přihrát míč. Čím větší je úroveň hráče, tím větší má šanci na zdvojnásobení odměny. Šanci na dvojnásobenou odměnu můžete najít po kliknutí na hráčovu kartu.

Poznámka: můžete také získat Hráčské kartičky během přihrávání míče hráčům. Konkrétně můžete obdržet určité karty po přihrávce danému hráči.

Tým (Kartičky)​
Kliknutí na kartičku​
image2022-4-13_10-36-17.png
image2022-4-13_10-54-34.png

Zápasy Turnaje

Během Turnajových Zápasů se utkáte s ostatními hráči a posunete se v žebříčku. Hráči kteří viděli tuto událost už dříve se možná povšimnou několika změn jak Turnajové Zápasy fungují oproti minulému roku! Po kliknutí na "Hrát Zápas" můžete nadále zvolit obtížnost zápasu který budete hrát, mezi lehkým, normálním a těžkým. Váš tým se tak střetne se soupeřem a budete se tak muset rozhodnout které hráče zvolit; pomocí tlačítka 'změnit složení týmu' v pravé dolní částí obrazovky můžete vyměnit své hráče.

Pamatujte: každý hráč má svou oblíbenou pozici ze které hraje, zobrazené pomocí barevného symbolu na jejich kartě. Každý hráč se utká s jejich protivníkem, a zde můžete udělat chybu, proto sledujte pozorně nápovědy! Výběrem špatného hráče na pozici bude mít za následek negativní výsledek, proto si dávejte pozor! Samozřejmě že čím obtížnější soupeř tím budou větší odměny a také body do žebříčku!

tournament match new.jpg


Jakmile dokončíte výběr svého týmu, klikněte na tlačítko uprostřed obrazovky pro použití turnajového lístku (
tinyticket.png
) a dokončete zápas. Tyto lístky se po čase obnoví, ale můžete získat další plněním úkolů, z příhod kolem města nebo zakoupením za diamanty.

Vítězný zápas vás odmění Body Žebříčku události a také truhlou s odměnou. Odměny v truhle závisí na obtížnosti zápasu který jste zvolili. Každá truhla má šanci na zisk Denního Speciálu, která je odlišná od Tréninkového Denního Speciálu, což znamená že jsou každý den dvě odlišné denní odměny na které se můžete zaměřit!

Nezoufejte pokud zatím nemůžete vyhrát! Prohra není jediná další možnost: můžete také ukončit zápas remízou a také získat nějaké Body Žebříčku události spolu s menší truhlou s odměnami.

Ukázka - zobrazený v horní části Turnajového okna
Ukázka - zobrazený v horní části Tréninkového okna
Tour Daily.png
Train Daily.png

Žebříček

Po každé výhře v turnajovém zápase získáte Body Žebříčku, které určují vaše postavení v globálním žebříčku a posunete se tak v Ligové Tabulce. Vyšším pozicím náleží větší odměny! Na konci události obdržíte dodatečné odměny v závislosti na lize. Jednotlivé ligy si můžete zobrazit po kliknutí na ligovou trofej v okně turnajového stadionu.

Tento rok hráči v top 50 z globálního žebříčku obdrží další odměny! Všichni hráči na těchto umístěních obdrží nebo navíc, a prvních 10 hráčů získá navíc unikátní portréty. Přirozeně, první 3 hráči v globálním hodnocení získají nejvýraznější odměny. Nicméně oproti minulému roku je mnohem více šancí obdržet odměny navíc za vaše úsilí!

Uvědomte si že i ostatní hráči se budou chtít dostat na vyšší příčky, ale pouze určitý počet z nich tam může zůstat. Ujistěte se že vždy získáte dostatek Bodů Žebříčku abyste neztratili pozici.

Klikněte na Trofej pro zobrazení Ligové Tabulky
Podívejte se jaké dodatečné odměny můžete vyhrát
Nejlepších 1% obdrží odměny navíc a exkluzivní portrét​
league_soccer_bronze_cup_big.png
league window new.jpg
portrait_504.png

Odměny

A nyní pro tu nejlepší část každé události - odměny! Nová hlavní odměna 'Farma s větrným mlýnem', řetězová budova složená z Květinového větrného mlýnu a 4 Mlýnská pole! Prohlédněte si je v tabulce níže a zjistěte co všechno nabízejí.

Jméno budovy​
Velikost​
Vlastnosti​
R_SS_MultiAge_SoccerBonus22h.png
Květinový větrný mlýn4x5
  • 8 úrovní
  • poskytuje Mince jako hlavní bonus
  • od úrovně 3: poskytuje Zboží
  • od úrovně 4: má šanci na produkci různého množství Zboží
  • od úrovně 5: poskytuje Body výzkumu
  • od úrovně 8: poskytuje Obranný bonus Útočným armádám
D_SS_MultiAge_SoccerBonus22flowerpath.png
Květinová cesta4x1+5 Zboží
D_SS_MultiAge_SoccerBonus22pathb.png
Kamenitá cesta4x1+5% Obrana pro Útočné armády
D_SS_MultiAge_SoccerBonus22treepath.png
Olivovníková alej4x1+4% Útok pro Útočné armády
D_SS_MultiAge_SoccerBonus22weatpathb.png
Cesta pšenicí4x1+2 Body výzkumu


Další odměny

Farma s větrným mlýnem není jediná odměna v letošním Fotbalovém Poháru! Můžete také získat 4 Úspěchy unikátní pro tuto událost a také 7 nových portrétů kterými svým přátelům a sousedům ukážete svůj postup událostí. Dva ze zobrazených portrétů můžete získat dokončením úkolové řady, zatímco poslední obdrží ti co se umístí ve Zlaté Lize nebo podle umístění v globálním žebříčku!

Úspěchy

JménoPodmínka
achievement_icons_soccer.png
Góóóóól!Dokončete úkolovou řadu Fotbalového Poháru
achievement_icons_tiki_taka.png
Tiki-takaVstřelte gól pomocí hráčů s nejkratší vzdáleností
achievement_icons_one_team_one_dream.png
Jeden tým, jeden senVyhrajte x zápasů turnaje ve Fotbalovém Poháru!
achievement_icons_all_stars.png
Všechny hvězdy!Vylepšete všechny hráče Fotbalového Poháru na x úroveň!


Unikátní portréty

portrait_502.png
portrait_503.png
portrait_504.png
portrait_505.png
portrait_506.png
portrait_507.png
portrait_508.png


Doufáme že si Fotbalový Pohár užijete stejně jako my! Jako vždy, vaše názory jsou pro nás velmi důležité, proto se s námi o ně nezapomeňte podělit zde v komentářích! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru