Fotbalový pohár FoE 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
soccer16_logo_forum.png

Je to opět tady! Ve vašem sousedství se znovu odehraje jeden z největších turnajů Forge of Empires. Tato velká sportovní událost začne už 9. června! Nadaní fotbalisté ve vašem sousedství budou zápasit o získáni Fotbalového poháru FoE! Máte dost pevné nervy na to, abyste v penaltovém rozstřelu dovedli váš městský klub k vítězství? Jakou zvolíte taktiku? Vrabec v hrsti, nebo se pokusíte ulovit holuba na střeše? Rozhodnutí je na vás, trenéři!
Zamiřte přesně a vystřelte pro sebe co nejvíce pohárů! Poháry pak vyměňte za krásné nové fotbalové budovy nebo spoustu dalších už známých předmětů. Získávat odměny můžete až do 10. července!

icon_quest_ball.png

Také můžete kouknout na video, ve kterém se o události rozpovídají naši vývojáři!


icon_quest_ball.png

Okno události a střílení

Všechno podstatné se odehrává v tomto okně, do kterého vás zavede potrhlý šašek Rinbin!
Ocitnete se v penaltovém rozstřelu a je jen na vás, jakým způsobem vystřelíte. Každá možnost má svoje pro a proti. Můžete vystřelit na jistotu, ale získat jen pár pohárů. Můžete zariskovat, ale když se vám podaří brankáře překonat, získáte pohárů více. Je to jen na vás:

soccer_window2.png

Co je dobré vědět. Když nedáte gól, odměna se navýší a bude se navyšovat tak dlouho, dokud někdo nedá gól. Pokud se tedy hráči z tvého sousedství povede branku trefit, bere tuto navýšenou odměnu a pro další střely se začne počítat zase od začátku.
A nezapomínejte ani na vaše fanoušky! Jejich podporu můžete využít ke zdvojnásobení šance na vstřelení gólu. Nicméně bude vás to stát trochu pohárů.

icon_quest_ball.png

Vstřelení branky

Podaří-li se vám přelstít brankáře a vstřelit gól, tak vyhrajete všechny poháry, které se do té doby načítaly za neúspěšné pokusy.

tricked.png
soccer_cupswon1.png
Góóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!A máte 80 pohárů!

icon_quest_ball.png


Odměny

Ve Fotbalovém poháru FoE můžete získat různé druhy odměn:

1. Proměnlivá odměna

Tyto odměny se mění každých 6 hodin, takže denně tam jsou 4 různé odměny! Objeví se mezi nimi například budovy, nákresy na Observatoř, mince, zásoby, medaile nebo třeba balíčky výzkumných bodů.
2. Truhla
Odměny, které truhla obsahuje, zůstávají po celou dobu poháru stejné. Na rozdíl od proměnlivých odměn zde to, co získáte, záleží na štěstí. Seznam možných odměn z truhly a procentuální šance získání zobrazíte najetím kurzoru na truhlu.
3. Odměna pro nejlepšího střelce
Tento pohár získá nejlepší střelec z celého sousedství. Tedy ten, který během jednoho cyklu získá jedinou střelou nejvyšší počet pohárů. Odpočet do konce cyklu je zobrazen v levém dolním rohu okna události. Tento pohár symbolizuje slávu a vyžaduje uznání!

Podívejme se nyní na 4 nové fotbalové odměny, které lze při události získat. Podaří-li se vám je posbírat všechny, můžete si postavit krásný malý městský fotbalový stadion!

soccer_buildings.png

icon_quest_ball.png

Časté dotazy

Zde jsme posbírali několik nejčastějších otázek a rovnou na ně odpovídáme. Určitě si je přečtěte:
  • Vystřelil jsem 20% střelu pětkrát, ale gól jsem nevstřelil. Nejsou šance ke vstřelení branky chybné?
    Zobrazené šance se při střílení nesčítají, ale jsou pro každou střelu zvlášť. To znamená, že každá střela má 20 % šanci úspěchu. Vystřelíte-li třikrát, tak nebude šance 60%, ale stále 20%. Může se stát, že dáte gól první střelou, ale také třeba až desátou.
  • Střílel jsem 5% střelu a odměna byla už 700 pohárů. Poté jsem se trefil, ale vyhrál jsem jen 100 pohárů. Kde je zbytek?
    Jak se píše v samotném oznámení, tak Fotbalový pohár FoE je událost sdílená s celým sousedstvím. Takže cokoli uděláte, se projeví v okně události všem sousedům a stejně tak naopak. V tomto případě vás o výhru 700 pohárů připravil rychlejší soused. Jeho úspěšná trefa obnovila odměnu na základní hodnotu, kterou jste pak vyhráli vy.
  • Koupil jsem zlatou truhlu už čtyřikrát, ale vždy jsem z ní získal Strážní oheň. Není to chyba?
    Šance na zisk odměn ze zlaté truhly jsou neměnné a zůstávají tedy stejné, ať koupíte truhel sebevíce. Statisticky vzato je dost nepravděpodobné, že získáte stejnou budovu několikrát za sebou, nicméně není to nemožné. Pokaždé, když truhlu otvíráte, tak máte šanci získat jakoukoli z odměn, které skrývá. Šance pro jednotlivé položky zobrazíte najetím kurzoru na truhlu. Zisk odměn je tedy náhodný, ale i náhoda se může opakovat.
  • Počet mých pohárů se zobrazuje jako 1,7 tis. Můžu někde vidět přesný počet?
    Otevřete okno události a v něm najeďte kurzorem na zobrazený počet pohárů. Objeví se tooltip s přesným počtem. Pamatujte, že toto funguje jen přímo v okně události. Ne při pohledu na město.
  • Momentálně mám přes 3 tis. pohárů, ale v soutěži o nejlepšího střelce je zobrazen hráč s jen 1285 poháry. Jak to?
    Nejlepší střelec je ten hráč, který získal nejvíc pohárů jedinou úspěšnou střelou. Když vystřelíte nejprve 1200 a pak poté 600 pohárů, tak vaše skóre není 1800, ale pořád 1200. To je totiž nejvyšší počet, který jste vystřelili jednou střelou.
  • Použil jsem „dvojitou šanci“, ale počet pohárů, které jsem vyhrál, nebyl dvojnásobný.
    Jak už název napovídá, „Dvojitá šance“ znamená, že dvojnásobná je šance ke vstřelení branky. Bavíme-li se o 20% střele, tak po použití dvojité šance bude šance na úspěch 40 %. Tato možnost nijak nezvyšuje množství vyhraných pohárů.
Hodně štěstí na hřišti!
Samozřejmě budeme rádi za vaše názory a otázky v této diskuzi!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru