Funguje Modrá galaxie na Androidu?

Borat

Člen
Ahoj, vybíral jsem město na dovolené na Androidu. Zpravidla za 5 diamantů. Mám v jednom městě Modrou galaxii. Tak se snažím postupovat jak v prohlížeči. Vyberu Galaxii. Nikde nevidím nějakou ikonu "2x". Vůbec nevím, jak se orientovat. Tak vyberu 5-6 eventovek. Mám pocit, že jsem několik dní po sobě nezaznamenal žádné zdvojnásobení výběru. Pak hodím výběr všeho za 5 diamantů. Kontrolovat mohu jen pocitově, na výsledné množství FP za celý výběr, jak když je ta Galaxie jen na ozdobu. Podle výsledných FP patrně nikde žádné zdvojnásobení nenastává.

Nevím jak to ověřit. Nevím jak to testovat. Neví tady někdo, jak to má vlastně fungovat? Pak bych se na to mohl podívat...

(Jen tak mimochodem, vytáčí mě neskutečně Pirátské doupě a Chrám druidů. Mají ze 40% dávat FP - 40 a 25. Používám Helper asistenta pro výběr z Modré galaxie. Umí se před výběrem podívat do Pirátského doupěte a Chrámu druidů, zda padnou FP a vyplatí se je vybrat Modrou galaxií. Asistent mi obě budovy na FP doporučí tak 1-2x týdně. Jen tak málo. A má jít o 40%. Stát tam jakákoliv eventovka, co dá denně 12 FP, tak je mnohem efektivnější, než Doupě s Chrámem a naslibovanými FP. 7 dnů v týdnu, 40% je 2,8 dne. FP by měly padat obden. Tak to se mi nezdá. Jedině, že by zlobily informace od asistenta. Ale co jsem ověřil, tak mi to sedělo.

Mám z toho hloupý pocit, že Doupě i Chrám byly zaříznuty, ale hráči o tom vědět nemusí... Resp., jak když 40% pro FP neplatí.)
 

Hyso

Dopisovatel
Hraji na Androidu a po výběru z Modré Galaxie mám u sebe 6 šancí na dvojnásobek. Mám Vraní Hnízda, Pirátské doupě a pak vybírám strom z osady. Označení je zelené 2x a objeví se hned po výběru z budovy, je to těžko postřehnutelné,ale je to tam. Nebo se koukám na aktuální přípis výzkumných bodů.
 
Nahoru