Galatská věž

Ahoj všem. :))
Dnes jsme měli menší konverzaci v cechu na téma Galatská věž a shodli jsme se, že velkolepých budov, které dávají suroviny už je celkem dost a bylo by dobré, kdyby tato VB měla jinou vlastnost. Třeba by přidávala obranu pro útočnou armádu. Co si o tomto návrhu myslíte vy? Je to dobrý nápad k realizaci ???? Za odpověď či jiné návrhy děkuji. S pozdravem Charadin. :))))
 
Obrana pro útočnou armádu by jistě byla větším přínosem jak suroviny, kterými pak hráči spíše již jen překypují a mohou je tak maximálně cpát do pokladny cechu, ať je za co stavět v CB. Obrana útočné armády je silně podceněný atribut, který se dočkal možnosti navýšení až s příchodem forge bowl eventu 2020 ... nebylo by tedy od věci, mít možnost jej samostatně navýšit právě i pomocí nějaké VB ...
 
Než jsem napsal sem, tak jsem psal na podporu a tam mi bylo řečeno, že mám napsat sem a to jsem také učinil... nezlobte se, ale na betu napsat nemohu, protože neumím anglicky. Děkují za pochopení a omlouvám se za spam
 

jaromires

Dopisovatel
Však Věž Galata bude dávat ochranu proti rabovaní v určitých procentech podle jejího levlu kam až jí vytuníš ;) Jen musíme počkat až jí i s osadou Aztéků oficiálně přidají do hry v aktualizaci;)
 

Thesseus

Znalec
Dnes už zřejmě nereálné pač to by musel být hodně bombózní nápad aby pro něj za běhu změnili typ bonusu VB. Pro jinou, budoucí VB samozřejmě ano ale pak bych byl spíš úplně opačně pro útok v obraně. Když už vám jde o posílení podceněného parametru hry, tak není na tom tento ještě hůř ;)
 
Nahoru