Galatská věž

miri19

Nováček
Galatská věž vzbudila v každém světě velký zájem, ale také nezájem podle debat v cechovních vláknech, někdo se o tuhle budovu moc snaží a někdo ji vůbec nechce, protože mu již netřeba.... A to mě přivedlo k tomu zde vložit tento nápad.
Možná by bylo dobré ji do hry vložit hned na začátku, místo Věštkyně s Delf, která je dle mého názoru na nic ( někteří začínající hráči do ní dají spousty bodů, poté vstoupí do cechu a zjistí, že jim je tato budova prakticky k ničemu a zbourají ji.... )
Nebo by bylo fajn Galatskou věž nějak šikovně připojit a představit s krátkým textem při odemknutím bojů PVP hned v době železné, kdy se odstartuje možnost být vypleněn. Myslím, že by z takové budovy hráči na začátku měli mnohem větší radost, protože alespoň z mých zkušeností na 3 světech které hraji, se nejvíce rabovalo na začátku zkušenějšími hráči, kteří setrvávají v době a plení se tam více protože surovin je málo a lidé z cechu ne vždy mají tohle zboží z nízkých dob na výměnu pro expedici atd. Zatímco v pozdějších dobách mají většinou hráči už všeho dostatek, alespoň já už tedy nemám potřebu plenit (max. z nudy ), jelikož mám dost zboží z jiných budov např. z událostí nebo jiných velkolepek.

Přikládám ještě kopii jednoho hráče z fóra z debaty o této budově, který to celkem hezky napsal a tak mě napadlo, to hodit i sem:
( MadnessFalax : Jako náhrada Delfské věštkyně, která nové hráče spíše odrazuje od hry, by věž měla smysl. Bohužel, je novým hráčům stále v první řadě servírován onen odpad. Jako začínající velkolepka by Galata byla OK. V pokročilé hře podle mě ztrácí význam. )

Současný stav: současný stav je pro mě doposud ne moc známý, snad jen, že by se měl objevit až v Ranném středověku po vyrabování nebo příspěvkem do VB...
Nápad: Zda by nemohla být budova aplikována a představena hned po odemknutí bojů PVP již v Době železné.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO / nápad se týkal, ale něčeho jiného
 

Pikolo

Komentátor
Jsem PRO, zatím mi ani není jasný jak tu věž získám, ale Věštkyni z Delf mám doteď a rozhodně nemám v plánu ji zbourat
 

miri19

Nováček
Nemusí rušit Věštkyni z Delf, kdyby Galatu připojili s odemknutím bojů PVP jak jsem zvýraznila a napsala do toho nápadu, tak by začátek hry zůstal stejný. Já mám např. na kladívka Hrad Himedži. Nechci, aby Věštkyni vymazali úplně, kdo jí chce ať jí staví, já jen ze zkušeností ze hry a různých cechů vím, že jí spousta lidí pak stejně smaže a postaví si jiné velkolepky... To je můj názor - pro mě je zbytečná, ostatním jak tady píšete tedy asi vyhovuje, však to je v pořádku ... :)
PS: Děkuji za názory a přeji hezký den. ;)
 
Nahoru