Grafické drobnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Nejspíš vám to bude připadat jen jako blbosti. :D A taky že jsou. :D


Tanky v pravidelných intervalech otáčejí doleva a doprava věží, s níž se zároveň otáčí i hlaveň, 1. obrázek je pro porovnání normální stav, zatímco na 2. obrázku je vidět, že když stojí 2 tanky proti sobě a oba otočí věží na druhou stranu, hlaveň vlevo je částečně venychána.



Zarovnání profilových obrázků kvůli číslům:
 

DeletedUser11474

Host
To první bych viděl na zákony optiky. Pokud se objekt pohybuje, a v tomto případě se v podstatě hlaveň přiblíží, dochází vůči oku pozorovatele ke zkreslení objektu. Spíš mě asi překvapuje, že na to vývojáři mysleli =))

Zarovnání obrázků v PvP věžích není podle mě chyba. Viděl bych to spíš na téma v sekci Nápady.
 

Dan 77

Veterán
Nemáš pravdu - podívej, kam ukazuje velká šipka na pravém obrázku a porovnej si tuto hlaveň (prostředního tanku na pravém obrázku) s hlavněmi dalších tanků, zejména s tím, který je na obou obrázcích vlevo dole. Hlaveň, na kterou ukazuje velká šipka, je výrazně šikmo "useknutá", ne hodně natočená.
Ale u toho, co je opravdu vidět jako natočená hlaveň, je fajn, že na tyto optické záležitosti mysleli, aspoň to při otáčení věže tanku nevypadá nemístně. :)
Myslím, že zarovnání obrázků v PvP věži předtím bylo jiné (nejsem si jistý).
Ale jak jsem psal hned na začátku, tohle jsou už fakt drobnosti/blbosti. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11474

Host
No, ale mě to fakt nepřijde, jako by tu lafetu najednou někdo ufik a odnesl do sběru :D
 

Dan 77

Veterán
Pozor, lafeta je něco jiného, píšu o hlavni - to abychom si rozuměli, možná si rozumíme a jde jen o záměnu pojmů, ale radši si být jistý. Když se podíváš na pravý obrázek a porovnáš tank vlevo dole a ten prostřední (oba mají věž ve stejné poloze a měly by být naprosto totožné), opravdu nevidíš žádný rozdíl? Já ji vidím až moc zřetelně. ;)
 

DeletedUser11474

Host
Tak jsem si to otevřel v MS Paintu v 500% přiblížení. Když pominu fakt, že mi ty kostičky připomněly dávné doby Windows 3.1, tak mne z toho navíc rozbolely oči :D

Bez_n_zvu.png


Zdálo se mi tam málo barev, tak jsem přidal žlutou =) A zjistil jsem, že ty tanky jsou děsně neposedný a dělají si co chtějí. A když to vezmu zrcadlově souměrně (ty dva vrchní), pak ano, ten zdravý tank vlevo je "prostě divnej". Tankista asi kus hlavně někde ztratil (jen doufám, žes mu to nedal k náhradě =)))

Klobouk dolů ;)
 

DeletedUser3817

Host
Přesně takovéto "drobnosti/blbosti" ovšem vytvářejí/kazí první dojem ze hry. Když tyto odfláknuté drobnůstky zaregistruji (což nebyl tento případ), znechutí mi hru, ještě než jsem ji prohlédl pořádně. "Proč to tam proboha cpou, když to neudělají pořádně..."
Naopak tyto drobné zbytečnůstky, udělané ale kvalitně, dokážou hru zatraktivnit.
 

DeletedUser8903

Host
Nechtěla jsem kvůli tomu zakládat nové vlákno, tak to hodím jen takle narychlo:

1) Velrybárna (Nebo jak se to jmenuje)(Vyrábí to velrybí Volej) Když se zadá stavba a máte zaplé animace, tak najednou má velryba dvě hlavy, jednu hýbací a jednu napevno z předešlé animace, posunutou do boku textury ...

2) Fontána z lavičkami, při zaplích animacích města sedí na lavičce dva lidé v sobě, tedy podobně jako u velrybárny, jeden s hýbajícími se novinami, krapek posunutý do boku a jeden ze statické animace, který se nehýbá ...
 

DeletedUser

Host
I když detail dělá dokonalost, myslím, že toto je trochu přehnané :)
Zamykám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru