Grafický plánovač přestavění města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1881
  • Vytvořeno

DeletedUser1881

Host
Ahoj, už delší dobu mám v hlavně nápad, jak by měl vypadat a fungovat grafický simulátor města. Můj názor je, že nejvíce místa lze uspořit zkrácením cest. Bylo by tedy vhodné vytvořit simulátor, který by dokázal vypočítat nejkratší možnou cestu tak, aby zároveň plnila svoji funkci = propojila všechny budovy, které k cestě připojené musí být.

Dokázal bych pro to vytvořit celkem pěknou grafickou šablonu, ale moje znalosti PHP nejsou dostatečné. Na anglickém fóru jsem narazil na první pokus o podobnou aplikaci: http://www.forgestats.net/map/map.php

Pokud by se tu našel nějaký schopný PHP programátor, který má samozřejmě na podobnou ptákovinku i čas, tak se třeba domluvíme :)
 

DeletedUser9250

Host
hele je to celkem fajn nápad ale zdá se mi to moc složitý a co teprve ty bugy o tom ani netřeba mluvit stačí si to představit a člověk kliká ukončit skript atd. možná by jsi měl ten nápad zjednodušit ale není to zrovna špatný.
 

DeletedUser11359

Host
A co je na tom složité? Pokud má člověk znalosti s programováním a s grafickými prográmky, tak tohle není problém. Bohužel, já jsem v tomto směru teprve nováček, takže Ti moc nepomohu, ale bylo by to super, protože forgestar neobsahuje některé nové budovy, tudíž je mi k ničemu....
 

Thesseus

Znalec
Obsahuje, jen se spožděním. Myslím, že to je obvyklá prodleva v aktualizaci, ani na tomto novém by nebyla každá novinka ihned.
A stejně je původní příspěvek dva roky starý a Yiahimyr už určitě dávno programuje pro banky :)
 

DeletedUser3367

Host
nemate prosim info, kedy zacne znova fungovat planovac?
 

Henzis

Znalec
Hola, na Facebooku psali že mají problém a že se jej snaží vyřešit. Odhadovali dva dny, ale ty už uběhly. Tedy těžko říct kdy půjde zas.
 

DeletedUser14265

Host
nechapu co je na tom tak sloziteho ???
Je problem vykuchat tvurcum hry tzv. dna budov a pozemek a cesty a spojit to s casti programu pri polozeni toho zakladu (budovy bez vrchu -pouze pocty a tvary pol zakladnyi...) na plochu pozemku a bud to vyhodi hlasku ok budova propojena nebo neni...

Uz slozitejsi by bylo vytvorit programek co by efektivne v ramci tolika a tolik budov tech a onech typu ulozil nejekonomeji s usporou mista... to uz chapu... Ale prvotni zaklad o ktere jsem nahore psal mohli by udelat. aspon to.
 

DeletedUser14265

Host
http://foemanager.com/city-planner/app/

jinak se dá to město stavět i na čtverečkovém papíru, jako před ještě pár lety, nicméně tohle je vážně užitečná a šikovná aplikace

Dekuji je to pekny, sice jsem mel trochu i jinou predstavu pro prehlednejsi zobrazeni.

S tim ctvereckovanym papirem me to take napadlo, ale udelal jsem neco ve photoshopu... ale je to piplacka.
:p spise me vcera napadlo splasit lego kostky a na nejakou plochu o urcitych tvarech... ale to jsem zavrhl, pac jsme dost stary osel na kostky :)
zkusim tu aplikacku... zatim jsem ji jen zbezne shledl.. mozna si ji zamiluji.
 

Svatej

Legenda
Mě padá pořád... stačí otevřít apku s městem, otevřít si 6 záložek s FoE (CZ1 až CZ5 + Th3), zapnout nějaký seznam na youtube a začít na Cz1 předělávat město... do 15 minut pád flashe zaručen... Alespoň na mém zařízení. :D
Ale ono to spadne i bez zapnutí této appky, jen to potrvá o 5 minut déle... :D

EDIT: Jo, zapoměl jsem na pozadí běžící flashovou hru se spuštěným cheat enginem... to s tím ale určitě nemá nic společného. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak tohle pohled 2D a 3D na mapy CvC bez mlhy by byly taky pěkné :)
Jednou se mi zdálo, jak dobývat města i výše postavená :)
Ve Photoshopu neumím ani v jiném programu, tak je to na těch, kteří to dovedou :)
Tu aplikaci jinak taky nedělalo inno takže se tam musely ty prvky dodávat postupně.
 

DeletedUser12887

Host
Co se crash týče nepadala víc než aplikace inno
Je fakt že padala tím, že se přechazelo z Flash player na HTML5, což bych nevěděl nebyt hráčů, kteří s tím počítali už dopředu, crash z hlediska uživatele, ale nenastaval kvůli aplikaci, nýbrž hře samotné, kdy jakákoliv navíc otevřená záložka způsobila pád hry a prohlížeče
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Foemanager pořád funguje, jen nemá přístup ke čtení dat přímo ze hry, takže nemůžeš nahrát svoje aktuální město, ale musíš si ho postavit od nuly.
Foehelper má pěknou funkci, která ti ukazuje rozložení tvého města na 2d mapě. https://ctrlv.cz/aOwc Nemá ale funkci plánovače (co vím)
 
Nahoru