grafika města den, noc

DeletedUser12887

Host
Mám nápad, jestli by šlo v noci mít město za tmy a ve dne za světla

není to nic zvláštního, dneska to má skoro každá aplikace

byl by to dobrý efekt a všude kromě polárního kruhu bývá občas den a občas noc v závislosti na tom, kde se město nachází, u nás v čechách by byla teď ve městě tma, v Japonsku světlo atd..

za polárním kruhem bývá taky světlo i tma, akorát to tam má jiné časové rozpětí a někdy je světlo pořád a naopak je pořád tma, podle toho jaké je období a kde se nachází slunce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mrtvejmagor

Veterán
Jo bylo by to zajímavé ale museli by si stim vývojáři pohrát :D ale to není náš problém
Mám rád světla nočního města, jsem PRO;)
 

Dědeq

Znalec
No nevím, nejsem proti, protože by to mohlo vypadat hezky. Ale nejsem ani pro, jelikož by to mohlo být dost matoucí, hodně by záleželo na provedení.
 

DeletedUser13678

Host
Mám nápad, jestli by šlo v noci mít město za tmy a ve dne za světla

není to nic zvláštního, dneska to má skoro každá aplikace

byl by to dobrý efekt a všude kromě polárního kruhu bývá občas den a občas noc v závislosti na tom, kde se město nachází, u nás v čechách by byla teď ve městě tma, v Japonsku světlo atd..

za polárním kruhem bývá taky světlo i tma, akorát to tam má jiné časové rozpětí a někdy je světlo pořád a naopak je pořád tma, podle toho jaké je období a kde se nachází slunce
Tak, mně osobně vadil i sníh ve městě a pokud zrovna padal, vzdával jsem hledání indicií. Nevím, nakolik by muselo být noční město osvětlené, aby se všechny aspekty hry daly bez problémů využít. Pak by ale zase noční město ztratilo význam. Za mne ne.
 

DeletedUser12887

Host
tak podle mého názoru by ty indicie na tmavém podkladu, jako v noci byly viditelné stejně jako přes den, možná i líp :)

prostě by přes den bylo město a okolí světlé a v noci tmavé, maximálně by to mohlo být až tak dokonalé, že by svítilo i trochu kolem v noci podle počtu osvětlení, se sněhem to nemá nic společného

se sněhem maximálně se to mohlo spojit skrz ten polární kruh, ale to jsem myslel jako že je tam polární noc, kdy je světlo i v noci, což tady u nás nehrozí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
To za mejch mladejch let tohle umělo kdejaký fanmade fórum.... XD
tvl, si fakt připadám jak starej dědek teďka. :(

PRO
(i když by to znamenalo vytvořit novou gafiku pro každej jeden oběkt ve městě. Takže asi moc velká nálož pro IOS, androidy a hujavej zařízení)
(na druhou stranu, v době kdy má každý čtvrtý PC grafiku schopnou raytracingu, tak by si mohli vývojáři pohrát i s volitelnou funkcí nočního osvětlení, odrážení světla od budov atd... ale jestli to je možný v prohlížeči, nebo by na to byl potřeba už samostatnej runner?...)
 

Ohník 1.

Nováček
Jsem jednoznačně PRO, vypadalo by to určitě moc pěkně, navíc s tím sněhem ještě, který padá po splnění úkolu
 
Nahoru