Grand Theft Auto (GTA)

DeletedUser

Host
Ahoj, tuto hru netřeba asi představovat, každý správný pařan aspoň jeden díl z této herní série hrál. Takže který díl máte nejraději? San Andreas? Vice City? GTA IV? Povídejte, přehánějte.)

Jinak vydání pátého GéTéÁčka se prý plánuje až na příští rok, což je škoda, každopádně těšíte se? :)
 

DeletedUser

Host
jasně že se těšíme na V jinak asi jsem nejvíc miloval GTA San Andreas,
IV mi přišla dost očesaná
 

DeletedUser

Host
Zrovna jsem před chvílí hrál GTA SA =) můj nejoblíbenější díl
 

DeletedUser

Host
Ahojky ja sem projel všech díly Grand Theft Auto od Rockstar a nejvíce mi utkvěla v hlavě Grand Theft Auto III Bila to má první hra na PS2 a mam ji do dnes a hraju ji dodnes každý den.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
svištím na motorce, lítám v letadle, zabijím civilisty v tanku, proto se na poli pracuje jenom do pozdního středověku.
 

DeletedUser

Host
Ano, kdo by neznal San Andreas.. Pokud znáte SA-MP což je multiplayer k SA určitě od něj jen tak neopustíte. Já osobně hraji na jednom nejmenovaném českém serveru (nevím jestly mohu jmenovat) již 4roky!

Co se týče ostatních GTA her, tak jsem se u každé zaměřil spíše na multiplayer.
 

DeletedUser

Host
V SA moje náplň dne- v noci vykrádám, ráno jedu k překupníkovi, potom hurá do tělocvičny, pak do fastfoodu, a pak jdu najít nějakého policajta na motorce, motorku seberu a jdu zabíjet kriminálníky a pak znova jdu vykrádat... =D
 

DeletedUser1843

Host
Medzi moje srdcovky patria ako Vice City, tak San Andreas, ale celkovo mám rád všetky GTA, vrátane tých na PSP (Liberty City Stories, Vice City Stories, Chinatown Wars). Vždy som sledoval aj príbeh a páčilo sa mi ako sa jednotlivé diely preplietajú (teda aspoň čo sa týka trojkovej série).

GTA IV. ma dosť sklamala a to hlavne tým ako Rockstaráci "vyladili" hru na PC a pamätám si, že som mal zo začiatku aj problém s inštaláciou. Vôbec to, že som musel byť aj v Social Clube ma dosť iritovalo. Po tom ako sa s vylaďovaním vyhrali aj pri L.A. Noir sa začínam báť ako to bude vyzerať s päťkou.
 

DeletedUser

Host
Vice city, jezdit si po městě, krást auta, přejíždět lid...jasná volba :D
 

DeletedUser

Host
Vice City jsem hrál asi déle, ale San Andreas má daleko více možností, jak se "zabavit", takžeje to pro mne jasná volba

Novější díl jsem zatím bohužel neměl možnost okusit :(
 

DeletedUser7785

Host
Já jsem z celé série zatím hrála jen GTA San Andreas, ale totálně mě to chytlo:D V šuplíku už mě čeká i Vice City, takže se těším, až bude ta správná "nálada", pustím se i do ní;D
 

DeletedUser5450

Host
Taky jsem hrál všechny díly od jedničky i s datadiskama, je to super hra. Na pětku čekám docela s velkým očekáváním a doufám, že bude pokračovat v duchu celé série. Jen se obávám, že se vydání ještě párkrát odsune...
 
Nahoru