Greifental

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser89

Host
Prosím vás, jsem v nejsevernější provincii Greifental a ukazuje se mi 5 částí. Ale z těch vrchních vidím jen maličký kousek, nevleze se mi to na obrazovku/mapu :( Nevíte, jestli jsou výš ještě nějaké? Díkec :eek:
 

DeletedUser839

Host
to mi dělá taky, ale dam si přiblížení na 400% a je to v pohodě :)
 

DeletedUser89

Host
Bohužel nevím jaké přibližení, jen mi prosím řekni kolik je tam částí :)
 

DeletedUser

Host
Ve většině prohlížečů můžeš zoomovat text, většinou se to dělá tak, že stačí držet CTRL a točit kolečkem myši. V případě zaseknutí mapy zde ve hře to opravdu pomáhá.

S částmi bohužel neporadím, ještě tam nejsem.
 

DeletedUser89

Host
To vím jak se dělá (to CTRL), přece jenom už nějakej ten rok počítač mám, ale u online-ovek mi to nefunguje :(
 

DeletedUser

Host
Co máš za prohlížeč? V google chrome, pokud nejde přes kolečko, můžeš přiblížit přes nastavení (šroubovák vpravo nahoře) a jen klikat na plus, dokud nebude dostačující.
 

DeletedUser89

Host
jo, to jsem nevěděl, používám chrome nově, děkuju
 

DeletedUser

Host
To vím jak se dělá (to CTRL), přece jenom už nějakej ten rok počítač mám, ale u online-ovek mi to nefunguje :(

To je tím, že to běží ve Flashi, teď jsem na to koukala a je to speciální nastavení mého prohlížeče pro Flash, omlouvám se za mystifikaci... Buď si to někde v prohlížeči nastav taky, nebo kdekoliv pravým klikni do hry a zvol "zoom in" pro přiblížení nebo "zoom out" pro oddálení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru