Hack

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Když si tak prohlížím některá města,nechce se mi věřit,že lidé vrážejí tolik peněz do nákupu diamantů.
Tak jsem si zagooglil a během chvilky vygooglil nástroj na hacknutí této hry.Nenašel jsem žádné téma na toto
téma (což se mi zdá dost důležité) a tak mám dvě otázky.
1) Jestli vývojáří o tomhle vědí (na to si odpovím sám,pokud nejsou hloupí tak ano)
a za
2)Jestli už je to nějak ošetřeno,protože se mi to opravdu nechce zkoušet
Nechci ztrácet svůj čas s hrou kde si hráč může připsat jakékoliv množství surovin a diamantů :(
 

DeletedUser2618

Host
Vzhledem k tomu, že z popisu přesně nevíme, co máte na mysli, musím Vás požádat, zda byste nám nenapsal na herní podporu (support), tam nám můžete zaslat i odkazy nebo další poznámky (pokud by skutečně k nějakému prolomení došlo, aby jej nezneužívali hráči hromadně, než by se našla "záplata"). Děkujeme za spolupráci.
 

DeletedUser7

Host
Rozhodne neodporúčam využívať tento program. Ten program si získa od Vás heslo a žiadne mince a ani zásoby Vám nepridá pretože to nie je možné. Naviac je dosť nebezpečný a antivírusové programy to neodhalia, takže to rozhodne neskúšajte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
O způsobu hacknutí hry se můžeme setkat v jakékoliv jiné hře.Na internetu toho můžete najít spoustu,ale jak zmiňuje zde náš Maharádža Apchu,tak jediné čeho se dočkáte je ztráta vašeho herního účtu.Neboť to jsou takové programy,které z vás "vytáhnou"citlivé informace a vy jako zvídavý hráči přijdete o všechno co jste doposud budovali.Neříkám,že to není možné.Věřím,že lidé,kteří se celý život zabívají programováním a najdou se mezi nimi i hackeři,kteří dokáží prolomit jakýkoliv kód,by se mohli takto na hře obohatit.Ale nevěřím už ,že by nějaký postup jen tak zvěřejnili samovolně na internetu.

Řekl bych Apofisi,že vidíš jen hráče na tvém kontinentu,kteří skutečně do hry investovali nemalou část reálných peněz.Někdo na to má a někdo zase ne.Někdo na to má a někdo zase chce hrát,tak jako byl zvyklí z jiných browserových her.O premium účtu žádná hra není.Hra jde vždy hrát i bez skutečných peněz ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru