Halloween 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Pokud najdete dost odvahy, připojte se k naší letošní Halloweenské akci, která začíná 15. října.

Náš herní designér Micha hledá knihu ve staré a zaprášené knihovně. Podaří se mu najít to, co hledá? Nebo potřebuje pomoc od tajemné postavy? Více se dozvíte ve videu níže:

Zapněte si české titulky

Letos jsme transformovali Halloween na plnohodnotnou událost. Stará děsivá knihovna musí být odkryta. Vyměňte sladkosti za speciální nástroje, abyste se zbavili hustých pavučin blokujících vaši cestu k některým vzácným pokladům. V letošní úkolové řadě hledá druidka smrti vaši pomoc při znovuobjevování starých příběhů. Poslouchejte pozorně její temné příběhy. S pomocí starého knihovníka vám nabídne celkem 52 úkolů. Nejprve obdržíte 30 úkolů, které můžete splnit okamžitě, a poté 22 denních úkolů. Tak si dejte pozor! Už jste vyděšení?


Po otevření okna události uvidíte zaprášenou knihovnu plnou polic s knihami a pavučinami. Knihovnou projdete, až když ji očistíte od pavučin pomocí nástrojů dostupných na levé straně okna události. Jsou to hůlky, košťata a kotlíky.


Ale koledování není jedinou cestou, jak získat sladkosti při Halloweenu! Dokončujte úkoly v události a získejte odměny v podobě sladkostí, které budete moci směnit za nástroje v čarodějnickém obchodu, a ty vám pomohou odhalit skryté odměny. Sladkosti získáte také z pravidelných příhod okolo vašeho města. Nabyté nástroje používejte moudře, protože každý má svůj specifický účinek. Po cestě budete nacházet skryté dýně, obsahující odměny různých hodnot, stejně jako vyhledávané lahvičky s lektvary. Pokud budete mít štěstí, narazíte také na knihy!Knihy? Na co potřebujete knihy? Poprvé budete v události sbírat kromě odměn také krátké úkolové řady (jedná se o dodatek k běžné úkolové řadě). Na konci každé takové řady vám bude udělena zvláštní odměna. To znamená, že potenciálně budete moci pracovat na několika úkolech současně.


Tyto knihy lze najít při postupování skrze ztracenou knihovnu. Kdykoli jednu z nich najdete, budete ji moci aktivovat ve vaší osobní knihovně, která bude přístupná v hlavním okně události. Můžete současně aktivovat tolik úkolových řad, kolik jen chcete, pokud ovšem nejsou stejné! Po dokončení úkolů se u knihy zobrazí značka zaškrtnutí. Můžete sbírat a najít více než jednu od každé knihy, ale šance na jejich objevení se liší v závislosti na vzácnosti knihy.


Stav knihy se označuje jako „nenalezená“, „nalezená“ a „vyřešená“.
Jakmile je každá kniha nalezena a vyřešena, můžete získat hodnotnou odměnu knihovníka a „vybrat“ ji napravo od odměny.


Takové je koledování, ale nyní jsou na řadě odměny! Letošní velkou cenou je nová budova, Opuštěný úkryt!

Velká cena: Opuštěný úkryt je obytná budova 5x5, kterou můžete vylepšit až na 9. úroveň.

Budovu a sady vylepšení lze získat buď jako velké ceny, či jako odměny za milníky v úkolové řadě. Chcete-li získat velkou cenu, budete muset v knihovně nasbírat 20 lektvarů. Lektvary jsou speciální odměny, které vás přiblíží k zisku velké ceny. Jakmile odkryjete 20 lektvarů, obdržíte velkou cenu, která se zobrazí v horní části okna události.

A to není vše! Pokud jste nezvládli získat ceny v předešlých ročnících, letos máte možnost vyhrát také Strašidelnou věž, Temnou bránu, Laboratoř šíleného vědce nebo Hřbitov.A konečně, jako vždy, můžete předvést svůj pokrok přátelům a sousedům pomocí jednoho ze dvou nových tematických portrétů. Těmi budete odměněni v hlavní úkolové řadě:


Můžete ale také nalézt v knihovně portréty z předešlých Halloweenských událostí:


Do 5. listopadu budete moci pracovat na řešení všech úkolů od knihovníka a druidky smrti. Hodně štěstí!

Pokud máte jakékoli připomínky nebo dotazy, dejte nám prosím vědět! Těšíme se na vaše názory! :)

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.