Halloween 2020

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


"Návštěvníku! Vítej na jednom z nejpozoruhodnějších míst na Zemi! Jsem principál pouti a na tebe, mého hosta, čeká velké překvapení. Následuj mě…"

Ahoj bubáci a démoni,,

v letošní Halloweenské události bude vaším zadavatelem úkolů principál putovní pouti. Ukáže vám zajímavosti a pozve vás, abyste se připojili k prohlídce jeho mlhavého výstaviště. Tato Halloweenská úkolová řada vám poskytne 30 úkolů, které můžete splnit hned a poté dalších 21 denních úkolů.

Hallowenská událost bude probíhat od 15. října do 3. listopadu 2020.Letošní událost Halloweenu vám umožní prozkoumat temný a děsivý výstavní stan. Chcete-li tento stan odhalit, budete muset vyměnit vstupenky na výstaviště za speciální nástroje, abyste vyčistili mlhu, která skrývá vaši cestu, a některé vzácné poklady.

Po otevření okna události uvidíte zamlžený stan naplněný mlhou a cirkusovými cestovními kufry. Projděte se a vyčistěte mlhu dostupnými nástroji, které jsou k dispozici na levé straně obrazovky v okně události: svíčkou, baterkou a lucernou.


Dokončením úkolů události budete odměněni vstupenkami, které můžete použít k výměně v nástrojárně, abyste získali různé nástroje, které vám pomohou odstranit mlhu a najít ceny skryté pod ní. Používejte je moudře, protože každý nástroj má specifickou oblast účinku, která vám pomůže projít stanem, kde najdete skryté dýně, které obsahují odměny různých hodnot (včetně šance vyhrát denní speciál) a také žádané žárovky (nasbírejte jich dost, abyste získali hodnotnou velkou cenu). Dávejte pozor na cirkusové kufry v mlze, budete je muset obejít.


Lístky můžete najít i v příhodách kolem vašeho města.

Vlkův důmKlaunův důmDémonův dům
Přidává útočný bonus vaší útočné armádě​
Produkuje zboží​
Produkuje výzkumné body​

Hlavní cenou tohoto roku je Dům hrůzy, vylepšitelné budovy 3x4 se 7 úrovněmi. Tyto rozvětvené rozšiřitelné budovy také přidávají speciální nové obyvatele do vašeho města na základě toho, jakou větev si vyberete.

Po dosažení konečné úrovně si můžete vybrat mezi třemi výše uvedenými možnostmi. Dům hrůzy bude poskytovat mince a populaci jako základní produkci, kromě obranného bonusu pro vaši útočící armádu. Když bude motivován, produkuje Dům hrůzy také zboží vašeho současného věku, zásoby a výzkumné body (mějte prosím na paměti, že tato budova může být vypleněna, pokud není motivována). Umístěním této stavby do vašeho města však také ubere spokojenost.

Budovu a její vylepšení lze získat jako hlavní cenu události a jako odměny za milníky v úkolové řadě. Chcete-li získat hlavní cenu, budete muset ve stanu nasbírat 20 žárovek. Žárovky jsou speciální cenou, která vás přiblíží k odměně Velké ceny. Jakmile odhalíte 20 žárovek, získáte Velkou cenu, která se zobrazí v horní části okna události.


Na mlhavém výstavišti (představovaném poněkud strašidelnými hračkami) také narazíte na několik krátkých úkolových řad jako odměny a na konci každého úkolové řady získáte speciální odměnu. Tyto úkoly jsou oddělené od hlavních úkolů události, tedy jejich existence znamená, že budete moci pracovat na několika úkolech současně.

Tyto hračky lze najít při postupu skrz zamlžený stan a kdykoli seberete jednu z nich, bude možné ji aktivovat v okně Sbírka hraček, které je přístupné v hlavním okně události. Můžete aktivovat současně tolik úkolů, kolik chcete, pokud nejsou stejné! Když jednu řadu dokončíte, vedle této hračky se zobrazí značka zaškrtnutí. Každou hračku můžete najít a sebrat více než jednou a šance na jejich objevení se mohou lišit v závislosti na jejich vzácnosti.


Jakmile je celá sada hraček nalezena a úkoly splněny, můžete získat hodnotnou sběratelskou odměnu kliknutím na tlačítko "Vybrat" napravo od odměny.


To není vše! Pokud jste neměli šanci zúčastnit se naší předchozí události, nyní budete mít možnost získat loňskou hlavní cenu: Opuštěný blázinec! Nakonec se jako vždy můžete pochlubit svým pokrokem svým přátelům a sousedům získáním jednoho ze dvou nových tematických portrétů. Ty budou k mání v hlavní úkolové řadě (klaun je uveden jako součást sbírky za odměnu za nalezení všech hraček a dokončení jejich úkolů):


Pokud máte nějaké připomínky, dotazy nebo problémy, dejte nám prosím vědět! Těšíme se na vaši zpětnou vazbu :)

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.