halloween-knihy-lživé tvrzení

dudasek

Znalec
nevím teď,kde utvořit screen,a tak nemůžu sdílet,ale má to tak asi každý...

píše se tam-cituji:"Vyřeš každou úkolovou řadu z knihy a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid smrti....

našel jsem knihu,splnil 5 úkolů z pěti nedostal nic krom odměny z knihy,,,

Splnil jsem úkolovou řadu knihy a odměna Knihovníka nedošla-jen se mi "odmázla" jedna kniha...

Ten kdo splnil by měl být odměněn-jestli to jen přepíšete jako chybu v překladu dobře pro budoucí,ale ti co plnili úkoly pro napsanou odměnu se právem musí cítit poškozeni!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
Musis splnit ukolovou radu vsech 8 knih aby jsi dostal hlavni odmenu. Kazda kniha ma hlavni odmenu jako posledni ukol typu medaile, 2x nakres, casti sady na hrbitov atd.
 

dudasek

Znalec
Musis splnit ukolovou radu vsech 8 knih aby jsi dostal hlavni odmenu. Kazda kniha ma hlavni odmenu jako posledni ukol typu medaile, 2x nakres, casti sady na hrbitov atd.
:"Vyřeš každou úkolovou řadu z knihy a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid smrti.... nejsem na slovíčkření,ale jestli je získání všeho výčtu muselo by tam být napsáno::"Vyřeš VŠECHNY úkolové řady z knih a získej odměnu Knihovníka:30hůlek,10košťat,10kotlů+avatara Druid smrti.... 8 různých knih=odměna
 
Nahoru